4 %
 • 8 291зібрано (з 190 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021 'Homes for Tomorrow', 18 вересня 2021 року.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми — команда CANactions School— міжнародної освітньої платформи у сфері архітектури та міського розвитку.


З 2008 року ми щороку проводимо Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions, який за час свого існування став наймасштабнішою архітектурною подією України й одним з найбільших архітектурних зібрань Європи.


Завдяки вам фестиваль CANactions сьогодні є потужним міжнародним архітектурним рухом, спрямованим на поширення кращих світових практик в галузі архітектури та урбаністичних досліджень, популярний захід з великою аудиторією і престижний майданчик для провідних діячів/ок галузі, місцем зустрічі й обміну досвідом всіх, хто працює у сфері архітектури і містопланування та цікавиться здоровим розвитком міста.


Житло — одна з найголовніших проблем нашого часу — тема Фестивалю CANactions 2021, який відбудеться в Києві 18 вересня 2021 року.

Минулого року ми ще гостріше відчули, наскільки життєвий комфорт формується житлом, оскільки через пандемію COVID-19 провели вдома більше часу, ніж будь коли. Домівка була змушена перебрати на себе характеристики "других" та "третіх" місць — роботи та просторів відпочинку, розвитку і спілкування. Це ще більше оголило соціальні нерівності та проблеми, пов'язані з забезпеченням житла, як на глобальному, так і на локальному рівнях.


Фестиваль Homes for Tomorrow піднімає широке коло дискусійних питань, від яких залежить, чи стане житло майбутнього більш якісним та доступним. Розглядаючи світові та українські тенденції, ми скеруємо дискусію у майбутнє й уявимо сценарії розвитку ринку житла, інноваційні типології, та сформуємо порядок денний для наближення необхідних змін.


Подія об'єднає світових теоретиків, експертів та практиків з теми житла у серії лекцій, дискусій та презентацій. Будуть представлені проєкти студентів і студенток CANactions School та професійні міжнародні й українські архітектурні проєкти, які розширюють наше уявлення про "типове" житло й відповідають на виклики сьогодення.


Фестиваль 2021 року відбудеться у гібридній формі: передбачено онлайн заходи та офлайн програму, що пройде open-air у Києві відповідно усіх норм дотримання епідеміологічної безпеки.

Традиційно Фестиваль пройде двома мовами — українською та англійською, з повним синхронним перекладом програми. Всі події будуть транслюватись наживо в мережі Інтернет, завдяки чому буде розширена аудиторія глядачів/ок не лише з України, а й з-за кордону. Це, водночас, забезпечить доступність події для всіх, хто так чи інакше не зміг би долучитись до неї через перешкоди й обмеження різного характеру.

Навіть якщо буде посилено карантинні заходи, Фестиваль повністю трансформується в онлайн формат та відбудеться незважаючи ні на що.


Частину коштів вже залучено завдяки благодійним внескам, підтримці партнерів, реалізації книжок і журналів видавництва CANactions.

Зібрані кошти будуть використані на гонорари спікерам і спікеркам та якісне програмне забезпечення для проведення онлайн подій, розрахованих на участь великої кількості відвідувачів.

Якщо ми зберемо зазначену суму, Міжнародний фонд “Відродження” подвоїть зібрані кошти.


Ми дуже скучили. Віримо, що Фестиваль CANactions 2021 традиційно стане місцем зустрічі друзів, колег, однодумців, а також важливим кроком на шляху вирішення питання, як усі ми будемо жити у майбутньому.


Давайте разом зробимо це можливим!

Можеш – Дій

CAN – ACT 

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 100 грн

  Пін CANactions School від The Kashtans Pins

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Сумка 'Сreating Homes for Tomorrow'

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Квиток на Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021 (включає онлайн та офлайн програму)

  11 доброчинців

  439 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Річне членство у спільноті CANactions School, пакет "Стандарт".

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  2 квитки на Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021 (включає онлайн та офлайн програму)

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  1 квиток на фестиваль + одна з книг видавництва CANactions на вибір: "Правила піщохідного міста" ,"Усім потрібне житло", "Міста для людей", "73 чудернацькі трапунки з життя архітектора Щедрикова"

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 1600 грн

  Сет книг видавництва CANactions: “Смерть і життя великих американських міст” , “Міста для людей”, “Усім потрібне житло", "Правила пішохідного міста", "73 чудернацькі трапунки".

  1 доброчинець

  24 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

14 проектів зараз чекають твоєї підтримки