Нова Україна

 Нова Україна

0%

0 доброчинців

0зібрано (з 873 333 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

це частина проекту щодо відродження промисловості, із застосуванням системи колективного управління.

Велосипед з двигуном, вважається одним з перших моторизованих транспортних засобів, і прабатьком мотоциклів насамперед. Його історія налічує понад півтора століття, але  за такий тривалий проміжок часу, практично ніякого розвитку не отримав, згідно зі статтею Олександра Фірсова (кандидата історичних наук) прабатьком всіх мото-велосипедів є велосипед, який у 1861 році винайшов француз П'єр Мішо (Pierre Michaux).

Але все ж хоч це був і перший, але все ж таки паровий велосипед. А ось класичний бензиновий агрегат, згідно з тим-таки джерелом запропонував, Борис Григорович Луцький.   Б. Луцкий запатентував у Франції винахід під назвою «Велосипед рухомий мотором та ногами» («Bicyclette actionnée par un moteur et par les pieds»). Патент за № 248990 було видано йому 18 липня 1895 року. представлений Фрагмент цього патенту Цей моторизований велосипед експонувався в червні 1894 року на промисловій виставці в Ерфурті. Еволюцією якого виявився моторизований велосипед ХВЗ В-901 випускався на Харківському велосипедному заводі. Двигун Д-4 з ланцюговою передачею на заднє колесо кріпився до рами над каретковим вузлом.

Недосконалість конструкції далася взнаки на експлуатаційних якостях, що призвело до припинення попиту та виробництва. не тільки ХВЗ, але і всіх аналогів.

Оновлена ​ версія виключає зі своєї конструкції технічні, та експлуатаційні недоліки.

Основні недоліки та способи їх вирішення:

1 . аналогічні пристрої мають прямий привод на колесо за допомогою ланцюга  через редукторну передачу яка забезпечує одне підсумкове передатне число. і в залежності від конструкції має або: прийнятну тягою під навантаженням . або в обратньому випадку розвиває оптимальну швидкість відповідної потужності двигуна,але не дає можливість рухатися на малих швидкостях  і почати рух з місця, .

 2 не існує можливості руху накатом.

При використанні таких пристроїв класичним способом від м'язової сили виникає необхідність прокручувати ланцюг з понижувальним редуктором, то створюється інерційні сили, що паразитують,  при розгоні та русі. що призводить до недоцільності використання механізму в такому режимі (велосипеда).

3 до основної та загальної проблеми малогабаритних ДВЗ а саме до шумності та в деяких випадках і димності їхньої роботи їх 2Т двс.

А нерозв'язною ця проблема залишається через відсутність зведеного простору в конструкції для розміщення більш розвиненої випускної системи,  (Для екологічності та зниження димності ) Це суттевий недолік особливо у містах. 

4 . Мінімальний ресурс ДВС:

мініатюрний двигун повітряного охолодження дуже легко нагрівається до критичних температур і виходить із ладу.

1.відмінною особливістю даного механізму є система передачі крутного моменту на колесо,в даному  пристрої передача крутного моменту від двигуна,  проводитися не на колесо а на провідну зірку велосипеда. за рахунок понижуючого редуктора і планетарного механізму,  таким чином реалізується можливість використовувати стандартний механізм перемикання передач велосипеда, в режимі роботи двигуна  , та здійснюється реалізація всієї потужності двигуна за будь-яких швидкостях і навантаженнях,

( змінити кількість і передатне число передач можна стандартною заміною передніх та задніх велосипедних зірок ).

2 через ланцюг тріщатку забезпечується вільний хід при скиданні обертів двигуна, а вбудоване відцентрове (центробнжное) зчеплення розташоване на маховику додатково збільшує момент, що крутить, при старті з місця і не дає можливості заглухнути двигуну при неправильному виборі передачі.а за рахунок обгінної муфти, вбудованої в планетарний механізм, завжди є можливість допомогти педалями.

При звичайному русі (без двигуна) пристрій зберігає всі якості велосипеда легкість, компактність, вільний хід , це досягається за рахунок коронної шестерні планетарного механіханізму: при русі від педалей вона вільно обертається сателітах, тим самим розблокуючи планетарний механізм, і не несе ніякої нагрузки. А в режимі роботи двигуна в розблокованому стані забезпечує нейтральну передачу.

3 Високе Поглинання звуку роботи двигуна досягається завдяки суміщенню шумопоглинаючої системи з функцією задньої вилки велосипеда.(що дозволяє збільшити довжину випускної системи до кількох мертів.)  та впровадження технології утримування мастила та диму, для подальшого використання в системі центрального змащення  трансмісії.

4.Високий ресурс ДВЗ забезпечується Постійним температурним режимом, що досягається , рідинною системою охолодження , що циркулює за рахунок від гвинта архімеду, це стає можливим завдяки поєднанню охолоджуючого котнтуру і внутрішньої частини рами. 

ресурс передавального механізму і велосипедних зірок і ланцюга збільшується, за рахунок центральної змазки  всіх елементів обертання використовуючи абсорбоване глушником масло, що надходить каналом в центр кареткового вузла, і  доходить до ланцюга. Додатково в кросових моделях передбачено відведення частини потоку вихлопних газів на ділянку ланцюга для очищення від сміття, яке регулюється власником залежно від дорожніх умов.

Даним технічним рішенням здійснюється можливість експлуатації транспортного засобу без будь-якої технічної підготовки, і без подальшого технічного обслуговування. 

Такий доступний і універсальний вид транспорту особливо актуальні в умовах постійно зростаючих відстаней та щільності транспортного потоку мегаполісів та країн Азії. Затребуваність двохколісних транспортних засобів наочно демонструє себе.

щодо велосипедів, секрет їх популярності у легкості та компакності. це дає можливість зберігати їх у квартирі, возити з собою в авто і десь просто покататися. (Дуже корисно) а для тих для кого це єдиний транспорт, дуже дешево переміщатися, тому що чим менше ТЗ тим він і дешевше у виробництвi.

передбачається 3 модифікації:

1 шосейна версія.(яка є)

2. Кторсова(на которрую збираються кошти)

3 Повний привід (збільшений генератор і мотор-колесо спедеді) безтросикова система перемикання передач може бути налаштована на автоматичний режим.

всі моделі має-центральну систему мастила. -і порожнину з2т маслом у передній вилці,з насос-дозатором суміщеним з баком,для простоти заправки у звичайному АЗС.

мають юсб вихід для зарядки пристроїв та налаштування систем.

на даному етапі побудована та протестована експериментальна, модель (фото) 1:1 як у відео. недоліків конструкції не виявлено, проте для більш комфортного використання у реальних умовах.  Доцільно оновити  конструкцію системою  підвіски , з регульованою висотою і жорстокістю (для універсальності ,щоб можна було пострибати).

Тепер необхідно побудувати дві гірські моделі  а зняти рекламний відеоролик  (це обов'язкові умови участі. на *kikstarter*)  на виручені кошти налагодити виробництво та експорт.


- брати участь на кікстартері буде організація, що складається з тих, хто зважиться брати участь у проекті, і вступить співтовариство, відповідно до умов винагороди.


подальший хот проекту визначають його учасники, -залежно від схильностей розподіляють обов'язки. -беруть участь у маркетингу -Контролюють виробництво. -розпоряджаються фінансовими потоками -Відкриття представництв у привабливих ринках по всьому світу.

Вперше чергу необхідно створити кросову версію:

- матеріал (алюминий)

-роботу ЧПУ та комп'ютерне моделювання

-токарні, фрезерні зварювальні, роботи, термобробка.

2.зняти рекламний ролик для "kikstarter" витрати:

- велосипедисти (каскадери)

- Оператор

- Mонтажор

3 . сплатити участь на "kikstarter"

-оплатити послуги фірми посередника в США

-Витрати на рекламу.


(Слід зазначити, ті з тих, хто вступить в організацію, i братиме участь в управлінні або виробництві.) має право отримувати з/п

після початку виробнитсва , вартість продукту буде в десяток разів меньша. Це обумовлено засобом створення самої рами . Зараз і потім.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 5000 грн

  розіграш цих двох моделей серед тих, що беруть участь на дану суму, відразу після зняття рекламного ролик

  0 доброчинців

 • Внесок від 10000 грн

  відрахування суми участі з вартості при купівлі товару, - разова знижка на продукт 25 % -постійна 5%

  0 доброчинців

 • Внесок від 15000 грн

  включення до складу учасників, які беруть участь в управлінні виробництвом та маркетингом.

  0 доброчинців

 • Внесок від 20000 грн

  відрахування суми участі з вартості при купівлі товару: - постійна знижка на продукт 5% -включення до складу учасників, які беруть участь в управлінні виробництвом та маркетингом.

  0 доброчинців

 • Внесок від 30000 грн

  відрахування суми участі з вартості при купівлі товару, -постійна знижка на продукт 10% -включення до складу учасників, які беруть участь в управлінні виробництвом та маркетингом.

  0 доброчинців

 • Внесок від 40000 грн

  відрахування суми участі з вартості при купівлі товару, -постійна знижка на продукт 15% - включення до складу учасників, які беруть участь в управлінні виробництвом та маркетингом.

  0 доброчинців

 • Внесок від 60000 грн

  відрахування суми участі з вартості при купівлі товару: -постійна знижка на продукт 20% -включення до складу учасників, які беруть участь в управлінні виробництвом та маркетингом.

  0 доброчинців

 • Внесок від 90000 грн

  золотий значок "інженер" на ланцюжку)

  0 доброчинців

  5 залишилось

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту