27 %
 • 21 710зібрано (з 80 000 грн)

Головне

Наволонтерили – це серія подкастів на гострі актуальні теми навколо волонтерських рухів, майданчик для комунікації та спроба розвінчати стереотипи, що склались у суспільстві навколо теми волонтерства

Історія

  Хто такі волонтери – безробітні лінюхи чи супермени/добрі феї, які тільки те й роблять, що переводять бабусь через дорогу та лікують лапки безпритульним котикам? Де, як і скільки волонтерити, щоб це не вилізло боком? Як відшукати (й не втратити) волонтерів для свого проєкту? Чи можна піаритись на волонтерстві? І чому волонтерів потрібно годувати? 

Поговорімо про це!

Ми – команда «Будуємо Україну Разом», пропонуємо тобі долучитися до створення серії подкастів, що стануть майданчиком для розмови про волонтерство. 

Хто ми такі й що ми «наволонтерили»?

«Будуємо Україну Разом» – це незалежний волонтерський рух. Через спільну працю, подорожі та неформальну освіту ми об’єднуємо українську молодь у мережу активних громадян.

БУР виник як добровільна акція Львівської Освітньої Фундації, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на Cході України.
Вперше ми «заБУРилися» в звільненому від окупації Краматорську влітку 2014-го року. Спільними зусиллями приїжджих та місцевих волонтерів вдалося відремонтувати 25 пошкоджених обстрілами квартир, а також посприяти створенню першої молодіжної платформи у Донецькій області – «ВІЛЬна ХАта» («Вільха»).

БУР поступово ріс та розширювався, і тепер це великий рух людей, які творять зміни у власних громадах та країні загалом.


БУР – це:

 • понад 4000 волонтерів із різних куточків країни та з-за кордону
 • волонтерські табори та акції у 24 областях материкової України
 • 11 обласних осередків
 • 32 молодіжні платформи
 • 238 відремонтованих помешкань
 • 72 мурали по всій Україні

За сім років нашої роботи ми знову і знову переконувалися: комунікація – дієвий інструмент у руйнуванні стін між людьми й відбудові взаємозв’язків всередині країни.

Перевірено на власному досвіді: проста щира розмова змінює життя!(світлини автортва @yura evtushko)

Актуальність

Нам важливо те, як ми говоримо – адже хочемо робити це цікаво та якісно. Ми не бажаємо бути просто «новинами» або «доповідачами звітів», а прагнемо підБУРювати до дискусії.

І ці подкасти – спосіб завести цікаву та фахову розмову на таку гостру тему. Разом з іншими спільнотами, практиками, рухами. І гостру – без перебільшення!

Адже волонтерська діяльність – «лакмусовий папір» того, як розвивається наше суспільство. І саме від генерації спільних ідей, навколо яких добровільно об’єднуються люди, залежить те, скільки змін буде тут, у нашій країні, в найближчому майбутньому.

Трохи більше про власне проєкт

Подкаст "Наволонтерили" - це серія із 8 тематичних епізодів із запрошеними гостями, які мали різного роду досвід волонтерства чи благодійності.
«Наволонтерили» – це про вихід за межі власної «соціальної бульбашки». Це розмови на теми, що часто цікавлять пересічного українця і теми, що лишаються невисвітленими.  «Наволонтерили» – це легка самоіронія та бажання показати волонтерів та благодійників як живих людей, а не «картонних персонажів».

Ми хочемо створити подкаст, у якому ти зможеш впізнати себе. Сказати: «Так, пригадую у мене теж була така ситуація» чи «О, мене завжди цікавило це питання». «А це я дам послухати своєму дядьку, який вперто доводить мені, що за всім стоять ілюмінати», – навіть так! :)

Чому саме подкаст?

Подкасти – це відносно новий спосіб поширення аудіо та відео контенту в Україні. Як і свого часу Youtube, подкастинг змінив традиційні правила поширення інформації. Для того, щоб послухати улюблене шоу, тобі не потрібно чекати конкретного дня і години, коли воно виходить в ефір, – ти маєш цілодобовий доступ до всіх епізодів, можеш ставити на паузу чи переслухувати по декілька разів.

Подкасти – це зручно! Ти можеш слухати епізоди за кермом чи в громадському транспорті, увімкнути як фон під час роботи, навчання чи займаючись домашніми справами. Або ж, навпаки, зосереджено слухати ефір, релаксуючи в улюбленому кріслі чи в ліжку.

Ще одна особливість подкастів – зв’язок зі слухачем. Зазвичай ти слухаєш подкаст наодинці, в навушниках. А це майже як твій діалог з автором.

Тож поговоримо!?)

#наволонтерили

Скільки ж це коштуватиме?

а саме:

 • Оренда студії та послуги звукорежисера: на 8 епізодів;
 • Джингл (музична заставка): планується 3 джингли;
 • Дизайн макетів під кожен епізод з адаптацією до всіх соцмереж;
 • Робота команди авторів у складі продюсера, копірайтера, гостьового редактора, ведучої;
 • мерч для подяк і винагород доброчинцям;
 • комісія спільнокошту: 10%.

Якщо краудфандингова кампанія буде успішною, фонд «Відродження» подвоїть зібрану суму – і це дасть нам більше можливостей для просування готового продукту, адаптації контенту під різні соцмережі (Instagram, TikTok, YouTube), подальшу розробку планів реалізації проєкту «з поля» – з волонтерських таборів.

Ми вже за крок до реалізації нашої мрії. І твій внесок - це співучасть у створенні цього подкасту. Долучайся!

#наволонтерили

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 13
 • Внесок від 50 грн

  Значок "Будуємо Україну Разом". Маленька деталь, що допоможе розказати про добрі справи спільноти. Носіть, надихайтеся та надихайте людей із вашого кола. “Будуй Україну, Будь Собою” як то кажуть!

  18 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Вам мило поглянути? Все правильно – це мило ручної роботи від SoapOperaUA; органічний продукт; мандаринки. Увага до себе, відповідальне споживання і турбота за навколишнє середовище в одному лоті!

  7 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  пакетам торба. З такими зручними вмісткими торбинками ви візьмете з собою і ноут, і свої закупи в магазині. @BratstvoOstrozkykh та їх мерч зі славного Острога, “міста що об’єднює”. Приєднуйтеся і ви!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Поезія Вікторії Дмитренко, виражена в ілюстраціях Олесі Хмелик. Набір листівок(6шт),що занурюють у роздуми, спогади і власні відчуття. Даруйте собі/близьким і знайомтесь з талантами нашої спільноти.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Винагороди мають бути унікальними! Розмальована авторська платівка від Sergiy Pidgirniy @sergiy.art є подарунком, який хочеться залишити собі...підБУРюємо ;)

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Завітати до крамниці «Ясна Річ» - як гортати сімейний альбом чи сходити до музею побутової історії. А за квиток платити не треба Приїздіть у Харків на відповідальний шопінг(сертифікат 300грн)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Брендові худі #ПротестStreetwear. Лімітована версія з маскою-балаклавою: 2 в одному. unisex(m,l size). Виглядайте стильно/молодіжно/як ніндзя, чи якими себе уявляєте ;) Будуйте Україну і Будьте Собою

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Екскурсія місцями сили та теплий прийом з ночівлею від БУРної місцевої координаторки Надії! Приїздіть, знайомтеся, активно відпочивайте, надихайтеся,- це All inclusive в Підкамені =)

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Наші банери мали опинитися на смітнику, але тепер отримають нове життя! ...неповторний наплічник від апсайклінг майстерні @Potrib, усі вироби яких існують лише в єдиному екземплярі на весь Всесвіт

  1 доброчинець

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Особиста екскурсія соціально-відповідальним підприємством та бізнес кава з Андрієм Левицьким, засновником компанії Woodluck і співзасновником БУР. Тільки знання, особистий досвід і wood. Woodluck Вам!

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Святковий аромат оселі без зрубаної ялинки? Воскові аромасаше,виготовлені ніжними руками бабусь соціального підприємства @moim.ridnym: ефірні олії сосни/розмарину/кипарису- запах Карпат у вас вдома

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Кому по шапці? Ні, прочухана не даємо) це лише підБУРення вдягнутися у класний український бренд @protest_streetwear. Жовтий, блакитний, чорний, і, звичайно, бурий! Обирайте колір та будьте собою 😉

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Сніжне мереживо, ніжно зв‘язане «всевмілими» руками бабусь соціального підприємства @moim.ridnym. Янголята, в які вкладена любов і турбота, побажання щирого щастя і добра оселі, в якій вони оселяться

  3 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • “Смерть і життя великих американських міст” українською

  Видання книги “Смерть і життя великих американських міст” Джейн Джейкобс українською

  Олена
  Возняк
  • 256
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Справжній дім

  Створення креативного простору в Карпатах для відновлення фізичного і духовного здоров'я завдяки поеднанню сучасного розвитку і первінної культури. Адаптація людей до природи. Розвиток екобудівництва.

  Виктория
  Пархоменко
  • 5
  • 50
   днів
  • 0
   грн