36 %
 • 68 540зібрано (з 188 700 грн)

Головне

Музичний україномовний альбом (EP) 5 пісень + bonus. Втілені у піснях важливі та знайомі кожній жінці історії.

Історія

Через постійну гонитву за місцем під сонцем, конкуренцію та залежність від шаленого ритму життя, багато жінок втрачають віру в себе, руйнують самооцінку, бо не відповідають сучасним трендам та загальноприйнятим нормам того, якою має бути жінка. Доводять себе до морально-психологічного, а інколи й фізичного знищення.

Тому так важливо почути, що ти така не одна!
У майбутньому альбомі будуть зібрані історії, написані з мого досвіду, підглянуті з життя подруг та жінок, яких зустрічаєш кожного дня. Це 5 пісень, де порушуються теми прийняття себе та любові до себе, великої сили взаємної підтримки, подолання залежності від руйнівних стосунків, самовдосконалення, свободи від стереотипів, дружби, цінності кожного моменту життя.

Пісні написані, аби підтримати, надихнути, мотивувати, дати надію. Гіркий пережитий досвід мав чи має місце й в моєму житті й, звісно, в житті майже кожної жінки й кожна спроможна подолати його, а значить – і в тебе також вийде!

Мова пісень зрозуміла та доступна кожному, це легкий для сприйняття та доступний аудиторії контент, що порушує важливі та актуальні сьогодні питання.

Вплив на розвиток суспільства:

Порушуються незручні теми жіночого досвіду, про які мало говорять або соромляться говорити. У такий спосіб, EP допомагає жінці бути почутою, побаченою та зрозумілою суспільством.


Хто є автором пісень?

Я, Маргарита Мелешко (MELESHKO) – українська співачка та авторка пісень (сонграйтерка), фіналістка телепроектів «Голос країни» та «Х-фактор». Українській публіці відома як солістка оркестру «Lords of the sound», гурту «Franky Jazz», Національного духового оркестру України та ансамблю пісні й танцю ЗСУ.

У своїх піснях не могла залишити без уваги такі важливі для мене та кожної сучасної жінки теми. Головним мотивом для реалізації альбому була реакція на пісні, якими я поділилася на своїх сторінках в соцмережах. Підтримка й бажання підписниць «почути їх» у повноцінному музичному оформленні, аби у вільному доступі додати до своїх плей-листів, дало змогу зрозуміти, що цього контенту дійсно не вистачає і його потрібно реалізувати.


Команда, з якою ми створимо альбом:

Я випускаю та реалізовую авторську творчість власними силами, без спонсорів та продюсерів, за рахунок концертної діяльності та підтримки друзів музикантів, родичів та колег. Саме ця компанія однодумців і є командою, яка вірить в успіх проекту та долучилася до його втілення.

Маргарита Мелешко – співачка та сонграйтерка, ініціаторка проекту;
Марина Скидан – креативна менеджерка, генераторка ідей, смм;
Ярослав Джусь – музичний продюсер проекту, мультиінструменталіст;
Костянтин Шадов – аранжувальник, бітмейкер;
Вадим Форс – фотограф, візуальний дизайнер;
Тетяна Пашковська – дизайнерка, візуальне оформлення; Наталя Саламашенко – піарниця, смм, рекламування;
Сесійні музиканти - найкращі музиканти країни, друзі.

Що вже зроблено?

- Написані тексти та мелодії пісень для альбому;
- Продуманий музичний продакшн пісень;
- Є попередня домовленість з музичним видавництвом та студією звукозапису;
- Зібраний матеріал для візуального оформлення;
- Розроблена стратегія просування альбому.

Усе це зроблено власними силами та коштом, і тепер нам потрібна підтримка для створення аранжувань, запису, рекламної кампанії та просування альбому. Усі пісні будуть записані досвідченими українськими музикантами, які брали участь в популярних музичних проектах. Запис альбому буде зроблено на професійній студії звукозапису в сучасному креативному аранжуванні. Кожен зможе послухати їх у вільному доступі на всіх можливих музичних платформах.

Чим ви можете допомогти в створенні та реалізації альбому?

Випуск альбому «Ти не одна така» буде ще одним важливим кроком до розкриття та розповсюдження теми жіночого досвіду, що зараз на часі в усьому світі. В Україні ця тема гостра та ще мало висвітлена в піснях українських виконавців, проте останнім часом активно представлена в інших напрямках мистецтва.

Щоб приєднатися, ви можете:

- Зробити внесок та обрати подарунок;
- Розповісти про проект у соцмережах, поділившись посиланням;
- Поділитись фрагментом однієї з пісень, що увійде в майбутній альбом з хештегом #титаканеодна. Я поділюся демо-версією та промо-роликом на сторінках своїх соцмереж, аби показати, що ми є одна в одної та звернути увагу жінок, яким важливо зрозуміти, що вони не залишилися наодинці зі своєю проблемою.
- Підписатися на наші сторінки у соціальних мережах та слідкувати за новинами тут і тут.


Чому це так необхідно?

Завдання та мета альбому полягає в тому, щоб якнайбільше жінок почули, усвідомили та зрозуміли: у своїх труднощах, сумнівах та комплексах – вони не самотні.

Щоб ті, які втратили віру – не здавалися й не зупинялися. Щоб ті, які помилилися, взялися за свої починання знову та не зневірювались, а боролися й піднімалися вгору. Щоб ті, які бояться, крокували до своєї мети, бо вони того варті.

Це спосіб показати, що ми здатні на все, бо є одна в одної. Я співаю про те, що стосується кожної жінки. Мій альбом – це тепла зустріч з подругами на кухні, з якими можна проговорити до ранку, розраховуючи на пораду, співчуття, розуміння, гумор та усвідомлення наступних кроків.

Я сподіваюся й щиро вірю в те, що жінок, яким ця тема не байдужа та чоловіків, які хочуть зробити життя жінок і українського суспільства загалом кращим, дуже багато, й ми разом зможемо втілити цей проект у життя, якщо це так – підтримайте нашу команду.

На що підуть кошти?

Ми плануємо зібрати 188 700 грн., за допомогою цієї кампанії, щоб покрити такі витрати:

- Накопичення вокалу – 15 000 грн.;
- Накопичення інструментів – 24 000 грн.;
- Створення аранжувань – 30 000 грн.;
- Зведення, мастеринг – 30 000 грн.; 
- Робота музичного продюсера – 20 000 грн.;
- Робота сесійних музикантів – 15 000 грн.;
- Робота менеджерки проекту – 13 000 грн.;
- Дизайн візуального оформлення EP – 12 000 грн.;
- Витрати на подарунки доброчинцям – 10 830 грн.;
- Комісія платіжної системи Big Idea – 18 870 грн. (комісія складає 10%);

Загальний бюджет необхідний для запису та постпродакшину альбому 241 000 грн.

52 300 грн. ми покриваємо власним коштом. Частина цієї суми - це зйомка матеріалу для візуального оформлення проекту, оренда фото-студії, накопичення демо-версій пісень, робота сесійного музиканта (піаніст), оренда студії звукозапису, зйомка, монтаж, кольорокорекція промо-ролика.

Окрім запису, не менш важливим є максимальне розповсюдження альбому, аби достукатися та донести проблему до якомога більшої кількості людей. Тому ми зробимо все можливе, аби пісні потрапили в ротацію радіостанцій та інших медіа, а також будемо розповсюджувати альбом на всіх інтернет платформах, залучивши спеціалістів з таргетингу, SMM та PR, витрати на роботу яких, компенсуємо власним коштом.

Також я планую дати 5 концертів у школах, інтернатах для дівчаток 8 11 класів, аби підтримати їх на шляху становлення особистості та додати їм віри в себе.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Ексклюзивна рамка в фб і величезна вдячність💓

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Респектос в особисті з купою серденьок, листівка від нашої дизайнерки на вибір з особистим підписом від команди проєкту💖 Варіанти листівок надішлемо на email.

  4 доброчинці

  996 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Відео з особистою подякою та публікація в сторіс з посиланням на вашу сторінку. Також комплект креативних наліпок-мотивашок на вибір☺️Варіанти комплектів надішлемо на email .

  6 доброчинців

  994 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Універсальний календар-нотатник та листівка на вибір з особистим підписом всіх членів нашої команди☺️ Варіанти листівок надішлемо на email.

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Стильна футболка з оригінальним принтом на вибір, ексклюзивно розроблена нашою феєю-дизайнеркою спеціально для проєкту. Варіанти принтів відправимо на email.

  7 доброчинців

  993 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Два квитки на найближчу подію з моєю участю для вас, чи в подарунок, дизайнерські наліпки-мотивашки та листівка з особистими підписами всієї команди☺️ Варіанти наліпок та листівок відправимо на email.

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Сертифікат на годинний майстер-клас з вокалу та сонграйтингу для вас, чи в подарунок. Також ви можете зібрати бокс, в який увійдуть: календар, наліпки та листівка. Каталог відправимо на email.

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ви отримаєте альбом з усіма піснями, записаний на диску до офіційної прем’єри, з вашим ім’ям на розвороті і дизайнерську футболку з оригінальним принтом на вибір. Варіанти принтів відправимо на email.

  1 доброчинець

  999 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

34 проекти зараз чекають твоєї підтримки