19 %
 • 10 350зібрано (з 55 177 грн)

Головне

Міжнародна дитяча виставка-комунікація, мовою спілкування якої є мистецтво. Ми спільно шукатимемо нові форми взаємодії з навколишнім світом щоб зробити його кращим.

Історія

         ЧОМУ НАШ ПРОЕКТ ВАЖЛИВИЙ

Сьогоднішній світ динамічний, різний, сповнений важливих питань і несподіваних викликів. За декілька років сучасні діти стануть активними його творцями. Наша місія - навчити дітей вже сьогодні через мистецтво встановлювати прямі та глибокі міжособистісні зв’язки, відчувати реакції та заохочувати до порозуміння і взаємодії. Навчити захоплюватись мистецтвом, як одною з практик комунікації на основі довіри і поваги.

ВИТОКИ

Історія нашого проекту бере свої витоки зі знайомства української команди викладачів Чернівецького та Рівненського Палаців Дітей та Юнацтва (МПДЮ) з творчим колективом Молодіжного Осередку Праці Творчої (MOПT) міста Домброва Гурніча (Польща).

МОПТ - енергійно діючий освітній та культурний центр під керівництвом креативної директорки, художниці Івони Вільк.

Чернівецький Міський Палац Дітей та Юнацтва - місце для розвитку талантів, налічує 83 різнопрофільні гуртки, що об'єднують в своїх лавах більше тисячі творчих чернівчан.

 Відношення наших педагогів до гуртківців найкраще показує гімн Палацу:

Ми відкриваємо наші серця Дітям, з якими крокуєм в майбутнє Кожна дитина - це наш сенс життя Кожен гуртківець для нас незабутній! Ми педагоги за станом душі Кращих та гірших у нас не буває Просто твори, надихай і рости Ти унікальний - і ми про це знаєм! Ми не колеги - ми справжня сім’я Зв’язані всі однією метою Щоби в гуртки наші кожного дня Діти летіли на крилах любові!

Заклади активно розширюють сфери мистецької діяльності, але найбільше створюють сприятливі умови для розвитку культури та анімації освіти.  Наше знайомство спродукувало багато спільних мистецьких практик (в 2011 році був підписаний меморандум про співпрацю між закладами), які проводились в основному на польських теренах.

Це були вражаючі тематичні подорожі , спільні заняття в майстернях МОПТ різного мистецького спрямування,  цікаві майстер-класи, виставки та виступи дітей в польських публічних просторах.

Ми давно плекаємо мрію створити спільну виставку, сучасно представити експозицію та запросити на її відкриття польських та рівненських друзів.

 

 Щоб гідно втілити задум нам необхідна ваша допомога. В просторі МПДЮ відбувається безліч культурно-мистецьких подій, та можливості провести захід такого гатунку ще не було.

 Комплекс Палацу включає в себе зону скверу в центрі міста, в цьому публічному просторі планується проведення відкриття та експозиція виставки. Назва нашого спільного проекту  Мистецтво говорить однією мовою.

   

Музи всіх мистецтв в сьогоднішньому світі - це амбасадори комунікації. Замість тисячі слів в їх арсеналі емоції, інтонації, жести, міміка, пози, рухи, колір, символи, знаки, звуки… Інтеграція різних видів мистецтв робить процес формування комунікативних зв’язків різноманітним, образним  та емоційним.  .

Нашою виставкою ми хочемо показати, що мистецькі практики  спроможні допомогти встановлювати та підтримувати контакти з іншими людьми, зробити спілкування більш ефективним, розширити його коло, підвищити ефективність взаємодії та створити позитивний комунікаційний простір.

Щоб порозумітися ми разом будемо творити: малювати, фотографувати, входити в ролі, майструвати, танцювати…

Результатом нашої творчості стане виставка-комунікація “Мистецтво говорить однією мовою”.  Спільними зусиллями створимо перший у Чернівцях вільний експозиційний мобільний арт-простір  для креативного самовираження кожної творчої дитини, справжню емоційну подію - дитяче свято для всіх, а дорослим - можливість повернутися у добре казкове дитинство.

Разом з вами ми доведемо, що мистецтво допоможе подолати любі комунікативні бар’єри.

                            КОМАНДА 

Всі ми любимо дітей. Діти завжди вірять в казку. А ми для них її творимо, тому весь дорослий склад нашої команди трохи чарівники. Чарівник вірить, що у нього все вийде. Він вірить у свій Світ. Формулює свої завдання чітко, без сумнівів. Чарівники вміють ризикувати і пробувати щось нове, незвідане - адже це так цікаво !!! Вони знають як якісно здійснювати свої задуми. Знають ціну спільних зусиль, а втілення їхніх ідей дарує людям відчуття співпричетності.

Світлана Крачило  Автор проекту

Ця чарівниця - магістерка мистецьких сфер. Любить знаходити нестандартні рішення, ефективні способи, більше любить вигадувати шляхи, ніж топтати уторовані стежини. Впевнена, що художній твір має свій чіткий меседж, чіткий набір асоціацій, закладених автором та пропонує дітям простір  для вільних взаємин зі світом.

Івона Вільк  Автор проекту

Креативна директорка МОПТ. У цієї чарівниці навчання не закінчилось в 17 років, адже чарівник вчиться завжди )) Вона вивчає нові сфери та вдосконалюється в обраній ) Ніколи не зупиняється на досягнутому в знаннях та навичках. Володіє вміннями надихати, мотивувати та об'єднувати.  Знає, що головне, що відрізняє митця, це саме мистецтво – беззаперечна життєва необхідність.

Андрій Книш  Чарівник з технічної частини

Керівник з технічного забезпечення проекту та організації виставкового простору. Труднощі для нього - загартування, цікава задача та виклик. В нього ніколи не опускаються руки, він шукає відчинені двері і кватирки в любих стінах, а якщо  паркан - то способи його перелізти))).

Анна Воронка  Чарівниця-педагог


Вчитель мистецьких наук з великим досвідом та яскрава художниця. ЇЇ чарівництво - розкриття та розвиток природних здібностей кожної дитини, залучення до художньо - творчої діяльності, формування творчої ініціативи та потреби її реалізовувати впродовж життя. Анна знає, що мистецтво дає  можливість жити по - іншому.


Інна Даніліна  Чарівниця з активностей

Керівник “Театру Юних Чернівчанзапалює та перетворює все навкруги в веселе свято. Вміє формувати творчу ініціативу та презентувати результати творчості загалу. Впевнена, що іноді одна фраза, один образ мають більше впливу, ніж усе навчання.

Надія Селезньова  Магістр музичних наук

      Керівник камерного хору “Чернівці” чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка. Всі звуки й кольори, всі аромати і тони підпорядковуються їй!  Гармонізує світ звуків зі світом фарб. Вміє сформувати творчу ініціативу та потребу ії реалізовувати впродовж життя.

Діти МПДЮ та МОПТ

             

У цих майбутніх чарівників маса талантів ! Вони пишуть вірші, малюють, співають, танцюють, і, головне, отримують радість від цього захоплюючого процесу .

             Наші благодійники

              Чарівники особливі. Вони уявляють собі емоції, які отримають коли проект буде втілено. Думками пірнають в те майбутнє, ловлять всі звуки, кольори, думки та відчуття. Знають, що діти, які ближче знайомляться з мистецтвом, мають також додатковий шанс розвинути аналітичний погляд на речі. Що їх чекатимуть суцільні виграші – від естетичного задоволення до розвитку автономії розуму, пізнання різних видів свободи. За їх участь в нашій команді ми приготували багато дарунків - від приємних творчих сувенірів, зроблених  нашими дітьми - Чарівниками до ексклюзивних авторських робіт і не тільки )

Команда проекту ставить за мету навчити дітей презентувати себе і своє світобачення, об'єднатися та взаємодіяти з іншими через мистецтво у сучасному мистецькому середовищі. 

  

Завдяки Вашій підтримці ми зможемо:

Зробити відкриття виставки-комунікації яскравою подією в культурному житті України.

Підтримати дитячу команду проекту отримати можливість представити свої роботи в сучасній експозиції.

Технічно забезпечити експозицію виставки: стилістично єдино оформити дитячі роботи, виготовити мобільні пересувні панно-трансформери для експозиції робіт в просторі  скверу  Палацу дітей.  Створити виставкову променад-галерею з урахуванням  особливостей пам'ятки архітектури. Зазначене обладнання потім дозволить нам проводити багато якісних дитячих заходів. Ми сподіваємось створити тут затишний та наповнений сенсами спільний простір - своєрідну мистецьку алею для чернівчан та гостей міста, а онлайн - для всього світу.

                                                                                                                                                  фото domusweb.it

Забезпечити матеріалами супутні виставці майстер-класи.

Оформити друковану презентацію виставки: запрошення, буклет, каталог. 

Підтримати статус української гостинності - запросити польських учасників на відкриття виставки-комунікації (поселити та нагодувати). 

Підтримати розвиток платформи Спільнокошту ( 10%- 5000гр)

Заявлена проектом сума  не є вичерпною, але це фондування стане фінансовою базою для втілення проекту. Якщо ви нас підтримаєте, суму в розмірі 150000 грн ми матимемо шанс отримати від УКФ за програмою “Культура. Діти”.

Ви також нас підтримаєте, якщо : розкажете про наш проект в соціальних мережах ,приєднаєтеся до творчого процесу, відвідаєте відкриття виставки долучитеся до наших майстер- класів, інвестуєте в нашу Велику ідею відразу та виберете творчі подарунки зроблені руками майбутніх учасників виставки .

Долучайтеся до нашої Великої ідеї - інвестуйте в майбутніх творців цього світу

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 28
 • Внесок від 100 грн

  Яскравий знак-відбиток творчої руки учасника виставки з подякою від команди і побажаннями дитини-учасника проекту. Дякуємо за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Головний Знак країни, виготовлений за допомогою конструктора "ТРИЗУБ" дитячими руками в техніці інкрустації по пластиліну. Дякуємо за підтримку нашого проекту ))

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Авторське сердечко-дарунок від майбутнього учасника виставки, гуртківця МПДЮ . Тішимось, що Вам сподобалось )) Дякуємо за підтримку нашого проекту.

  8 доброчинців

  42 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Авторське сердечко-дарунок від автора проекту Світлани Крачило . Тішимось, що Вам сподобалось. Дякуємо за підтримку нашого проекту.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Квітка декоративна - дарунок від старшої групи гуртка “Дивосвіт” МПДЮ (керівник Наталя Бойчук).Тішимося, що Вам сподобалось. Дякуємо за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Конструктор "ТРИЗУБ". Авторська розробка гуртка "Дизайн" МПДЮ. Дякуємо, що можете розгледіти креатив в серйозних речах і за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Фото-переможець фото-конкурсу "Дощ і Чернівці" від гуртка "Фотомистецтво" МПДЮ. Дякуємо за підтримку нашого проекту ) Приїздіть до Чернівців )

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Запрошення на прем'єру цікавезної новорічної вистави Театру Юних Чернівчан з врученням зі сцени подяки команди проекту та наданням можливості сказати вітальне слово.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Краща дитяча книга Львівського Форуму видавців- 2020 для дітей від 6 до 8 років "Зайчик-Нестрибайчик та його смілива мама" з автографом авторки Оксани Драчковської і подякою команди проекту. Дякуємо)

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  “Тайстрик” - буковинський сувенір-пряник в ексклюзивному пакуванні ручної роботи. Авторська розробка за мотивами буковинської тайстри керівника гуртка “Дизайн” МПДЮ. Дякуємо, що оцінили )

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Прикраса “Квіткова”- дарунок від учнів гуртка “Дивосвіт” МПДЮ (керівник Наталя Бойчук). Тішимось, що Вам сподобалось. Дякуємо за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Декоративна плакетка - дарунок від польських учасників виставки. Виготовлена в керамічній майстерні МОПТ (м. Домброва Гурніча Польща) Дуже раді, що Вам сподобалась. Дякуємо за підтримку нашого проекту

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Заєць ручної роботи - учасник промо-ролика проекту, виготовлений учнями гуртка “Дизайн” МПДЮ. Тішимось, що він припав Вам до душі )) Дякуємо за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Декоративна таріль-дарунок (діаметр 20 см) від польських учасників виставки. Виготовлена в керамічній майстерні МОПТ (м. Домброва Гурніча Польща). Дуже раді, що Вам сподобалось. Дякуємо за підтримку.

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на світову прем’єру дитячої опери-казки Стефанії Туркевич “Куць” в Чернівецькій Обласній Філармонії (на 3 особи ) . З врученням в день прем’єри найкращого дитячого малюнку персонажу опери.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на святковий концерт до Дня Святого Миколая камерного хору “Чернівці” в Чернівецькій Обласній Філармонії (на 3 особи). З врученням зі сцени одного з найкращих малюнків учасників виставки.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Декоративна ексклюзивна подушка з авторським малюнком наших найменших чарівників . Дякуємо за Ваш вибір і за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Ексклюзивна авторська прикраса до фолькового образу від дизайнера прикрас з Чернівців Світлани Марченко. Дякуємо за Ваш вибір і підтримку нашого проекту )) Будьте завжди красиві по-українські ))

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Авторська екскурсія «Аура Чернівців в Домі з кришталевими вікнами» Проводить директор Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського, Леся Щербанюк, автор 5 книг та більше 200 публікацій з історії .

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Майстер-клас з авторської техніки сучасного фолькмодерного декорування від Світлани Крачило .МК відбудеться на базі Studiotoobe, або в онлайн-форматі (матеріали надаються . 2 год) Дякуємо за вибір )

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ексклюзивна авторська робота, виготовлена в керамічній майстерні МОПТ . Дякуємо за Ваш вибір і за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Пегас-крилатий коник , музичний авторський свищик від креативного педагога проекту Анни Воронки , з чарівної колекції, приносить натхнення та удачу господарю. Глина, керамічні фарби, висота 180 мм.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 3500 грн

  Об’ємна ексклюзивна літера “О” з авторської абетки “Фолькмодерн” ( текстиль, ручне декорування). Дякуємо за Ваш вибір і за підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Колективна ексклюзивна робота гуртківців гуртка “Дизайн” “Фантастичні звірі” . Авторська техніка адаптована для найменших чарівників "інкрустація по пластиліну". Дякуємо за Ваш вибір і за підтримку )

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  Колективна ексклюзивна робота“ МИ В ВИШИВАНЦІ" -обличчя проекту від молодшої групи гуртка “Дизайн” МПДЮ. Робота виготовлена в авторській техніці "інкрустація по пластиліну" . Дякуємо за Ваш вибір.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  Дитячий жилет-корсетка на підкладці ( 7-9 років). Ексклюзивна колекційна робота автора проекту Світлани Крачило. Дякуємо за Ваш вибір і підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  Дитячий плащ-вишиванка ( 10- 12 років) . Ексклюзивна модель з авторської колекції Світлани Крачило. Дякуємо за Ваш вибір і підтримку нашого проекту.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 9999 грн

  Взори вишивок домашнього промислу на Буковині Єріх Кольбенгаєр. Ексклюзивне репринтне видання стародруку 1912 року - з автографом авторки видавничого проекту та Вишиваного Дивотвору Одарки Кучерявої.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

72 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Національні молодіжні Дельфійські ігри народів України

  Дельфійські ігри - це площадка для творчо обдарованої молоді. Ми надаємо можливість бути почутими і побаченими навіть тим, хто не має фахової освіти, але відчуває творчий потенціал.

  Вікторія
  Снєгур
  • 4
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Студія Звуку

  Озвучення книг місцевих бібліотек із метою залучення дітей до читання, використовуючи сучасне аудіовізуальне мистецтво.

  Оксана
  Ратушняк
  • 1
  • 100
   днів
  • 0
   грн