2 %
 • 1 620зібрано (з 73 340 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Ми створимо серію відеороликів з відомими українцями та голосами класиків для популяризації нашої мови та літератури. Покажемо, що мова - це ДНК нації, яка мала значення в минулому і сьогоденні.

Історія

Історія

Українську мову ненавиділи та боялися імперії та тоталітарні режими. Її забороняли, а її носіїв репресували, садили по тюрмах, вбивали. Українські письменники – одні із тих, хто розвивав мову, хто не боявся писати та говорити українською. Зараз нарешті Верховна Рада прийняла доленосний мовний закон, який покликаний захищати та розвивати українську мову. Чому б і нам не долучитися до естафети популяризації української мови та літератури? Ми – медійники. Наша зброя – українське слово та якісна картинка. Чому б не скористатись тим, що ми вміємо робити професійно?

Ідея

З останню сотню років українське телебачення та радіо записали десятки голосів відомих українських письменників. В цих записах поети, такі як, Максим Рильський, Володимир Сосюра, Василь Стус та інші, читають власні твори. Ці вірші є українським культурним надбанням, їх вивчають в школах, вчать напам’ять мільйони українців. Вони відомі усім, як і письменники, що їх написали.  Що важливо – вони українською мовою. Сьогодні багато сучасних письменників, журналістів, співаків, громадських діячів продовжують далі розвивати українську мову та культуру як в Україні, так і в світі. Вони пишуть твори, роблять програми та репортажі, пишуть пісні – українською. Їх слухають, читають. Мільйони повторюють їх стиль життя, говорять мовою, якою говорять вони. Ми хочемо об`єднати їх в один спільний проєкт аби створити сучасний український контент. Відомі імена та голоси сучасних зазвучать разом з голосами класиків.


Реалізація

Ми хочемо створити цикл із 5 відеороликів під назвою «Мова має значення». Ми залучимо та знімемо 5 відомих українців, які читатимуть вірші українських класиків по черзі з голосом самих поетів (їхній голос звучатиме на фоні їх фотографій). Наш девіз – мова на часі завжди! Плануємо запросити таких як: Яніна Соколова, Майкл Щур, Сергій Притула і подібні.

Чому нам важливе  патріотичне виховання і цей проєкт? Ми - Назарій Томчук з Житомира, співорганізатор Євромайдану в місті, журналіст; Дмитро Раков художник з Сєвєродонецька, який був окупований у 2014 році, а тепер звільнений українськими воїнами і розбудовується українською владою. Був учасником та співорганізатором проукраїнських акцій в місті.

Ми вже відзняли та запустили багато подібних відеопроектів. Наша продакшн-студія  "ТОМЧУКРАКОВ ПРО" - не комерційна структура. У нас немає спонсорів. Ми реалізовуємо свої відеопроекти за власний кошт, кошти благодійників, грантові кошти, за підтримки місцевих громад.

До того ж, ми вже відзняли за кошти зібрані на Спільнокошті проєкт "Про наш Донецьк". У фейсбуці його побачило мільйон людей - третина була саме з Донецької області.

Відзняті  5 відеороликів ми теж плануємо запускати в соцмережах: фб, також ютьюбі. Адже зараз - це ефективний та сучасний спосіб донести наш контент.

Презентуємо вам пілот:


Що далі?

Ми також подались з цим проєктом на конкурс від фонду «Відродження». Якщо він пройде і ми зберемо тут необхідну суму, то ми відзнімемо ще 5 відеороликів.

Про нас

Ми незалежна творча команда, яка творить український контент. Ми орієнтуємося на всю Україну, навіть якщо контент локального характеру. Бо кожна історія та кожен герой наших проєктів та програм - це втілення всієї країни.

Що ми робимо?

Ми робимо мінідокфільми, інтерв’ю, соціальні ролики, історичні ролики, стріми. Наші проєкти: «Репортер Про», «Патріоти Про», «Про Житомир», «Про наш Донецьк», «Про мою поліцію», «Про наш Донбас» та «Баляси щоп’ятниці». Так, ми любимо всюди додавати «про», бо ми ж ТОМЧУКРАКОВ ПРО:).

Наша мета на YouTube - срібна кнопка, а потім й золота. І ми разом з Вами досягнемо цього! Тому, долучайтеся і долучайте інших. Підписуйтеся на наш канал, а також радьте своїм друзям. Дякуємо за Ваші коментарі, перегляди, підписки та вподобайки, бо кожна з них важлива для нас. Гарних всім переглядів!


Статті бюджету:

Гонорар за відеозйомку.

Гонорар за монтаж та графіку.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Подяка в сторіс у фейсбуці та інстаграмі

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Авторські закладки від співавтора проєкту Дмитра Ракова

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Авторська листівка від співавтора проєкту Дмитра Ракова

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Впишемо ваше ім'я в титри роликів та додамо до посту

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запросимо на зйомки у Києві та на каву після.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Знімемо окремо серію з вами!

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

58 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Справжній дім

  Створення креативного простору в Карпатах для відновлення фізичного і духовного здоров'я завдяки поеднанню сучасного розвитку і первінної культури. Адаптація людей до природи. Розвиток екобудівництва.

  Виктория
  Пархоменко
  • 5
  • 50
   днів
  • 0
   грн
 • #Вільне_українське_кіно

  Метою проєкту #Вільне_українське_кіно є придбання мультимедійного обладнання для показу українських кінострічок мешканцям Тиврівської об'єднаної територіальної громади.

  ГО
  ТИВЕРЦІ
  • 38
  • 100
   днів
  • 0
   грн