102 %
 • 82 000зібрано (з 80 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

«ХотАртХол» - перша молодіжна галерея у Львові, покликана експонувати мистецькі дебюти, а саме втілювати ідеї молодих авторів візуального, аудіального та мультимедійного мистецтва.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ІСТОРІЯ

Палац Гната Хоткевича – це комунальна установа, яка з 1934 року безперервно працює у сфері культури, зокрема проведення дозвілля, мистецького навчання та втілення соціально-культурних ініціатив. Архітектура установи унікальна, адже збудована у стилі польського функціоналізму за проєктом Тадеуша Врубеля та Леопольда Карасинського. Історія Палацу завжди була пов`язана з культурою та мистецтвом, свого часу тут була своя бібліотека, кімната для гри в настільні ігри, кінотеатр та навіть боулінг. Палац пам`ятає багато дебютів, зокрема першого танцювального колективу «Мрія», який  був створений у 1947 році та досі працює у Палаці, свої репетиційні бази тут мали «Брати Гадюкіни», а «Піккардійська Терція» та «Wzsystko» досі створюють тут музику. З часу заснування у просторі Палацу відбулось безліч культурного-мистецьких подій, зокрема у 2019 році це понад 350 заходів.


Ми намагаємось розвиватися комплексно, адже у нас достатньо простору для того, аби не обмежувати творчу енергію митців. Розуміючи важливість системного розвитку у 2018 році командою Палацу було розроблено стратегію розвитку 2025, яка служить надійним дороговказом для подальшої роботи. До розробки стратегії ми залучали менеджерів культури Львова, партнерів із Любліна, представників культурних та креативних індустрій, бізнесу, влади міста. Саме під час напрацювання стратегії і виникла ідея створення у Палаці виставкової галереї.


Створення галереї у Палаці є мрією для нашої команди. Оновлений виставковий простір вирішить одразу кілька проблем. Зокрема, у такий спосіб ми повернемось до історичної справедливості, тобто функціоналізму в інтер`єрі Палацу, який був втрачений після перебудови 80-х років. Окрім того, організація двох холів під виставковий простір з усім необхідним технічним забезпеченням дозволить нам частіше говорити «Так» митцям, які звертаються до нас та яким, найчастіше, наш простір замалий, занадто темний або недостатньо технічно оснащений. Ми прагнемо, щоб молоді митці отримали професійні консультації та поради для організацій власних виставок, саме тому плануємо створити Експертну раду, яка буде не лише відбирати та формувати план експозицій, а й надавати менторську підтримку митцям. Крім того, ми плануємо запустити програму стажувань для кураторів, які матимуть змогу реалізувати свій проєкт у нашому просторі спільно з менторами-досвідченими кураторами.


ДЛЯ ЧОГО НАМ СПІЛЬНОКОШТ?

Проєкт «ХотАртХол» бере участь у Конкурсі інфраструктурних грантів від House of Europe у номінації Великий краудфандінговий грант за умовами якого, ми зможемо отримати дофінансування у розмірі 6 000 Є, якщо здійснимо успішну краудфандингову кампанію та зберемо найбільшу суму серед учасників відповідного напрямку конкурсу.

Проєктом створення галереї передбачається ремонт двох холів цокольного і першого поверху для створення закільцьованої галереї.

Щоб відремонтувати два холи загальною площею 249,5 м2 необхідно 350 тис. грн, де

- 160 тис. грн - кошти, які плануємо залучити завдяки Конкурсу інфраструктурних грантів від House of Europe. Отримати цей грант ми зможемо отримати лише в разу успішної краудфандингової кампанії.

- 80 тис. грн - кошти, зібрані на спільнокошті

- 110 тис. грн - власний внесок організації


Роботи передбачають демонтаж оздоблювальних матеріалів стін та заміну їх на нові, встановлення розсіювальних і точкових ламп для забезпечення належного освітлення творів мистецтва, закупівля гартованого скла, щоби збільшити виставкову площу, а також мультимедійні дошки для того, щоб мати змогу проводити різнопланові виставки, в тому числі виставки сучасного мистецтва.

БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

Встановлення освітлення 

Ремонтні матеріали

Техніка 

Ремонтні послуги 

Ролета для вікон

Інше обладнання для галереї 

Циклювання підлоги


Відкриття галереї попередньо заплановано на 1 вересня 2020 року.

Будемо вдячні за Вашу підтримку!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 12
 • Внесок від 50 грн

  Подяка електронним листом від команди проєкту

  3 доброчинці

  997 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Брендована ручка та подяка електронним листом від команди проєкту

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Брендовані стікери та подяка електронним листом від команди проєкту

  8 доброчинців

  42 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Брендовані горнята та подяка електронним листом від команди проєкту

  7 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книжка "Львів - місто натхнення. Література" та подяка електронним листом від команди проєкту

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Брендована еко-торба та подяка електронним листом від команди проєкту

  1 доброчинець

  29 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Брендована футболка та подяка електронним листом від команди проєкту

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Індивідуальна екскурсія Палацом Хоткевича від директорки та подяка на Fb-сторінці від команди проєкту

  4 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Картина Мар’яни Косики ,,Breath" Полотно, акрил, 70*95, 2020р. Та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Картина Мар’яни Косики ,,Дволикість" Полотно, акрил, розмір 70*80, 2017р. Та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Запрошення на урочисте відкриття Галереї "ХотАртХол" для двох осіб та подяка на Fb-сторінці від команди проєкту

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Графіка Сергія Радкевича від однойменної серії “WithOutFeelings”. Розмір: 42*30. Виконано: аерозоль, акрил, маркер на папері. Та подяка електронним листом від команди проєкту

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки