14 %
 • 12 402зібрано (з 85 000 грн)

Головне

«ХотАртХол» - перша молодіжна галерея у Львові, покликана експонувати мистецькі дебюти, та втілювати ідеї молодих авторів візуального, аудіального та мультимедійного мистецтва.

Історія

ІСТОРІЯ

Палац Гната Хоткевича – це комунальна установа, яка з 1934 року безперервно працює у сфері культури, зокрема проведення дозвілля, мистецького навчання та втілення соціально-культурних ініціатив. Архітектура установи унікальна, адже збудована у стилі польського функціоналізму за проєктом Тадеуша Врубеля та Леопольда Карасинського. Історія Палацу завжди була пов`язана з культурою та мистецтвом, свого часу тут була своя бібліотека, кімната для гри в настільні ігри, кінотеатр та навіть боулінг.


Ми намагаємось розвиватися комплексно, адже у нас достатньо простору для того, аби не обмежувати творчу енергію митців. Розуміючи важливість системного розвитку, у 2018 році командою Палацу було розроблено стратегію розвитку 2025, яка служить надійним дороговказом для подальшої роботи. До розробки стратегії ми залучали менеджерів культури Львова, партнерів із Любліна, представників культурних та креативних індустрій, бізнесу, влади міста. Саме під час напрацювання стратегії і виникла ідея створення у Палаці виставкової галереї. 

Рішення створити галерею для мистецьких дебютів сформувалось ще тому, що у Львові є активна мистецька спільнота. Випускники мистецьких спеціальностей, які лише починають свій творчий шлях, мають потребу у виставкових просторах, де вони могли б експонувати свої роботи. У Львові таких просторів є недостатньо, крім того деякі галереї мають свою специфіку або ж напрям. Галерея "ХотАртХол" стане початковою точкою для багатьох молодих митців.Із листопада 2019 і до травня 2020 року команда Палацу Гната Хоткевича проводила активну кампанію із просування ідеї створення першої молодіжної галереї у Львові. Результатом стала перемога "ХотАртХолу" на платформі "Спільнокошту": завдяки кожному небайдужому громадянину проєкту вдалося зібрати 82 тисячі гривень із 80-ти необхідних. Додатково Палац Гната Хоткевича отримав 6 тисяч євро дофінансування на галерею "ХотАртХол" від програми підтримки Європейського Союзу "House of Europe". Ці кошти команді Палацу вдалося залучити, вигравши великий інфраструктурний ґрант у краудфандинговій номінації. Проєкт "ХотАртХол" випередив у конкурсі чотири інші проєкти-претенденти з різних частин України. Вже наприкінці 2020 року, у грудні, відбулось відкриття галереї. Подія пройшла за фінансової підтримки Українського культурного фонду та громадської організації “Lviv Cultural Centre”. Під час відкриття було презентовано перший поверх галереї, де у майбутньому зможуть бути експоновані твори візуального мистецтва. ДЛЯ ЧОГО НАМ СПІЛЬНОКОШТ?


Під час реалізації першого етапу створення Галереї ми зробили ремонт та закупили обладнання для першого поверху галереї, таким чином обладнали простір для виставкових проєктів. 

Сьогодні ж ми хочемо облаштувати нижній поверх Галереї для мультимедійних проєктів. У цьому просторі митці матимуть можливість робити візуальні, звукові, відеоінсталяції, інсталяції об’ємного мистецтва

Завдяки реалізації проєкту буде відремонтовано приміщення та закуплене звукове та відеообладнення.

Проєкт бере участь у конкурсі "Культура. Спільнота" від Міжнародного Фонду "Відродження", тому при успішній краудфандинговій кампанії Фонд подвоїть зібрану суму.

БЮДЖЕТ ПРОЄКТУ

Встановлення освітлення

Ремонтні матеріали

Техніка

Ремонтні роботи  

Інше обладнання для галереїПартнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  Подяка електронним листом від команди проєкту

  2 доброчинці

  998 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  AR поштівка із Палацом Хоткевича та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Брендована ручка та подяка електронним листом від команди проєкту

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Брендовані стікери та подяка електронним листом від команди проєкту

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Майстер-клас з гончарства від творчої майстерні "Зірка з неба" 22 травня у Палаці Хоткевича та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книжка "Львів - місто натхнення. Література" та подяка електронним листом від команди проєкту

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Брендована футболка та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Індивідуальна екскурсія Палацом Хоткевича від директорки та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Організація персональної виставки в Галереї "ХотАртХол" та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

39 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Благодійний Фонд "Повернись Живим"

  Фонд «Повернись живим» майже 7 років пліч-о-пліч з українськими військовими. Ми залучили на допомогу армії понад 170 мільйонів гривень. Сьогодні ми просимо вас підтримати команду фонду!

  Наталія
  Калмикова
  • 489
  • 160
   днів
  • 0
   грн
 • FilmStar Maker

  ПЕРША В СВІТІ КІНОСТУДІЯ У СМАРТФОНІ

  Team
  Film-U-Box
  • 0
  • 90
   днів
  • 0
   грн