109 %
 • 60 287зібрано (з 55 555 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Музей дітям - діти музею – разом із дітьми створимо настільні ігри, присвячені Чигиринщині, які допоможуть пізнати багату історію та культурну спадщину краю

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Як пізнати історію – прочитати книгу, подивитися документальний фільм, послухати лекцію?


А чи пробували ви дізнатися про історію більше граючись в музейні настільні ігри?

Сьогодні музеї стають не лише місцем пізнання, а й гри та творчості. Ми спробували поєднати ці складові щоб допомогти розкрити таємниці Чигиринщини – унікального краю, пов’язаного із українським державотворенням, видатними пам’ятками та постатями (Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко, Тарас Шевченко), через гру.

Що ми хочемо зробити?

Ми запросимо до створення настільних ігор дітей. Саме їх малюнки, присвячені історії та культурній спадщині Чигиринщини, будуть використані для створення ігор.

Серед ігор, які заплановано видати, – ходилка «Пізнаємо Чигиринщину», пазли із зображеннями пам'яток краю, гра «Історичні портрети», меморі «Сформуй музейну колекцію», кубики.

Залучення дітей до створення ігор сприятиме популяризації історії Чигиринщини, її пам’яток серед дитячої аудиторії, формуванню дбайливого та відповідального ставлення до культурної спадщини, розвиватиме творчий потенціал.

Команда проєкту:


Що вже нами зроблено?

З 2014 р. ми працюємо над створенням музейних ігор та активностей, які популяризують історію Чигиринщини, її пам’ятки, музейні колекції.


У 2017 р. в музеї Богдана Хмельницького у Чигирині було відкрито Дитячий музейний простір (за підтримки проєкту Київський діалог). Він став не лише місцем пізнання історії через гру, а й місцем творчості. Тут проводяться майстер-класи, відбуваються дитячі виставки.


Наші ігри неодноразово були представлені на всеукраїнських та місцевих дитячих фестивалях «Арсенал Ідей» (2015-2020 рр.), «Країна щастя», на освітніх заходах, музейних днях.


Ігри для наповнення Дитячого музейного простору, участі у заходах були виготовлені нами самотужки.

Тепер ми хочемо не лише виготовити нові ігри у поліграфічному виконанні, а й облаштувати нові дитячі куточки у музеях Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» - археологічному музеї та резиденції Богдана Хмельницького в Чигирині, краєзнавчому музеї у Холодному Яру (Медведівці).

Погратися в дитячих куточках та пізнати історію краю зможуть усі маленькі та дорослі відвідувачі музеїв заповідника.

Зібравши кошти на друк ігор та облаштування куточків, ми зможемо взяти участь у проєкті від Українського культурного фонду - отримати можливість додаткового фінансування для друку дитячих музейних видань.

Давайте допоможемо дітям цікаво пізнавати історію Чигиринщини! Підтримайте наш проєкт!


На що підуть зібрані кошти?

Нам потрібно зібрати кошти в сумі 55555 гривень, за які ми видрукуємо настільні ігри (33000 грн.) та придбаємо меблі для облаштування дитячих куточків (17000 грн.). 10 % нашої суми становить адміністративний збір.


Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  За вашу підтримку, допомогу і небайдужість ми подякуємо вам на наших сторінках в соцмережах

  11 доброчинців

  89 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  За вашу підтримку, допомогу і небайдужість ми надішлемо на вашу електронну скриньку гру по музею Богдана Хмельницького в Чигирині «Читаємо, шукаємо, пізнаємо» (в pdf-форматі)

  12 доброчинців

  38 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  За вашу підтримку, допомогу і небайдужість ми надамо сертифікат на відвідування Дитячого музейного простору музею Богдана Хмельницького в Чигирині (на 5 осіб)

  6 доброчинців

  14 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  За вашу підтримку, допомогу і небайдужість ми подаруємо і надішлемо вам поштою книгу-розфарбовку «Речі з музею», створену за дитячими малюнками експонатів музею Богдана Хмельницького в Чигирині

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  За вашу підтримку, допомогу і небайдужість ми подаруємо і надішлемо вам поштою дитячий путівник Чигиринщиною «Оповідки козака Тараса Чигринця», яка містить творчі завдання для дітей та їх батьків

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  За вашу підтримку, допомогу і небайдужість ми надамо сертифікат на відвідування музеїв та об’єктів Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» (на 5 осіб)

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  За вашу підтримку, допомогу і небайдужість ми надамо сертифікат на відвідування музеїв та об’єктів Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» (на 5 осіб)

  1 доброчинець

  4 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

58 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • "Читайлики"

  "Читайлики" - постійно діючий центр в дошкільному закладі, прославляючий її величність книгу, це місце для усамітнення дітлахів, інтимного, особистого спілкування з книгою.

  Любовь
  Дацко
  • 29
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко"

  «Борушко кошлатий» – це перша дитяча літературна школа в Чернігові, де під керівництвом відомих письменників діти опанують основи літературної майстерності

  Олена
  Терещенко
  • 55
  • 100
   днів
  • 0
   грн