Мультикультурна освітня резиденція «Podillya SmArt Camp»

 Мультикультурна освітня резиденція «Podillya SmArt Camp»

46%

32 доброчинці

27 925зібрано (з 60 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

МІСТО ТУРИСТИЧНЕ ДО ДІТЕЙ! Підтримаємо першу освітню резиденцію «Podillya SmArt Camp» та задаймо старт для розвитку дитячого пізнавального туризму!

   Вітаємо нас!

Ми пройшли конкурсний відбір до участі в програмі «Діти культури» Українського Культурного Фонду! В нас повірили, нас підтримали! 

Тепер нам потрібна ваша підтримка!

Хто ми?

Креативна команда департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. Ми експерти з організації заходів та фестивалів! З нами викладачі найкращих мистецьких шкіл міста, неперевершені екскурсоводи та захоплені своєю справою митці та майстри!

Ми здобули статус молодіжної столиці України і наразі готові до нових челенджів! Зробимо Кам’янець-Подільський столицею дитячого туризму!Чому саме

Кам’янець-Подільський?

Кам’янець-Подільський – унікальна локація, всесвітньо відомий музей під відкритим небом або місто семи культур, місто поєднання багатонаціональних традицій та культурної спадщини.

Місто в якому оживає вікова фортеця, чарує неперевершеними видами диво-каньйон , вражає велич храмів. Місто в якому віднайдеш турецький мінарет, вірменські колодязі, польські костьоли, будівлі єврейської синагоги та почуєш легенди про великих литовських князів.

Але Кам’янецькі краєвиди не тільки для крутих фото! Відтепер, ці місця, як живі класні кімнати, де жага до знань та розширення світогляду може перетворитись на освітнє диво!

Де ще можна вивчати історію, археологію, культуру народів, мистецтво, як не на унікальних локаціях нашого міста? Побачити все, доторкнутись до кожного камінчика історичних споруд, почути музику середньовічних вуличок, відтворити стародавні ремесла…в Кам’янці можливо все!

Місто яке радіє туристам, прагне зробити новий старт – дитячий пізнавальний туризм!Що ж ми придумали?

Або на що ми збираємо кошти?

Резиденцію «Podillya SmArt Camp», як відправну точку для старту розвитку галузі дитячого, пізнавального та освітнього туризму в регіоні, мета якого – активне інтелектуальне та творче дозвілля, популяризація зацікавленості дітей у культурно-історичний спадщині, залучення широкого кола дітей до можливості вивчення історії, культури, мистецтва, архітектури за допомогою інноваційного та розважального контенту.

Наша перша резиденція – це 5 –ти денне освітнє дійство, для 30-35 дітей віком 10-14 років (участь у проєкті безкоштовна на конкурсній основі), направлене на розширення світогляду та формування лідерських навичок, і найголовніше - бажанні сприяти загальній злагоді та розвитку сучасного українського суспільства.

Ми розуміємо, як важливо залучати дітей до інтелектуальної та культурної активності, сприяти особистому розвитку дитини, стимулювати жагу до отримання нових знань та вмінь, розвивати лідерські завдатки та навики командної роботи, формувати в дитини бажання бути «лідером думок» та вміння донести свої знання та мислення до однолітків.            Де ж це відбудеться?

Стара Фортеця, м. Кам’янець-Подільський


Як це відбудеться?

Доступно, цікаво, з живими прикладами, на фоні історичних пам’яток культури і архітектури!

Під час заходу діти прослухають освітні лекції від представників міст-партнерів Кам’янця- Подільського з різних країн, розгадуватимуть історичні таємниці, порівнюватимуть національний вплив народностей на старовинну архітектуру, зустрічатимуться з героями минулого, куштуватимуть традиційні міжнаціональні страви, вивчатимуть мистецтво інших народів завдяки танцювальним, вокальним та художнім флешмобам, візьмуть участь у інтерактивних квестах та ігрових воркшопах.

А ще додайте до цього серію майстер-класів з відтворення ремесл та розвиваючі активності на природі: тролей, мотузковий парк, стрільба з луків, і безліч інших розваг!

Проєкт направлений не тільки на освітній процес учасників, а й на розвиток «правильних» лідерських навичок у дітей та їх самореалізацію, розширення не тільки власного кругозору, а й вміння презентувати свої знання, проявити свої творчі задатки та навички, сприяє розвитку співпраці у однолітків, їхньої зацікавленості у процесах історії та сучасності.

Учасники першої освітньої резиденції підготують відео-урок та презентують отримані під час навчання знання у своїх локальних шкільних спільнотах, таким чином вони стануть освітянами для своїх однолітків, їхніми провідниками у світ інших культур та звичаїв.Ну ОК, а далі що?

Офіційно заявляємо, що це лише початок! А далі буде ще! Ще більш цікаво, масштабно і креативно!

 • Ми творчі, інноваційні, ефективні та сповнені наснаги!
 • Ми й надалі працюватимемо над проектами розвитку дитячих освітніх резиденцій та таборів!
 • Ми прагнемо створювати належні умови для розвитку творчого потенціалу дитини та таких індивідуальних здібностей особистості, які забезпечать їй досягнення життєвого успіху!
 • Ми презентуватимемо наше місто як популярну дитячу туристичну дестинацію!
 • Ми прагнемо популяризувати дитячий освітній туризм як перспективну галузь розвитку і зробимо все можливе, щоб туристичний Кам’янець-Подільський розкрив свої обійми юним мандрівникам, які прагнуть отримати нові знання та враження, спілкуватись та навчатись! 

Наш проєкт пройшов відбір до участі в програмі “Діти культури”, загальний бюджет проєкту 300 000 грн.

На Спільнокошті плануємо залучити 60 000 грн, які буде витрачено на проживання  та харчування учасників та лекторів освітньої резиденції, витратні матеріали, обладнання, друковану продукцію та витрати на рекламну компанію, направлену на промоцію міста, як локацію для розвитку дитячого пізнавального туризму.

Партнери проєкту

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 10 грн

  Мрієш про політ на повітряній кул ? Зроби свій внесок на будь-яку суму та автоматично стань учасником розіграшу польоту над нашим містом! Не втрачай свій шанс на перемогу!

  13 доброчинців

  9987 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Унікальна авторська листівка від маленьких митців! Збережи на згадку нашу вдячність тобі.

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  ВІдвідай та закохайся - даруємо квиток у Стару фортецю.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  «Єдиний квиток» - пізнай п'ять найпопулярніших об'єктів нашого міста!

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Крутий альбом з фотографіями нашого міста та персональна грамота-подяка від Міського Голови.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Хочеш побачити історію та почути легенди. - унікальна авторська екскурсія Старим Містом !

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Екстрім у подарунок! Обирай - прокататись на БРДМ чи стрибок з роуп-джампінгу! Пригоди чекають!

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Бажаєш познайомитися з діяльністю влади, обговорити спільні ідеї та майбутню співпрацю, дізнатися цікаві моменти роботи? – приходь на каву з заступником міського голови Вадимом Савчуком!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  А як виглядало би місто, мер якого – дитина? ) Подаруй своїй дитині унікальну можливість стати мером міста на 1 день! Дитячі пропозиції, щодо розвитку міста буде відображено у карті "Місто мрій"!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  Мрієш про незабутній weekend? З тебе враження - з нас подарунок! Сертифікат на проживання в одному з кращих готелів міста !

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

15 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту