2 %
 • 7 324зібрано (з 393 450 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Молодий підприємець - унікальна програма, яка дає можливість молодій особі систематизувати власне мислення, стартувати власний бізнес у сфері послуг та стати повноцінним власником бізнесу в 16 років.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

  Унікальний проєкт, який дає можливість молодим людям систематизувати їхнє мислення, розпочати власний бізнес у сфері послуг та стати повноцінними власниками бізнесу вже у 16 років.

  З ким починаємо працювати: – з підлітками від 15-ти років, які прагнуть фінансової незалежності від батьків, і мають бажання приносити користь собі і оточуючим.

  Наша місія: створення великої групи фінансово незалежної, активної та самодостатньої молоді у суспільстві, для збільшення прогресу українського суспільства у світі.

  Мотивація молоді: фінансова незалежність і самодостатність.

 

  Історія проєкту і організації: Проєкт створений за ініціативи та підтримки Громадської організації «Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу». Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу була створена в березні 2018 року. Головна мета діяльності - дати людям можливість втілити свої мрії у створенні та ефективному функціонуванні бізнесу в реальності. За час існування асоціації було реалізовано багато проєктів серед яких – навчання ветеранів АТО, навчання керівників управителів багатоквартирних будинків та профорієнтація школярів. 

 ЧОМУ НАС ХВИЛЮЄ ЦЯ ТЕМА?

  Актуалізація: Зараз підліткам дуже важко реалізувати себе в улюбленій справі. Відсутність базових знань не дають дитині розкрити її потенціал і змушують рухатись за течією. Особливо проблематично отримати необхідні знання в селах, на жаль, там лише одиниці досягають успіху. Ми хочемо змінити це і дати кожній дитині можливість розвиватись.

   Проблематика: Кожний підліток хоче займатись тим, що подобається. Ми хочемо допомогти їм розвивати їхню власну справу і створити впевненість у завтрашньому дні. Діти – це майбутнє нашої країни. І чим більше ми будемо вкладати у них, тим сильнішою буде наша країна. Наше завдання – дати можливість кожному підлітку розвиватись. 


ОРГАНІЗАЦІЯ ТА СТРУКТУРА КУРСУ

     Створення онлайн-проєкту для підлітків, які прагнуть фінансової незалежності від батьків та хочуть приносити користь суспільству. Цей проєкт буде складатись з 48-годинного онлайн-курсу із створення бізнесу та  його ефективного функціонування; тесту профорієнтації за системою BRIT System з рекомендаціями для учасників проєкту,  куди і як їм рухатись; перевіркою домашнього завдання тренерами курсу та допомоги підліткам у створенні власної справи і практичними рекомендаціями. Також раз на місяць онлайн-сесії з тренерами курсу.

    Тренери курсу – Руслан Бельтюков, Олександр Білоус – мають багаторічний досвід в  управлінні бізнесом та власні успішні проєкти, досвід в консультуванні власників та керівників різних рівнів, як малого та середнього бізнесу, так і топ-менеджмент й власників компаній великого бізнесу. Вони можуть ділитись досвідом з підростаючим поколінням, тому що брали участь в якості бізнес-тренерів для підлітків у програмах, які реалізовували в 2015 – 2018 роках. Мають власних студентів-підлітків та бачать їх потреби, бажання розвиватись та стати фінансово незалежними. 

   Тривалість проєкту – 7 місяців. Після завершення активної фази ( 7 місяців), проєкт працюватиме далі на постійній основі.

Період запуску проєкту почнеться в середині червня 2020 року із написання та розробки навчальних матеріалів та зйомок онлайн-модулів програми. 

   Кількість бенефіціарів проєкту - 1000 підлітків ( за період активної фази), які прагнуть створити власний бізнес та стати фінансово незалежними.

 ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЄКТ ВАРТО ПІДТРИМАТИ

  Цей проєкт варто профінансувати, бо Ви дасте можливість 1000 підліткам створити свій бізнес та бути фінансово незалежними і самодостатніми, а також програма навчання дозволить їм систематизувати власне мислення.

  Після цього проєкту, його учасники стануть лідерами, змінять себе й оточуючих і розвинуть системне лідерське мислення. Навчаться не просто бути лідером, а вміти збудувати систему.

Бюджет буде використано для: 

1. Створення сайту проєкту та його наповнення.

2. Методичного супроводу та підтримки бенефіціарів проєкту. 

3. Розробки навчальних матеріалів для учасників проєкту. 

4. Оплата роботи менеджера проєкту. 

5. PR-кампанія проєкту. 

6. Виготовлення та обробка онлайн-модулів, беручи до уваги витрати на гонорар тренерів, редагування та монтаж відео, технічне корегування. 

7. Оренда аудиторії для зйомки курсу. 

8. Технічна частина - оренда платформ для розміщення онлайн-модулів.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 250 грн

  Робочий зошит "Бізнес-модель" - практичний інструмент для власників та керівників бізнесу, а також осіб, які хочу почати власний бізнес, розроблений Всеукраїнською асоціацією керівників бізнесу.

  1 доброчинець

  174 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Навчальний зошит "Стратегія бізнесу" - практичні навчальні матеріали із створення стратегії бізнесу, спеціально розроблені для власників та керівників малого і середнього бізнесу в Україні.

  2 доброчинці

  223 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Тест профорієнтації школяра за системою BRIT SYSTEM.

  2 доброчинці

  30 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Консультація із стратегії та розвитку бізнесу від Руслана Бельтюкова - генерального директора Львівська школа керівників бізнесу.

  0 доброчинців

  48 залишилось

 • Внесок від 2250 грн

  Навчальна програма "Інтернатура бізнесу" від партнера Громадської школи бізнесу - це 12 навчальних онлайн модулів по 1 години у зручний час, а також дві персональні консультації.

  0 доброчинців

  80 залишилось

 • Внесок від 3800 грн

  Навчальна програма "Модель бізнесу" - це програма у формі річної підписки, яка складається із 240 бізнес-моделей різних сфер діяльності, призначена для власників бізнесу та стартаперів.

  0 доброчинців

  25 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

28 проектів зараз чекають твоєї підтримки