Центр допомоги жінкам ВПО в місті Київ

 Центр допомоги жінкам ВПО в місті Київ

4%

12 доброчинців

7 350зібрано (з 165 556 грн)

26 днів залишилось

Головна мета проєкту – ПОДАРУВАТИ ЖІНКАМ ВПО НАДІЮ, ВІРУ І НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УСПІШНОГО ЖИТТЯ, РОЗВИТКУ І САМОРЕАЛІЗАЦІЇ, навчити і перекваліфікувати жінок ВПО з метою їх подальшого працевлаштування

1. Яку проблему ми вирішуємо? Чому це важливо?

На даний час у Києві та Київській області проживають більше 600 тис. переселенців зі східних та південних регіонів України, більшість з яких жінки. Багато жінок ВПО на даний момент є головами родин та несуть відповідальність за благополуччя своїх сімей і дітей, оскільки чоловіки знаходяться на фронті. Питання заробітку і матеріального забезпечення для таких жінок є пріоритетним. Працевлаштування і самозайнятість жінок ВПО, сприяння розвитку жіночого підприємництва є важливими питаннями їх соціальної адаптації у нових громадах, благополуччя і матеріального забезпечення їх родин, та взагалі їх подальшого майбутнього. Починаючи з кінця 2022 року ми уже навчили і працевлаштували на своєму швейному виробництві «LION STYLE» декілька жінок ВПО. Але, ми хочемо масштабувати цю діяльність і допомогти набагато більшій кількості жінок реалізувати себе, стати впевненими, спроможними та матеріально забезпеченими!


Декілька історій жінок, яких ми навчили та працевлаштували:

Руслана родом з Бериславського району Херсонщини. Нововоронцовка, де Руслана проживала з чоловіком, не було окуповано, але постійно підлягало ворожим обстрілам. Особливо, коли російська армія стояла неподалеку. Родина виїхала у червні минулого року до столиці — тут проживали діти та онуки. А через деякий час подружжя дізналося, що рідна домівка у Нововоронцовці повністю згоріла. Одного разу Руслана була у ЦНАПі та побачила оголошення про набір жінок ВПО на безплатне навчання швачками. Жінка вирішила долучитись, а як пройшла навчання — залишилась працювати у «LION STYLE».


Тетяна родом з Енергодару Запорізької області. Там жінка працювала на атомній електростанції над дезактивацією обладнання гермозони (знімала радіацію з обладнання і приміщення). Тетяна розповідає про те, як сильно російські війська обстрілювали місто та ЗАЕС. Тоді їй було дуже страшно: “Вони робили провокації. Типу як зайшов “український десант”. І оце вони почали місто обстрілювати з вертольотів, по місту їздили танки й гради були. Це продовжувалось декілька годин поспіль. Ми отримали такий стрес… Не знали, куди йти, що робити. Моя донька тут у Києві, вона мені постійно казала, щоб я виїжджала. І у вересні вдалося виїхати. А потім вони вже нікого не випускали. І зараз не випускають…” Тетяна вміла шити, тому у Києві відгукнулась на оголошення, пройшла додаткове навчання, стажування та почала працювати в «LION STYLE».


Марина родом з Донеччини. Її родина виїхала у травні минулого року. Зараз рідне місто Марини постійно обстрілює ворог, там зруйновані лікарні, дитячі садки, школи. Але родина все одно планує повернутися туди після перемоги. Одного разу Марина дізналась про набір жінок-переселенок на курси шиття. Жінка вирішила долучитися, а коли пройшла курс — теж долучилася до «LION STYLE». Ми вважаємо, що ці важкі часи дуже важливо турбуватися, підтримувати та допомагати один одному! Саме так ми зможемо подолати всі труднощі і ПЕРЕМОГТИ!!!


2. Яке рішення чи продукт ми пропонуємо?

Чим цінний наш проект?

МИ ХОЧЕМО РЕАЛЬНО І ПРАКТИЧНО ДОПОМОГТИ НАШИМ ЖІНКАМ ВПО! МИ БАЖАЄМО ПОДАРУВАТИ ЖІНКАМ ВПО НАДІЮ, ВІРУ І НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УСПІШНОГО ЖИТТЯ, РОЗВИТКУ І САМОРЕАЛІЗАЦІЇ Наш проєкт надасть можливість жінкам ВПО отримати нову цікаву професію або перекваліфікуватися, а надалі отримати можливість працевлаштуватися, зайнятися швейною справою на дому або розпочати власну справу. Реалізація проєкту передбачає формування і створення навчальних груп (по 20-25 осіб в кожній) для навчання і перекваліфікації жінок ВПО по таким актуальним напрямкам: - Пошив і виробництво одягу та спецодягу - Технології конструювання і закрою одягу - Створення і розвиток власної справи.

Успішна реалізація проєкту надасть можливість навчити професіям швейного виробництва та перекваліфікувати близько 100-120 жінок ВПО, що проживають в місті Києві та Київській області, протягом 5-х місяців, працевлаштувати їх або допомогти у створенні власної справи чи самозайнятості. Наш проєкт передбачає сприяння у працевлаштуванні на нашому швейному виробництві або на інших швейних підприємствах Києва і Київської області.

Проєкт також передбачає навчання жінок ВПО навичкам підприємницької діяльності, необхідним знанням у сфері фінансів, економіки, маркетингу і юриспруденції з метою створення або відновлення підприємницької діяльності на новому місці. На даний час жодна організація в місті Києві не здійснює безкоштовне навчання жінок ВПО професіям швейного виробництва з подальшим працевлаштуванням або сприянням у створенні (відновленні) та розвитку власної справи. Тому наш проєкт є достатньо унікальним, актуальним, потрібним і важливим для наших жінок ВПО, їх соціальної адаптації у нових громадах, вирішення питань зайнятості та самозайнятості, підвищення економічної спроможності жінок та покращення їх матеріального становища!


3. Хто ми такі, який маємо досвід, хто в нашій команді?

Ми підприємці, які релокували власне швейне виробництво з Донецької області до міста Києва, де відновили свою діяльність, працюємо, допомагаємо і працевлаштовуємо жінок ВПО, активно допомагаємо ЗСУ та родинам наших переселенців. До лютого 2022 року ми успішно працювали на Донеччині, але із-за початку війни та активних бойових дій в регіоні були вимушені призупинити свою виробничу діяльність та звільнити працівників. Восени 2022 року ми релокували своє підприємство до Києва, де почали його відновлювати і розвивати під новим брендом «LION STYLE» («СТИЛЬ ЛЕВА»).

На своєму підприємстві ми виготовляємо якісний стильний одяг, військову форму і спецодяг з посиленими захисними властивостями з найкращої імпортної сировини (Туреччина, Німеччина, США). Ми постійно розробляємо нові моделі одягу, спецодягу та військової форми з урахуванням сучасних модних трендів і тенденцій моди. Одяг від LION STYLE не тільки якісний, а й стильний. Ми постійно навчаємо наших працівників, сприяємо їх особистому розвитку, зростанню і професійній самореалізації. Наше головне кредо: Якість понад усе! Наша мета: Активно розвиватися та допомагати іншим!

Наша місія: створювати стильний якісний одяг і спецодяг (форму) по доступній ціні для УКРАЇНЦІВ! Ми позицінуємо себе як УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК! Ми підприємці, громадські діячі, волонтери і ПАТРІОТИ УКРАЇНИ! Ми – співзасновники швейного підприємства LION STYLE, Ілля Єлін і Оксана Єліна.


4. Що вже є для втілення проекту і що потрібно, які ресурси (кошти, матеріали, допомога)?

Наш проєкт для жінок ВПО буде реалізовано на базі нашого працюючого швейного виробництва в місті Київ. Для цього ми готові безкоштовно надати для навчання жінок ВПО наявне в нас промислове швейне обладнання та виробниче приміщення. Навчання жінок ВПО будуть здійснювати наші фахівці-експерти, які працюють на нашому підприємстві (начальник виробництва, майстр виробництва, технолог-закрійник). А також додатково буде залучено експерта з розвитку підприємницької діяльності. Для реалізації нашого проєкту нам потрібні додаткові фінансові ресурси для покриття витрат робочого часу експертів, які будуть навчати жінок ВПО, та закупівлі матеріалів (тканин, швейної фурнітури) для здійснення навчального процесу жінок ВПО.


Для запуску та реалізації нашого проєкту з навчання і перекваліфікації жінок ВПО нам необхідні кошти для оплати роботи експертів, які будуть навчати жінок, та кошти для закупівлі матерілів (сировини) для проведення практичного навчання, а саме:

Оплата праці експерта з пошиття одягу і спецодягу - 30000 грн.

Оплата праці експерта з конструювання одягу і закрійної справи - 30000 грн.

Оплата праці експерта з підприємницької діяльності - 30000 грн.

Закупівля тканини - 50000 грн.

Закупівля швейної фурнітури - 9000 грн.

Адміністративні витрати - 16556 грн.

Проєкт буде реалізовано на нашому працюючому швейному виробництві "LION STYLE" в місті Києві, з використанням нашого промислового обладнання та виробничих потужностей.

Навчання жінок ВПО плануємо здійснювати на постійній основі, за подальшим працевлаштуванням на нашому підприємстві та підприємствах наших партнерів.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 100 грн

  Подарунковий сертифікат на знижку -5% на всю продукцію LION STYLE

  1 доброчинець

 • Внесок від 200 грн

  Подарунковий сертифікат на знижку -10% на всю продукцію LION STYLE

  1 доброчинець

 • Внесок від 300 грн

  Фірмова чашка від LION STYLE

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Стильний капелюх від LION STYLE

  1 доброчинець

 • Внесок від 700 грн

  Футболка з патріотичним прінтом від LION STYLE

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Футболка з великим кольоровим патріотичним прінтом від LION STYLE

  0 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Теплий спортивний костюм з вишивкою LION STYLE

  0 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Нова модель фірмового спортивного костюму від LION STYLE

  0 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Новий ексклюзивний спортивний костюм Зірка від LION STYLE

  0 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Нова модель жіночого костюму від LION STYLE

  0 доброчинців

 • Внесок від 3000 грн

  Стильна тепла куртка від LION STYLE

  0 доброчинців

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту