101 %
 • 28 480зібрано (з 28 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Інформаційно-мотивуюча платформа #ТПМ, яка розповідає про можливості для молоді, дає рекомендації, ділиться історіями успіхів та мотивує молодь відкривати та розвивати власний потенціал

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Наша історія почалась з чотирьох осіб в команді з різних куточків України, зі Львову та Харкова, у 2015 році. В нас була єдина ціль - ділитися інформацією про стажування, молодіжні обміни та проєкти, які ми самі відвідали та в яких точно впевнені щодо умов участі та в надійності організаторів.


За ці 5 років наша команда змінювалась та трансформувалась, переходила на нові платформи та пробувала нові формати залишаючи в основі цінності достовірності інформації та українськомовного контенту. Зараз ми маємо близько 7 тисяч підписників у Фейсбуці, 7 тисяч в Телеграмі та близько 300 в Інстаграмі ( бо інсту ми зовсім недавно запустили).


За цей час в Україні з'явилось багатого подібних ресурсів про можливості, які іноді зловживають комерційною рекламою, публікують недостовірну інформацію та продають на замовлення рекомендаційні та мотиваційні листи тощо. На нашу думку, з такими негативними факторами потрібно боротись, щоб дати можливість кожній молодій людині в Україні знайти та використати “свої можливості”.


Наша команда зараз:


Галя Нікітіна - координаторка платформи.

Фінансист в Школі акторської майстерності “Тісто”. В лютому 2020 року пройшла стажування в редакції "Громадського простору" та EUprostir. Паралельно займається громадською діяльність та культурним менеджментом на Plan B Idea Boot Camp.

Люда Нікітіна — комунікаційна менеджерка.

Координаторка Харківського осередку програми Будуємо Україну Разом, учасниця освітнього візиту в Гдиню та трьох обмінів молодіжної мобільності Erasmus, стажування в Берліні, Посол європейської молоді в Україні . Має стаж 5 років волонтерства та досвід акліматизації данського проєкту Жива бібліотека в Харкові.


Таня Грицюк - SMM.

Ще під час навчання в Українській Академії Лідерства Таня почала розвивати у собі митця комунікацій. Вона була членкинею департаменту комунікацій УАЛ Харків та вперше у своєму житті вела соціальні сторінки від імені громадської організації. Зараз вона працює СММ-ницею регіонального центру підтримки підприємництва Дія.Бізнес.

Лера Харченко — редакторка та кореспондент.

За освітою філолог, працює в прес-службі ХНУ імені Каразіна.
Ми вмотивована команда людей, які мають досвід участі в локальних та міжнародних, культурних та неформально-освітніх проєктах, і ми щиро хочемо, щоб кожна молода людина знайшла саме ту можливість яка підійде саме їй.
Унікальність платформи:

 • Безкінечна мотивація, якою ми хочемо ділитись. Проєкт стабільно функціонує понад 5 років на волонтерських засадах та з органічним ростом спільноти. Також ми кожного дня мотивуємо наших підписників до подорожей, навчання, неформальної освіти та саморозвитку.
 • Розвиток українськомовного контенту. Всі матеріали на наших ресурсах виходять українською мовою та в деяких випадках - англійською.
 • Зручна та проста форма подачі інформації - постики в фейсбуці, телеграмі, та інстаграмі. Сподіваємось ці постики скоро будуть виходити у відеоформаті.


Ми хочемо зберегти та розвинути свою унікальність при цьому ми усвідомлюємо глобальні тенденції щодо інтерактивності контенту, доступності інформації, фактчекінгу та актуальних тем для покоління Z, тому ми підготували наступний план перетворень на 2020-2021 роки.


Наші космічні плани 2021 рік

1. Збільшити кількість підписників у два рази та підвищити їх активність на 20% ;

2. Запустити 2 нові рубрики з інтерв'ю та розповідями про особистий досвід участі в молодіжних обмінах, стажуваннях, програмах та окрему рубрику про інноваційні молодіжні проєкти у відео-форматі ;

3.Розширити простір можливостей для української молоді з невеликих міст та сіл та забезпечити рівний інформаційний доступ до можливостей;

4.Провести декілька освітніх заходи з ціллю підвищити обізнаність молоді в регіонах, щоб через живе спілкування мотивувати людей до саморозвитку;

5.Запустити напрямок індивідуальних консультацій та програму менторства.


Нам не потрібно приміщення, бо працюємо ми віддалено у діджитал середовищі, але нам потрібні нові можливості росту: відеоапаратура, ребрендинг та час який ми можемо інвестувати у досягнення цих цілей. Інституційним посиленням діяльності каналу ми хочемо досягти збільшення внутрішньої та зовнішньої мобільності молоді, та допомагати молоді з регіонів ставати більш обізнаними в питаннях особистого та професійного розвитку.

І ви можете допомогти нам досягти поставлених цілей!

Просто підтримайте нас фінансово на будь-яку комфортну для вас суму (20, 50, 200, 500 грн) і отримайте за це подарунок або підтримайте інформаційно - зробіть про нас постик чи репостик! 

На спільнокошті ми плануємо зібрати 30 000 грн. Відповідно від фонду “Відродження” ми очікуємо подвоєння. Тобто загальна сума спланованого нижче бюджету становить 55 000 грн, за такими статтями:


10 000 - ребрендинг, оновлення візуальної складової та розробка нового логотипу;

20 000 — купівля фото та відео техніки для запуску нових рубрик та створення власного контенту;

20 000 - оплата гонорарів для авторів та команди, що працюватиме над запуском нових новинних рубрик з інтерв'ю;

5000 — розробка та друк корисних чек-листів та наліпок щодо того як подаватись на проєкти та розвивати власні м'які навички 

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 20 грн

  Дякуємо! Даруємо можливість виграти підписку на Netflix на 3 місяці для 5 осіб . Деталі розіграшу тут https://www.facebook.com/tviyspace/photos/a.622283894600813/1727011170794741/

  9 доброчинців

  191 залишилось

 • Внесок від 20 грн

  Дякуємо! Даруємо чек-лист ресурсів, де шукати можливості за різними напрямами.

  32 доброчинці

  468 залишилось

 • Внесок від 30 грн

  Дякуємо! Даруємо карту персонального (професійного) розвитку — це простий візуалізований інструмент, який дасть змогу визначити вектор персонального (професійного) розвитку особистості.

  12 доброчинців

  18 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо за твій внесок та даруємо чек-лист «Як написати класну мотивашку».

  14 доброчинців

  186 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо за підтримку та надсилаємо набір мотивуючих стікерів #ТПМ

  12 доброчинців

  88 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дуже дякуємо та вже готуємося до індивідуальної консультації щодо пошуку можливостей та заповнення анкет, написання мотивашок і т.д.

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Мега дякуємо і даруємо розміщення анонсу про можливості, івенти, проєкти чи просто про вас у телеграмі, фейсбуці та інстаграмі #ТПМ.

  13 доброчинців

  187 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Мега дякуємо і даруємо мотивуючу чашку від «Твій простір можливостей» та набір усіх чек-листів та стікерпак. Кожен ковток із цього горнятка додаватиме вам впевненості в собі та удачі.

  5 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Еко-гра "Trash is Fun"

  Trash is fun - комп’ютерна гра, що розповідає суспільству про важливість сортування та переробки сміття, яку розробляють підлітки.

  Martian
  Teapots
  • 30
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • Еко-акція до Міжнародного дня чистих берегів 2021

  Команда РТК "Буджак" залучає місцеві громади, школи та небайдужих волонтерів до прийняття участі у еко-акції, мета якої є збереження чистоти узбережжя Чорного моря в Одеській області, Вилківська ОТГ.

  Карина
  Гакман
  • 5
  • 36
   днів
  • 0
   грн