108 %
  • 31 179зібрано (з 28 860 грн)
  • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

MyIDhope – це медичний браслет для дітей із генетичними невиліковними хворобами згортання крові та соціальна інформаційна кампанія щодо формування належного ставлення до людей з особливими потребами

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ХТО МИ?

Ми – Благодійний фонд «Діти з гемофілією» http://hemokids.org.ua/, що був створений ініціативною групою батьків, які відчули на собі усі складнощі соціальної інтеграції, виховання та збереження здоров’я дитини із захворюваннями згортання крові - гемофілією та хворобою Віллебранда.

 

 

Соціальна ініціатива МійID – це команда небайдужих людей, що допомагає поліпшити життя хворим на такі хвороби, як цукровий діабет, алергія, епілепсія тощо та сприяє популяризації медичних ідентифікаційних аксесуарів в Україні


ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

 

В Україні на сьогодні живе майже 2500 осіб, що хворіють на гемофілію. З них, майже 660 – діти. Багато з них мають тяжку форму захворювання, що проявляється спонтанною кровотечею та неможливістю зупинити її без введення необхідних ліків. Від своєчасності введення ліків залежить не лише здоров’я наших дітей, а й ступень інвалідності та тривалість життя.

Соціальна адаптація та інтеграція у дітей із рідкісними захворюваннями  у суспільство та  повсякденне життя – болісне питання сьогодення. Кожна родина, що виховую дитину із особливими потребами  стикається із підсвідомим намаганням суспільства відокремити таку дитину: у дитячому садочку, у школі, у дозвіллі. Таке ставлення формується за рахунок браку інформації: що це за дитина, що робити, якщо раптом щось станеться непередбачуване?