15 %
 • 16 500зібрано (з 105 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

"Ігровий простір" - це мистецько-освітній проєкт для підлітків 10-14 років. Проект піднімає дискусію про роль громадян у створенні міських публічних просторів та створення ігрових публічних просторів

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 10

Історія

Мультимедійний проект "Ігровий простір"  має на меті підняти дискусію про роль громадян у створенні міських публічних просторів та  створення ігрових публічних просторів для дітей самими дітьми такими, якими вони хотіли б їх бачити в мабутньому з рахунку сучасних інтересів та діалогу з містом і містянами.

Тривалість проекту: 3,5 місяці
Ми будемо навчати дітей приймати самостійні рішення стосовно того, в якому місті вони хочуть жити.Складові проекту:

1. Освітні лекції-дискусії про роль публічних міських просторів та про активності громади, а також про сучасні архітектурні рішення для публічних прострорів.

2. Майстерня зі створення макетів публічних ігрових просторів в матеріалі (бумага, тканина, дерево, метал).


3. Майстерня зі створення 3D-макетів публічних ігрових просторів за допомогою VR технології на базі макетів в матеріалі.

4. Майстерня зі створення анімаційного мультфільму, сценарій якого буде розгортатись на віртуальних майданчиках, створених дітьми на попередній лабораторії.

5. Майстерня зі створення одного ігрового простору в місті (двір або дитячий майданчик).

6. Мультимедійна виставка усіх попередніх результатів у галереї: макети, VR-ігрові простори у шоломах віртуальної реальності, мультфільм, фото реального ігрового простору.
ДЛЯ КОГО

В нашому проєкті діти є авторами та безпосередніми учасниками культурно-мистецького проекту про урбаністику, мистецтво, культуру.ДЛЯ ЧОГО

Проєкт покликан:

формувати ідентичність дитини, а мультимедійність сприяє комплексному розвитку. 

розвивати місто з перспективи дитини та популяризувати ідею комплексного розвитку дитини через культуру та мистецтво.ЯК

Проект побудований як діалог між дорослими та дітьми на засадах партнерства, де дорослі допомогають дітям втілити їх мрії та розкрити здібності. Ми використовуваємо надсучасні освітні методики, зокрема долучаємо VR технологію за для навчання, а не лише розваг.ЦІЛЬ

Проект націлений переосмислити рідне місто, його історію, культурні коріння. ЧОМУ МИ ЦЕ ЗРОБИМО

Ми вважаємо, що діти та підлітки потребують діалогу, щоб дорослі знали про їхні потреби та мрії. Їх рідко запитують, чого вони самі для себе хочуть? Проект побудован як діалог з дітьми. Діти будуть активними творцями, будуть самі для себе будувати простори, робити дослідження. Також діти отримають досвід публічної презентації результатів проєкту, що підвищить відповідальність за результат, а також підвищить самооцінку.


Діти потребують публічних цікавих місць для спілкування, бо багато часу проводять поодинці, за телефонами. Тож, якщо публічні місця будуть цікавими і вони самі їх будуть створювати, вони будуть ходити на них та спілкуватись.

Ігрові простори повинні бути надсучасними, такими, про які мріють самі діти, тому треба звернутись до їх фантазії та поспілкуватись з ними. 


ПРО ГРОМАДУ ТА БАТЬКІВ

Для всих батьків важливо, щоб дитинство і майбутнє дитини було найкращим та щасливим. Діти багато часу проводять онлайн. Батьки навпаки хотчуть, щоб діти більше гуляли і були на свіжому повітрі.

Окрім того громада пострадянських міст бажає, щоб міста змінювались, виглядали сучасними, щоб будо більш місць для спілкування та взаємодії.Дуже важливим є діалог з дітьми, можливість дати їм висловитись, пофантазувати на тему майбутнього, дати можливість самим його будувати. Сьогодні міста потребують все більш і більш публічних просторів. Для Харкова важливо, щоб діти самі продемонстрували, як вони бачать місто на відміну від того, яким його будує для них міська адміністрація.
Результатами проекту будуть:

1. Серія з 3-4 освітніх лекцій-дискусій.

2. Макети ігрових просторів в матеріалі.

3. VR ігрові простори, якими можна буде прогулятися за допомогою перегляду у VR шоломах.

4. Ігровий простір у місті.

5. Мультимедійна виставка з презентацією усих попередніх результатів. 
МИ МРІЄМО

Мріємо, що міська адміністрація або забудовники підтримають проект та створять у місті декілька ігрових прострів за ескізами дітей. ХТО МИ ТА ЩО ВМІЄМО РОБИТИ

Оксана Сигарева - менеджерка культурних проектів, режисерка, засновниця Academy of Visual Arts Kharkiv та Артхабу "Самокат", співзасновниця  Frontier - VR Art Festival. Реалізовала більше 50-ти мистецьких та культурних проектів.

Богдан Волиньский - засновник Дитяча архітектурна школа, урбаніст, архітектор.

Марія Степанюк - письменниця, координаторка культурних проектів, астроном.

Тетяна Новікова - дизайнерка, художниця, викладачка.

Світлана Магда - режисерка анімації, працює в техніці stop-motion, викладачка.

Олександр Сіроус - digital-artist, спеціаліст у цифрових медіа.

Ганна Бескаравайна - художниця, SMM-менеджерка.#ігровийпростірміста  #будуємодлясебе #запрошуємограти #граємоЗмістом


Станом на сьогодні планований бюджет мультимедійного проєкту „ІГРОВИЙ ПРОСТІР” становить 388 тисяч гривень. Із них 105 тисяч ми сподіваємось зібрати на платформі Спільнокошт. Ще 300 тисяч будуть надані Українським культурним фондом у межах конкурсу «Діти культури» за умови, що нам вдасться зібрати вказану суму на Спільнокошті.

Отже, наша мета краудфандингу на «Великій ідеї» - 105 тисяч гривень.


Ці кошти буде спрямовано на такі статті витрат:

- Оплата праці усіх членів команди;

- Придбання паперу, пластиліну та витратних матеріалів для створення майданчику у місті;

- Витрати пов'язані з орендою приміщення, обладнання, транспорту;

- Витрати на харчування та напої для дітей;

- Поліграфія для реклами  проекту та матеріали на оформлення виставки;

- Фото та відеозйомка проекту. 


Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  Ви підтримали наш проєкт, а тому приєдналися до спільноти однодумців, які підтримують розвиток дитячої творчості. Ви отримаєте наліпки проекту. Ми подякуємо Вам у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм).

  5 доброчинців

  295 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ви підтримали наш проєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте блокнот та карандаш з нашою символікою та наліпки.

  0 доброчинців

  70 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви підтримали наш проєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте відеокурс "Теорія образів" (10 уроків у світ виникнення образів різних культур) по 1,5 години.

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Ви підтримали наш проєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте книжку "Ілюстрація", що стане проводником у світ малюнку.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ви підтримали наш проєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте відеокурс "Фіософія і кіно" (17 уроків, що розкривають відомі фільми з точки зору філософів різних епох) по 1,5 години.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Ви підтримали наш проєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте відеокурс "Історія кіно" (19 уроків від народження кіно до фільмів Девіда Лінча) по 1,5 години.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ви підтримали наш проєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте відеокурс "Композиція" (20 уроків про головні композиційні прийоми у мистецтві різних жанрів) по 1,5 години.

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Ви підтримали наш проєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте відеокурс "Ілюстрація" (або подарунковий сертивікат на нього) з 10 уроків по 1,5 години, що стане проводником у світ малюнку.

  0 доброчинців

  40 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Продовження серії книг «Постаті культури»

  Продовження видання «Постатей культури» – серії, що розбудовує своєрідний пантеон видатних діячів української культури – книгами Катерини Рапай, Володимира Войтенка та Василя Гроссмана

  Judaica
  Center
  • 14
  • 48
   днів
  • 0
   грн
 • ПРОМІНЧИК НАДІЇ ДЛЯ ПАЛАЦУ

  В рамках відновлення Палацу Бадені у м.Буську на Львівщині, задля ефективного використання вільної площі навколо Палацу, плануємо розмістити кінотеатр просто неба.

  Володимир
  Типило
  • 56
  • 100
   днів
  • 0
   грн