12 %
 • 24 700зібрано (з 200 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

«Букмоль» – це повноцінне незалежне лайфстайл-медіа для підлітків, батьків і всіх, хто продовжує дорослішати, осмислювати себе та світ навколо. Допоможіть його розвитку!

Історія

Що таке Букмоль?

«Букмоль» — це громадська організація «Культурна ініціатива «БУКМОЛЬ», метою якої є проведення освітньої, культурної, просвітньої діяльності, популяризація читання серед дітей і підлітків та поширення найкращих світових літературних надбань в Україні.

У першу чергу, «Букмоль» – це інтернет-журнал, у центрі уваги якого одна з найуспішніших і, можливо, найважливіших галузей українського книговидання, а саме дитяча та підліткова література.

На сторінках сайту ми викладаємо фахові оцінки дитячих та підліткових видань і розповідаємо про світові літературні тенденції. Ділимося важливими міркуваннями експертів щодо культури, виховання й освіти та корисними порадами дітям, підліткам і батькам. Публікуємо інтерв’ю з письменниками, ілюстраторами, науковцями, психологами, педагогами та висвітлюємо важливі теми й актуальні проблеми, пов’язані з дитячою та підлітковою культурою, освітою, вихованням. Викладаємо матеріали, що сприяють розвитку в Україні демократичного суспільства, а також інформуємо читачів із новинами культурно-літературного життя в Україні та світі.

«Букмоль» є вже знайомим українській аудиторії сайтом, який існує з 2014 року завдяки благодійним внескам від читачів і волонтерській діяльності літературознавців, критиків та ентузіастів, відданих справі й ідеї формування в Україні культури читання, розвитку критичного мислення, поваги та толерантного ставлення до інших.

Основний принцип нашого медіа – фаховий і експертний підхід, завдяки якому ми намагаємося руйнувати стереотипи й упередження, які існують у нашому суспільстві.

Підліткова редакція TEENSIDE

Ми поділяємо думку про плюралізм значень і прагнемо висвітлювати проблемні теми з різних точок зору та позицій. Саме тому ми створили в межах сайту редакцію TEENSIDE, завдяки якій підлітки можуть розповісти про все, що їх справді хвилює, та бути почутими!

Проєкт TEENSIDE покликаний навчити тінейджерів основам журналістики, вмінню осмислено й обґрунтовано розповідати про себе, культуру і світ навколо. Під керівництвом досвідчених кураторів і редакторів підлітки 13-19 років пишуть художні й публіцистичні тексти різних жанрів, створюють подкасти, організовують культурні й освітні події та втілюють у життя індивідуальні проєкти. Із TEENSIDE підлітки можуть відчути себе частинкою справжньої редакції, працюючи в онлайн-виданні на одному рівні з дорослими в усьому — від формування редакційної політики до ведення сторінок у соціальних мережах. 

Всі ми різні, але всі рівні й усі маємо право на те, щоби бути почутими.Літклуб Букмоль

Водночас, «Букмоль» – це не просто сайт, а й різні активності, покликані знайомити українців зі справді якісною дитячою літературою та розвивати культуру читання. Одним із найбільших наших спецпроєктів є літературний клуб «Літклуб Букмоль», завдяки якому діти можуть насолоджуватися живими читаннями вголос та брати участь у майстер-класах за мотивами книжок.

...але світ змінюється, Букмоль – не виняток.


Наша мета

З вашою підтримкою ми плануємо перезапустити сайт «Букмоль» і перетворити його на повноцінне розважально-просвітнє медіа, яке розповідає про культурне та громадське життя, альтернативну освіту та соціум, психологічне здоров’я й розваги, допомагає розв'язувати проблеми, які турбують батьків і підлітків, а також ділиться актуальними для цільової аудиторії новинами.   


Як ми використаємо вашу допомогу?

З фінансовою підтримкою ми зможемо зібрати команду постійних найманих працівників і забезпечити повноцінну діяльність двох редакцій: підліткової та дорослої – з досвідченими журналістами, експертами та критиками.

Лише з вашою підтримкою «Букмоль» перетвориться на повноцінне незалежне лайфстайл-медіа для підлітків, батьків і всіх, хто продовжує дорослішати, осмислювати себе та світ навколо.


Бюджет проєкту має покрити наші витрати на роботу редакції.


Головний редактор — визначає теми на місяць, курує роботою редакції, затверджує заголовки статей і готові публікації, шукає партнерів для партнерських матеріалів, веде редакторську колонку.

Куратор редакції TeenSide — визначає теми на місяць, курує роботою підліткової редакції, затверджує заголовки статей і готові публікації, шукає партнерів для партнерських матеріалів.

Технічний редактор, коректор.
Журналіст-новинар.
Випусковий редактор.
Запрошені автори статей.
Редактор сторінок у соціальних мережах.
Дизайнери та ілюстратори.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 8
 • Внесок від 100 грн

  Листівка та набір наліпок.

  8 доброчинців

  292 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Фірмова чашка для справжніх книголюбів і книголюбок.

  6 доброчинців

  494 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дитяча або підліткова книжка з авторським автографом та набір стікерів.

  1 доброчинець

  799 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Унікальна та неповторна книжкова торбинка.

  0 доброчинців

  1100 залишилось

 • Внесок від 1100 грн

  Персональна добірка з трьох книжок із автографами та набір стікерів.

  2 доброчинці

  1498 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Фірмова футболка для справжніх тінсайдерів.

  0 доброчинців

  2000 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Букмольний постер у рамці під склом, футболка та персональна книжкова добірка з 20 позицій від наших експертів-літературознавців.

  1 доброчинець

  2499 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Ви офіційно – диво, тож ми подаруємо вам усю свою любов, торбинку, 3 книжки з авторськими автографами...а ще напишемо Ваше ім'я – на сторінці наших друзів на сайті.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Соціальна майстерня «Еммаус»

  Соціально-профорієнтаційний проєкт, який навчає молодь з інвалідністю виготовленню текстильних аксесуарів і має на меті стати соціальним підприємством

  Громадська
  організація
  • 75
  • 140
   днів
  • 0
   грн
 • DONBAS FRONTLINER - репортерське інтерактивне медіа

  Збираємо кошти на польову роботу та розвиток незалежного репортерського інтерактивного медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України.

  Андрій
  Дубчак
  • 32
  • 350
   днів
  • 0
   грн