23 %
 • 23 908зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Наша мета зруйнувати стереотипні бар`єри , що не дозволяють дітям з обмеженими можливостями повною мірою відчути силу та красу мистецтва.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Про Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків знаходиться у місті Луцьку, на території Культурно-розважального центру “Адреналін Сіті”. Урочисте відкриття відбулось 24 серпня 2018 року. Музей Корсаків створений з метою розвитку духовності нації, пропагування українського мистецтва у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції, перформанси. Фундатором та натхненником створення першого в Україні світового рівня музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків. Загальна площа першої черги музейного комплексу становить близько 12 000 кв. м і містить низку виставкових залів. Площа постійної експозиції займає 10 000 кв. м. У музеї представлено роботи понад 100 видатних митців (більш як 800 арт-об’єктів). Живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відео-арт – тут зібрана колекція творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ– ХХІ століть.


Досвід реалізованих інклюзивних проектів:

Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків активно втілює в життя різнопланові соціально важливі проекти. Одним із таких був проект "Інклюзія" , реалізований в минулому році. Музей у  співпраці з волонтерами і громадськими організаціями, запустив серію екскурсій та майстер-класів. Першопрохідцями стали підопічні ГО «Волинська обласна організація «Янголята», діти з розладами аутистичного спектру. Вони мали змогу відвідати музей, прослухати невелику екскурсію залою Актуального мистецтва, а за підтримки громадської організації «Інклюзивні студії» у дітей з’явилась можливість змайструвати новорічні листівки до свят.


Про наш проект:

Проєкт "Митці надії" має на меті збільшити інклюзивність музейного простору для дітей з обмеженими можливостями, зробити відвідування музею приємним, корисним та доступним абсолютно для всіх груп гостей.


Наша мета:

В рамках спільного проєкту з ГО "Інклюзивні студії" відбудеться серія мистецьких заходів та майстер-класів з малювання, ліплення, графіки із залученням відомих українських митців таких як: Галина Івашків, Олена Бурдаш, Наталія Кумановська, Микола Молчан. Долучившись до даних подій, діти матимуть змогу комунікувати один з одним, розвинути естетичне мислення, що дозволить поринути у чудову атмосферу мистацтва та позитивних емоцій.


Наші цілі:

Результатом проєкту має стати зближення культурно-мистецького середовища до дітей з обмеженими можливостями, що дозволить дітям стати важливою частиною мистецького життя, допоможе соціалізувтися і зробити свій внесок в створенні інклюзивного середовища в музейних інституціях, а також дозволить постійно співпрацювати із різними громадськими організаціями, які працюють і допомагають дітям з обмеженими можливостями.Зібрані кошти будуть витрачені на:

 • Запрошення до участі в проєкті відомих українських митців.
 • Закупівля необхідних витратних матеріалів для проведення майсте- класів.
 • Промоцію і підтримку – поліграфію, широку загальнонаціональну інформаційну кампанію, що дозволить запросити велику кількість дітей для участі в майстер - класах.
 • Оренду приміщення для проведення майстер - класів.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 152 грн

  Значок з зображенням картин з колекції Музею Сучасного Українського Мистецтва Корсаків

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 207 грн

  Два квитки в Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 253 грн

  Унікальний магніт з зображеннями картин з колекції Музею Сучасного Українського Мистецтва Корсаків

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 510 грн

  Два квитки на будь - який сеанс в кінотеатрі "Адреналін"

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 652 грн

  Година гри в боулінг в КРЦ "Адреналін Сіті". Місто Луцьк

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 723 грн

  Каталог з усіма роботами розміщеними в Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

23 проекти зараз чекають твоєї підтримки