15 %
 • 19 180зібрано (з 125 000 грн)

Головне

Створення дитячих туристичних онлайн путівників містами України на основі дитячих малюнків. Діти малюватимуть ті місця та об'єкти, які люблять відвідувати самі та хотіли б показати друзям.

Історія


Міста дітей – проєкт Музею Дитячої Творчості.

Музей дитячої творчості (2019 р.) - єдиний в Україні онлайн музей, присвячений збиранню, зберіганню та вивченню візуальної творчості дітей.

Малюючи дитина пізнає світ та висловлює своє ставлення до нього. 

Наша місія:
Вивчення світосприйняття сучасних українських дітей через дослідження їхньої творчості. Створення умов доступу широкого загалу до результатів таких досліджень задля того, щоб погляди, емоції та думки дітей були проявлені в інформаційному полі та враховувалися суспільством та інституціями при прийнятті важливих рішень.
В 2020-му році ми організували 3 великі вуличні виставки дитячих робіт на Контрактовій площі в Києві: «Сидимолітаємо!» - малюнки, створені дітьми під час локдауну з березня до липня 2020 року, «Повертайтеся живі» - репродукції дитячих малюнків, що зберігаються на позиціях українських військ в Авдіївці, присвячена Дню захисника Вітчизни, «Я – з родини ревізорів» - виставка робіт дітей співробітників ДАС України, «Щасливої Хануки» - виставка робіт дітей з київської громади консервативного юдаїзму «Масорет».
Мета проекту Міста Дітей: побачити українські міста очима їх маленьких мешканців та створити путівники містами України для дітей. Він включатиме об’єкти, рекомендовані місцевими дітьми як такі, що є найбільш цікавими для них та їхніх друзів.

Отак, наприклад, бачить Полтаву 8 річний  полтавчанин Дмитро Гончар.

В рамках проєкту ми запропонуємо дітям – учасникам намалювати дві роботи: один із популярних туристичних об’єктів свого міста, та своє власне улюблене місце в місті. Для цього наші волонтери протягом двох тижнів працюватимуть біля найвідоміших туристичних об’єктів кожного міста та пропонуватимуть дітям скористатися безкоштовно мольбертами, папером та фарбами/фломастерами/олівцями щоб намалювати роботи для проєкту.
Ми вже так робили :)У випадку посилення карантинних обмежень проєкт відбуватиметься онлайн -роботи прийматимуться на пошту та публікуватимуться на сторінці Музею.


Кращі роботи будуть виставлені на вуличних виставках у кожному місті.

За результатами проєкту будуть створені дитячі онлайн путівники Києвом, Ужгородом, Полтавою, Запоріжжям та Херсоном. 
Тривалість проєкту: 5 місяців.
Результати проєкту: 5 вуличних виставок у 5 містах, сайт дитячого онлайн путівника з 5-ма сторінками, запуск виробництва унікальних туристичних сувенірів із дитячими малюнками в кожному місті.

Сувеніри будуть із зображенням популярних туристичних об'єктів кожного міста, намальованих дітьми.

А виглядатимуть приблизно так:

ТорбинкиПечиво

Чому це важливо?
Ми знаємо, що наші діти - найкреативніші у світі і дуже хочемо, щоб вони зберегли свій вільний творчий дух до глибокої старості. Тільки уявіть, як вони пишатимуться тим, що їхні малюнки допоможуть іншим дітям краще дізнатися про їхнє рідне місто та/або перетворяться на сувеніри, які люди везтимуть як подарунки своїм дітям. Це дасть їм розуміння того, що їхня творчість - цінна і натхнення для вдосконалення.

Кожен з вас, у кого є діти, знає, що таке планування спільної подорожі та пошуки цікавинок та розваг для дітей у новому місці. З нашим путівником це стане набагато легше, а ваші діти зможуть стати рецензентами локацій та долучитися до створення такого ж путівника уже у вашому місті.

І, нарешті, всі ми зрозуміємо, що дійсно подобається нашим дітям у наших містах і що потрібно розвивати та примножувати, або ж на що звернути особливу увагу.

Ваш внесок допоможе нам:

 • придбати необхідні матеріали (фарби, олівці,мольберти, папір)
 • організувати виставки найкращих  малюнків у 5-ти містах 
 • розповісти про проєкт в 5-ти містах та закликати батьків та дітей до участі
 • залучити класного дизайнера/дизайнерку до проєкту

Долучайтеся!

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Сет наліпок з дитячими малюнками з колекції Музею, або сет наліпок з нової колекції "Міста дітей"

  4 доброчинці

  196 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Магніт із малюнком з колекції Музею на вибір доброчинця, або з малюнком наданим доброчинцем

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Торбинка із малюнком з колекції Музею дитячої творчості, або з малюнком, наданим доброчинцем

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Чашка з малюнком з колекції Музею дитячої творчості, або з малюнком, наданим доброчинцем

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Іменна подяка від імені проєкту для доброчинця (у вигляді паперового диплома в рамці) та ім'я доброчинця на сайті проєкту + сувенір з лого Музею/малюнком на вибір

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Іменна подяка від імені проєкту для доброчинця (у вигляді паперового диплома в рамці) та ім'я доброчинця на сайті проєкту + футболка з лого Музею/малюнком на вибір

  0 доброчинців

  50 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

39 проектів зараз чекають твоєї підтримки