2 %
 • 2 110зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Перший Всеукраїнський online конкурс мистецтв!

Історія

Ви знаєте, що Україна вважається однією з найталановитіших й обдарованiших країн? Що українські діячі мистецтва користуються авторитетом і великим попитом у всьому світi? Але скількох таких ви знаєте в Україні, крім тих одиниць, яких ви дивитеся по ТБ? А скільки людей відмовляється від свого таланту просто тому, що немає можливостей самореалізації, немає однодумців або їх талант нікому не потрібний?

Ми - команда проекту "Move Up, Ukraine!" чия мета знайти й об'єднати творчих людей для створення творчості заради творчості. Ми проводимо перший всеукраїнський онлайн конкурс з вокалу, для того, щоб виявити якомога більше талантів по всій Україні. Дати їм можливість заявити про себе, бути почутими, побаченими, знайти однодумців в своїх містах, для об'єднання їх зусиль та розвитку культури в Україні. Після такі ж заходи будуть проведені з хореографії, музики, фотографії, дизайну та ін.

 Як усе починалося?

Пiвтора роки тому, автор проекту Сергій Новіков був учасником одного з ТБ проектів. Протягом 4-х днів по 18 годин на добу він перебував в процесі творчості і надихнувся атмосферою, яка подарувала ідею створення проекту Творча майстерня. Вона полягала в об'єднанні талановитої молоді, для навчання, створення спільних продуктів творчості і їх просування. Всього за два тижні зібралася команда більше 10ти чоловік, які щодня розвивали себе і свої навички по 5-6 годин на день. Це був дивовижний час, який змінив життя кожного з них. Зараз цей проект активно продовжує свою діяльність, знімаючи танцювальні відео, блоги, проводячи соціальні заходи та мотиваційні семінари.

Надихнувшись процесом, і відчуваючи себе по справжньому щасливими в ньому, ми почали думати про те, що було б чудово, якби такі групи людей з'являлися в кожному місті України, що призвело б до підвищення культурного рівня країни і його розвитку.

 Але ми зіткнулися з низкою проблем:

 1. Більшість творчих людей в Україні впевнені в тому, що їх талант нікому не потрібний. Не тільки в країні, а й місті та сім'ї. Це призводить до того, що вони відмовляються від нього.

 2. Країна не надає подальшої можливості розвитку і реалізації талановитої молоді.

 3. Люди бояться або не знають де і як знайти однодумців, які підтримають їх талант, ідею, або мрію.

 4. Ми живемо під час заздрості, критики, залежно від думки оточуючих, озлобленості і егоїзму. Це призводить до того, що розвиток культурних принципів і надбань не може відбуватися на простому людському рівні.

 5. Впевненість в тому, що на творчості неможливо заробити.

Наш проект це доказ того, що ці уявні проблеми насправді не мають такого величезного впливу, як ми собі уявляємо. Саме зараз потрібно почати активну роботу над розвитком національного творчості і створення іміджу України як обдарованої, країни.

Кожен сидить перед телевізором і в соціальних мережах, насолоджується творчістю інших людей і мріє хоч на хвилинку потрапити на місце своїх кумирів. КОМАНДА Move Up, Україна запевняє, що ти унікальний, що саме твій талант потрібен для того, щоб культура твого міста і всієї країни почала підійматися. Проблема лише в тому, що мало хто про це знає, часом навіть просто не здогадується або відмовляється вірити.

Наш проект - це спосіб підняти Україну і відкрити її всьому світу!

                   Отож, что ми робимо?

Що ми вже зробили?

В цілому над проектом ми працюємо вже майже рік. За цей час ми зібрали команду однодумців і залучили до ношої творчості понад 200 осіб.

До роботи над проектом все більше і більше долучаються експерти різних галузей мистецтва, волонтери з різних міст, які горять ідеєю та готові працювати в своїх географічних локаціях. Разом із ними ми розробили унікальну і робочу модель даного проекту, запустили активну роботу в соц. мережах і створення інформаційного сайту. Провели мотиваційні лекції та тренінги на теми мрії і творчості, записали понад 20 відео робіт, провели більше 20ти соціальних заходів, як в Києві, так і за його межами.

 Метою проекту на цьому етапі було:

- Знайти якомога більшу кількість людей, які займаються творчістю.

- Знайти способи і можливості самореалізації.

- Знайти і структуризувати основні проблеми, що заважають розвитку творчості в Україні та встановити способи їх вирішення.

І нам це вдалося! Проект Move Up, Ukraine - стане першим кроком, який зробить революційний прорив у розвитку української творчості та культури. З його допомогою ми знайдемо більше 150,000 талановитих людей, поповнимо український майданчик мистецтва більш ніж на 30,000 відео робіт і це тільки перший крок! =)

Крім цього, ми активно шукаємо виходи і ведемо переговори з телеканалами, радіо, творчими об'єднаннями, а так само зірками української естради для укладення партнерських угод і отримання підтримки в реалізації даного проекту

Над чим працюємо зараз?

Зараз ми робимо перший онлайн конкурс для Співаків, музикальних груп, хорів та ансамблів. Це перший крок проекту, який закладе основу для подальшого розвитку інших напрямів мистецтва.

Перший етап буде проведений весною 2017 року, призовий фонд складе 20,000 грн. За цей період ми повністю вибудуємо роботу проекту, виправимо всі можливі помилки і перешкоди, з якими можемо зіткнутися і вже з осені ми запустимо наступний Етап з призовим фондом в 50.000 грн!

Офіційне закриття першого етапу відбудеться в кінці травня 2017 року. Ми хочемо організувати гала концерт та премію нагороджень, який в майбутньому плануємо проводити щорічно. А відбуватися це буде так: на одній з київських концертних майданчиках буде організована премія нагородження, куди будуть запрошені учасники фіналісти зі своїми роботами, заявленими в конкурсі. Надалі це буде проводитися окремо в кожній області і тільки потім кращі зі своїх районів будуть запрошені до Києва для визначення переможця.

Деталі запланованого заходу ми обов'язково оголосімо на своих інформаційних ресурсах, тому запрошуємо вас підписатися на наші Сторінки в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ Facebook, Instagram, Vkontakte.

 Що отримає КОЖЕН Учасник?

Що буде далі?

Проведення конкурсів для різних напрямів мистецтва призведе до того, що країна дізнається про те, скільки талановитих простих людей живе на її землі. То ж далі цим талантам треба десь продовжувати свій розвиток!

З 2018 року ми плануємо працювати над створенням веб-платформи, яка стане першою Всеукраїнської базою творчого продукту. На сайті кожен зможе ознайомитися з різними сферами мистецтва, які розвиваються в Україні, стежити за їх ростом і отримати детальну статистику по кожному з напрямків.

Сайт буде інтерактівнімз можлівістю додаваті коментарізавантажуваті фотографии та відеовідправляти повідомлення і зв'язуватися з важливими людьми поштоюЗареєструватісь на сайті можна буде через соціальні мережі. КОЖЕН користувач матиме особистий кабінет, де зможе ділитися своєю творчістю, питати поради експертів, знаходити свого глядача і потенційного покупця.

Таким чином сайт «соціальна Мережа для Творчих Людей» стане творчим порталом, завдяки якому КОЖЕН охочий зможе заявити про себе, поділитися своїм творінням, талантом і знайти своє місце у величезному світі під назвою Мистецтво.

Окремим блоком буде створена перша Всеукраїнська біржа творчості і творів мистецтвачого зараз так не вистачає кожному діячеві нашої країниІ ще один блок - це розділ для інвесторів, спонсорів, продюсерів і замовників, з якими кожен зможе зв'язатися і запропонувати свої послуги або свої вироби!

У фінальному баченні проекта через 17 років, ми хочемо збудувати перший Університет Культури і мистецтв с программою: 80% практики - 20% теорії. Це буде ціле місто для творчіх людей, де 24 години на добу у співпраці між собою, його учні, студента та працівники будуть створювати шедеври натіональної творчості.

Статті витрат:

1.Розробка веб-платформи: Інформаційний сайт конкурсу. Проведення роботи у соц. мережах. Оформлення, дизайн, SEO + SMM.

2. Реклама: Розтрати на промо-матеріали, буклети, афіші, поширення інформації в Інтернеті, радіо і ТБ.

3. Оплата праці: Запрошена суддівська колегія (Відомі і видатні діячі української творчості). Дизайнери (розробка дизайну заходу). Волонтери (величезна команда людей, які займаються поширенням інформації про конкурс та залученням учасників і партнерів конкурсу по містах України, в яких знаходяться). Фотографи та відеооператори (Фото і відео звіт з Премії нагородження) I т.д. Над проектом працюють профессiонали своєї справи. Та кожен з нас живе під лозунгом: «Будь-яка робота повинна бути винагороджена»!

4. Оренда: Оренда приміщення для проведення відбіркових етапів. Концертного майданчика для проведення Гала-концерту з кращими роботами і переможцями фестивалю.

5. Премія нагородження: Призовий фонд в 20,000 грн. Нагороди, призи, подарунки учасникам та переможцям конкурсу.

Чим ви можете допомогти?

Поширюйте інформацію

Ми прагнемо відкрити творчiй потенціал України якомога більшій кількості людей. Розкажіть про нас знайомим. Допоможіть своим друзям, сусідам, колегам дізнатіся про Move Up, Україно! Ви можете проводити презентації нашого проекту у своєму ВНЗ, организации, компании тощо. Ми залюбки надамо вам усі необхідні матеріали та підтрімку.

 А якщо буде велика необхідність, то по можливості й самі приїдемо до вас, щоб розповісти про проект, провести семінар-презентацію і дати поштовх вашому місту, району, закладу або організації до мрій, натхнення і творчості.

Приєднуйтеся до команди

Із нами співпрацює більше тридцяти волонтерів з усіх куточків країни. Станьте одним із них!

Хочете стати невід'ємною частиною величезного проекту, відчути себе потрібним, допомогти людям, як ви підняти цю країну? БУДЬ ЛАСКА! Хочете бути не просто учасником, а навіть куратором або керівником? Чудово! Ми шукаємо людей, які б стали координаторами проекту в своєму місті й області! Ми пропонуємо партнерську программу роботи, де кожен зможе отримати свою винагороду за проведену роботу!

Хочете Написати про нас статтю або розмістіті інформацію на своїй сторінці в фейсбук? Чудово! Ми відкриті до пропозіцій та побажань.

Інвестуйте в проект. Інвестуйте в Україну!

Ми готові поділитися своїми знаннями, досвідом та результатами праці абсолютно безкоштовно!

Зараз нам необхідна ваша допомога. Навіть невеликий внесок дуже важливий для нас. Зробіть свій вклад у розбудову творчої України! Підтримайте наш проект!

Інвестуйте в своє мистецтво, творчість ваших дітей і їх майбутнє в цій країні! Давайте разом змінимо себе, своє місто, а потім і всю країну!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 50 грн

  Доброчинець отримає особистий електронний лист від команди нашого проекту з теплими словами вдячності.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Доброчинець отримає у подарунок справжню фірмову листівку від нашого проекту зі зверненням команди із вдячністю за підтримку!

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ви отримаєте у подарунок шкіряний браслет від майстра нашого проекту!

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ви отримаєте у подарунок фірмовий білий блокнот нашого проекту! Він послужить Вам гарну службу та завжди буде поряд, щоб ви могли записати свої думки =)

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ви отримаєте у подарунок фірмовий чорний блокнот нашого проекту, де зможете записувати свої плани, успіхи, мрії та цілі! =)

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Запрошуємо вас на зустріч з командою проекту! Приходьте до нас в офіс на чай/каву зі смаколиками, цікава бесіда гарантована :)

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Ви отримаєте незабутній урок з вокалу від профессіоналів нашої майстерні! Ви зможете поліпшити свої навички та отримати багато вражень від творчого процесу

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дизайнери нашого проекту розроблять для вас іменний логотип, який стане гідною відзнакою вашої особистості!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Приходьте до нас зі своїми ідеями, де керівники нашого проекту допоможуть розібрати їх та розробити план реалізації.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Приходьте до нашої музичної студії, де наші звукорежисери зроблять для Вас професійний запис Вашої пісні

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Cyber Ponic One – платформа для вирощування та експериментів

  Компактна мікроферма на базі ультрапоніки, світлодіодного освітлення із змінним спектром, розумних датчиків та інтелектуальної системи керування.

  Oleksandr
  Suprunets
  • 102
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Друзі Фест

  «Друзі Fest» – це інклюзивний благодійний фестиваль, який об’єднує дітей для творчого розвитку та спільного дозвілля і відбудеться 2-го червня в Деснянському парку міста Києва.

  Illya
  Udovychenko
  • 4
  • 30
   днів
  • 0
   грн