115 %
 • 92 150зібрано (з 80 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Документальний фільм про Мішеля, що 10 років тому приїхав з Німеччини в українські Карпати. Розводячи вимираючий вид буйволів, Мішель знайшов своє покликання - навчити людей жити в гармонії з природою

Історія

Про фільм

Це кіно про натхненного і водночас надихаючого на добрі вчинки героя – Мішеля, молодого німця. Він уже багато років живе на Західній Україні, тримає буйволячу ферму в маленькому селі, робить сир, дотримується карпатських традицій та розмовляє місцевим діалектом.

З Мішелем режисер та оператор фільму знайомі вже близько трьох років – саме стільки команда нашого проекту слідкує за життєвими перипетіями героя фільму. Мішель – людина, яка постійно стоїть перед вибором. З одного боку – красиве і романтичне, але наповнене важкою фізичною працею життя в українських горах разом з повною фермою тварин: буйволів, корів, овечок та коней. З іншого боку – батьки та брат, які живуть в Німеччині і керують успішним сімейним бізнесом, цивілізація з усіма її перевагами: теплим душем, м’яким комфортним ліжком, інтернетом та величезним світом можливостей. І найголовніше – в Німеччині на Мішеля чекає кохання, в рідному місті він зустрічає дівчину і закохується. 

Ми стали свідками цих подій, мріємо показати вам їх у нашому документальному кіно, розказати, що ж врешті-решт обрав Мішель та як склалось його життя.


Що ми маємо? Три роки зйомок, як результат - майже три терабайти матеріалу, що скоро перетворяться в кіно. З Мішелем ми побували в маленьких закарпатських селах, піднялись на полонину разом зі стадом буйволів, гуляли по Берліну, знайомились з його родиною, жили в одному будинку з його дівчиною в Німеччині. Також у нас є захоплюючі подих зйомки з коптера, зроблені в Карпатах нашими друзями з Ukraїner. 

Про наш проект вже знають. Режисер з продюсером пітчингували фільм в Європі, зокрема в рамках фестивалю LisbonDocs у Лісабоні, Beldocs у Белграді, в Будапешті в рамках воркшопу DunaDock, а також на Docudays.UA в Києві. Ми маємо чудових партнерів B2B Doc, шведську організацію, яка підтримує молодих кінематографістів на території країн від Балтійського моря на півночі до Чорного моря на півдні. І ми сподіваємось знайти друзів проекту тут, на платформі Спільнокошт.


Чому нам важливо зробити це кіно?

Фільм про Мішеля порушує нагальну проблему збереження нашої планети. Головний герой фільму відновлює вимираючий в Україні вид тварин, показує своїм прикладом альтернативний, екологічно-відповідальний спосіб життя. Завдяки його роботі, популяція карпатських буйволів збільшилась з кількох десятків голів до більш ніж двохсот. Мішель переконаний, що Україна має унікальну в Європі екосистему лісів, що це місце досі не зіпсоване впливом великих міст та нафтових заводів.

Це розповідь про нетипову міграцію, коли людина із заходу переїжджає на схід і знаходить свою справу в маленькому віддаленому селі. Спостерігаючи за життям Мішеля, ми знайомимо глядачів з усього світу з культурою та неймовірною природою українських Карпат, бачимо, що Україна цікава іноземцям як новий туристичний напрям, ба навіть місце для життя.

І насамкінець, це кіно про переосмислення цінностей в житті та вибір за покликом серця. Родина Мішеля має успішний бізнес в Німеччині, і від самого народження він мав усе для безтурботного життя, але обрав більш складний шлях – свій власний. Коли здається, що все життя попереду, дуже легко загубити своє власне «я» серед нав’язаних суспільством стереотипів. Яку освіту здобути? Чи варто взагалі витрачати час на навчання? Де жити? З ким будувати сім’ю та коли заводити дітей? Мішель має власні відповіді на всі запитання, він надихає своєю рішучістю і може стати прикладом для багатьох молодих людей з різних країн світу, що починають переосмислювати сучасний міський спосіб життя з його шаленим темпом, технологіями та всезагальним зануренням в соціальні мережі на користь життя простого, ближчого до природи та самопізнання.


Наша команда

Ганна Ярошевич, режисерка фільму, свого часу була частиною творчого об’єднання Вавилон’13, для якого зняла більше десяти короткометражних фільмів про Революцію Гідності та події на сході України. Під час навчання у майстерні документального кіно Сергія Буковського вона шукала ідеї для свого проекту і, прочитавши історію Мішеля на Ukraїner, сконтактувала з героєм та вже через декілька днів знімала перші кадри у Карпатах.

Відчайдушний оператор, який погодився зірватись та поїхати в Карпати до німця з буйволами – Сергій Кірєєв. Випускник університету імені Карпенка-Карого, під час зйомок встиг набути багато досвіду, зокрема у якості бекстейдж-оператора художнього фільму про Олексу Довбуша. Альона Качкан, лінійна продюсерка, для якої проект документального фільму є дебютом. Альона організувала участь проекту на міжнародних пітчингах і воркшопах для кінематографістів. Зокрема, в Лісабоні, Будапешті, Белграді та у рідному Києві. Альона має досвід роботи програмною продюсеркою, а також в менеджеркою зв'язків з громадськістю міжнародних проектів.


Олександр Фоменко, виконавчий продюсер Tabor Production, продюсував декілька фільмів, прем’єра одного з яких - «Solitude» відбудеться на цьогорічному Одеському кінофестивалі. Також продюсував фільми «Школа №3», «Новий рік у сімейному колі» та «Андрій Сулейман».  


Режисерка монтажу, Катерина Пташка, має свою власну компанію з відеозйомок «Ptashka Video», яка існує з 2014 року. Свого часу Катя монтувала фільм про батальйон «Донбас», а також відео про сім'ї загиблих під час конфлікту на Донбасі у рамках проекту «Люди допомагають людям».


Михайло Закуцький, звукорежисер продакшену «4ears sound production» реалізував продакшн та постпродакшн звуку більш ніж 20 проектів повнометражного та короткометражного кіно, серед яких «Брама», «Бліндаж», «Перша сотня», «Цимбаліст Петро», «Школа №3».


Музику для фільму пише композитор Олександр Мартинюк, який понад 8 років займається створенням музичних композицій, пісень для музичних гуртів та малого кіно, аранжуванням та записом інструментальної музики. Одна з останніх робіт - музика для короткометражного фільму «Сирота» київського режисера Дениса Швеця.


Саундтреком до фільму стане музика українського гурту Panivalkova. Ірина Кульшенко, Іра Лузіна, Даша Пугачова великодушно надали згоду на використання їхніх треків. 

Супервайзерами проекту є відомий український документаліст Сергій Буковський, редакторка та сценаристка Вікторія Бондар.

The trailer with English Subtitles:


Чому нам потрібна ваша підтримка?

Зйомки фільму проводились власним коштом, і тепер ми на стадії постпродакшену. Наша мета завершити монтаж восени 2019 року.  Для цього ми просимо у вас підтримки i сподіваємось, що натхненники, мрійники і усі, кому цікава наша історія, зможуть допомогти нам на Спільнокошті.

Робота режисера монтажу триватиме 3 місяці. Це 65 000 гривень на монтаж та оренду обладнання. Решта коштів піде на подарунки нашим благодійникам та на відсоток Спільнокошту. 

Якщо нам вдасться зібрати більше зазначеної суми, ці кошти підуть на роботу зі звуком та кольорокорекцію фільму.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 200 грн

  Ваше ім’я у титрах фільму

  11 доброчинців

  289 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ваше ім’я у титрах фільму + Листівка з Мішелем та буйволами ілюстрована Олександром Греховим

  14 доброчинців

  286 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Ваше ім’я у титрах фільму + Листівка з Мішелем та буйволами ілюстрована Олександром Греховим + Шкарпетки з буйволами

  10 доброчинців

  90 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Ваше ім’я у титрах фільму + Буйволячий сир від Мішеля

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ваше ім’я у титрах фільму + Футболка з цитатою Мішеля "Я люблю красиві шляхи. А не прості шляхи"

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ваше ім’я у титрах фільму + Поїздка до Мішеля на ферму в Карпати

  1 доброчинець

  19 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

26 проектів зараз чекають твоєї підтримки