100 %
 • 87 200зібрано (з 87 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Новий рівень якості для дитячого youtube каналу про науку і космос ХабблТраббл. Ми існуємо вже 2 роки, зняли багато крутезних відео, уявляєте, що ми зможемо з гарною технікою і брендингом?

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Знайомтесь, це Богдан, мій власний Шелдон Купер (але краще)!

(І, можливо, ви читаєте це вже не вперше.

Так, ми запустили цю кампанію вдруге. Під час першої кампанії ми зібрали достатньо коштів, щоб брати участь в програмі "Діти культури" від УКФ, але, на жаль, в нас сталось технічна проблема, і гроші повернулись доброчинцям. Ми були неймовірно засмучені втратити свої можливості! Але виявилось, що можна спробувати ще раз. Ось ми пробуємо і дуже віримо у вашу підтримку!)

Богдан в свої 6 років хотів досліджувати чорні діри, бути першою дитиною в космосі і мати власний Ютюб канал. Богдан наполегливий, сфокусований і цілеспрямований, тому він переніс свій столик і свій стільчик до вікна у вітальні, туди ж притарабанив книжок і вмовив мене його записати і створити йому Ютюб канал. Так з’явився ХабблТраббл, наш космоблог для космочомучок. Виявилось, що є люди, яким цікаво нас дивитись! Це було дуже приємне відкриття і одночасно ми відчули велику відповідальність перед нашими глядачами. Для них нам хотілось ставати краще, якісніше, цікавіше. Тому ми залучали до своїх відео справжніх українських науковців, наприклад Олену Лівінську для відео «Мікроби в космосі», почали перекладати з англійської цікаву інформацію, якої не було в укрнеті. Я навчилась робити обкладинки для відео, а Богдан дуже намагається говорити розбірливо)

Для нас дуже важливо відображати український погляд на науку і історію освоєння космосу, тому у відео про дирижаблі ми розказували про Федіра Андерса і Ігоря Пастернака і так далі.

Ми існуємо вже 2 роки. Кожне відео ми робимо близько тижня, стільки часу займає пошук і часто переклад інформації, зйомки і монтаж. Це дуже-дуже багато роботи! Але ми вже не можемо без ХабблТраббл! Тепер у нас більше 2000 підписників, ми в списку найкращих українських наукпопканалів за версією Клятого раціоналіста, нас постив канал Цікава наука, Антон Сененко і навіть Iм. Т.Г.Шевченка!

І знаєте що? Нам хочеться стати ще краще! Ми хочемо, щоб у нашого каналу була айдентика, щоб картинка і звук стали ідеальними, щоб наші глядачі могли отримувати класні подарунки за правильні відповіді на наші запитання і мати можливість приділяти необхідну кількість часу каналу.

Дуже важливо, щоб класних українських Ютюб каналів ставало більше!

Дуже важливо, щоб прикладами для наших дітей ставали майбутні і теперішні науковці, а не герої каналів-розпаковок!

Дуже важливо давати дітям можливості для досягнення їх мрій!

Долучайтесь)


Якщо ми зберемо 87000 грн тут, то витратимо їх на камеру, мікрофон, софтбокси та інще обладнання для зйомок, і ми матимемо можливість отримати ще 260 000 від Українського Культурного фонду в рамках грантової програми Діти Культури. Їх в разі отримання ми витрачатимемо теж на обладнання, на айдентику каналу, подарунки нашим глядачам та підвищення нашої з Богданом професійності.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 1 грн

  Ми подякуємо вам у титрах у нашому відео

  2 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Маска, яка робить настрій космічним

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Шарф-снуд, що наближає до зірок. Може бути жовтим, сірим, зеленим? Ми запропонуємо Вам обрати колір.

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Справжня відзнака вірності космічним ідеалам! Значки у рас різні, всі космічні і можна буде обрати, який більше подобається.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Можливість взяти участь у одному з наших відео.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Най-найулюбленіша книга Богдана! Саме для нашого доброчинця Кирило Бескоровайний, один з авторів, підписав її. Саму ж книгу доброчинцю дарує Видавництво Старого Лева.

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

39 проектів зараз чекають твоєї підтримки