0 %
 • 100зібрано (з 27 630 грн)

Головне

Проведення міського благодійного балу спрямовано на продовження розвитку культурних традиції та благодійність у Дніпрі.

Історія

З вересня 2006 року Благодійні Бали до дня народження міста Дніпро стали традиційними. Командою медіа-холдинга "МІЛЛЕНІУМ" було закладено міцний фундамент у формуванні бальної культури й відродження світських традицій у регіоні. Нам вдалося створити справжню атмосферу балу, яка поклала початок нової бальної епохи не тільки серед шанованих особистостей та гостей міста, але й серед молоді.


Цього року ми також плануємо проведення ХVI «Міського Катеринінського Благодійного Балу», але прагнемо змінити формат. Адже останніми роками наш захід почали відвідувати юнаки та дівчата, які прагнуть реалізовувати свій творчий потенціал. «Дніпровський благодійний бал» може стати саме таким святом мистецтва та таланту для української молоді.

Основна ідея заходу – продовжувати розвивати культурні традиції та благодійність у нашому місті. Розширюючи цю сферу, ми можемо показати нашим дітям-підліткам, що є правильні погляди та інтереси. Ми зможемо виховати в них бажання створювати навколишній світ власноруч особистим прикладом.

Відповідно до проведених опитувань, чисельних позитивних відгуків, ми розуміємо, що такі заходи потрібні нашому місту. Зазначимо, що ювілейний торішній бал став справжнім показником того, що культури прагне не тільки дніпровська молодь. Спілкуючись у колі однодумців на балах юнаки та дівчата створюють справжнє коло інтелектуального та культурного відпочинку, що розширює їх можливості у власній реалізації.

Подібний захід має стати справжнім здобутком української нації, адже буде створювати особливий імідж українців. Оновлений «Дніпровський благодійний бал», як і в попередні роки буде складатися із творчих номерів, вокальних виступів. танців, майстер-класів, цікавих вікторин, виставок, та благодійного вкладу. А вихід дебютантів – справжнє дійство краси та пам’яті про роки становлення культурної епохи сучасної України. Це не просто гарне видовище. Завдяки підготовці до балу й самому заходу, молодь знаходить своє коло спілкування й підіймається на рівень вище до культурного суспільства. Їх стосунки укріплюються і після балу.


Наразі у Дніпрі активною молоддю вже створено справжній клуб дебютантів. На приватних зустрічах та при підготовчих сесіях, молоді люди вивчають етику й естетику, вивчають бальні танці, створюють особливий простір краси та творчого натхнення. Окрім того, бали мають благодійний характер, і всі зібрані на них кошти, у тому числі з аукціону, організатори передають до дитячих будинків і благодійних фондів.

Ми вважаємо, що ця традиція має бути продовжена й передана наступним поколінням. Зазначимо, що завдяки Вашій участі у даному проєкті, ми зможемо зробити ціни на квитки для української творчої молоді значно дешевшими. Їх доступність залучить до свята культури ще більше школярів та студентів. Разом із тим ми прагнемо розвивати інші культурні заходи у Дніпрі. Тому звертаємось до Вас за підтримкою. Просимо Вас надати фінансову допомогу в організації благодійного проєкту – «Дніпровського Благодійного Балу»

Запланована дата проведення:12 вересня 2021 р.

Місце проведення: м. Дніпро. Зала урочистих подій в ГРК «Хутір».

Бюджет буде витрачено на підготовку дебютантів, та навчання їх бальних танців та етикету. Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 100 грн

  Подяка в соціальних мережах проекту

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Автограф головного танцмейстера балу Андрія Дикого

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Подяка зі сцени заходу

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Квартальна підписка на журнал MILLENIUM CLUB

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Квиток на XVI Міський Дніпровський Благодійний Бал 2021 (12 вересняя 2021 року)

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Гаряча лінія - Лінія Життя України

  Lifeline Ukraine – це національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.

  Юлія
  Сергійко
  • 35
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Неофіт

  Проект тизеру короткометражного фільму містичної драми "Неофіт" полягає в забезпеченні підготовчого, знімального та пост-продакшн періоду для презентації на пітчингах та форумах України та світу.

  Злата
  Єфіменко
  • 18
  • 45
   днів
  • 0
   грн