Облаштування молодіжного центру "Резиденція молоді"

 Облаштування молодіжного центру "Резиденція молоді"

16%

56 доброчинців

23 861зібрано (з 144 210 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Доступ до функціональної та стильної молодіжної інфраструктури - не привілей, а право, яке ми хочемо забезпечити. Це проєкт з облаштування Резиденції молоді, першого молодіжного центру в Чернівцях.

Що було вже зроблено?

В жовтні 2018 року активна молодь міста виборола своє право на створення в місті першого молодіжного центру «Резиденції молоді» за адресою вул. Головна 41. У 2019 році до нас завітав проєкт Будуємо Україну разом, який допоміг нам оновити 2 кімнати центру. За 2020 рік було здійснено капітальний ремонт приміщення: замінили опалювальну систему, оновили стіни, реставрували підлогу, відремонтували дах, замінили вікна, провели електрику. Але ремонт – це тільки половина справи. Важливим є облаштування центру необхідними для роботи та відпочинку меблями, електронікою та побутовою технікою. Молодіжний центр - один з видів молодіжної інфраструктури. Його мета - забезпечити молодь необхідним простором та середовищем для роботи та розвитку.

Що буде діяти в центрі та до яких активностей він придатний?

В приміщенні молодіжного центру знайдеться місце для:

1. Лекторію зі сценою, 30-ма посадочними місцями, проєктором та катедри. Семінар, воркшоп, творча зустріч, перформанс? Все можливо з просторим лекторієм.

2. Коворкінгу для індивідуальної роботи, відкритого офісу для проведення нарад та зборів, безкоштовним Wi-Fi та великими крісло-мішками. Шукали місце, де працювати та повчитись? В коворкінгу це стане можливим ще й колективно.

3. Лаунж зони з бібліотекою сучасної української та іноземної літератури, PlayStation 4, проєктором та телевізором, настільними іграми та великими крісло-мішками. Безперервна праця звучить не здорово! Місце для відпочинку, консольних та настільних ігор - ось, чого не вистачає Чернівцям. Про лампові книжки не забуваймо.

4. Кухні (так, молодіжної кухні!) з місцями для роботи, холодильником, кавомашиною та вафельницею. Зібрав судок, зібрав свій ланч, а зберегти його нема, де? Для цього є вільна кухня, чай, печиво та смаколики на вибір. Точимо ножі!

5. Рецепції з розкладом всіх заходів, привітною адміністрацією та місцями для зберігання ваших речей. Прибули у місто на один день, а речі діти ніде? Ховай на рецепції шмот й вйо з однієї Резиденції в іншу.


Чому спільнокошт?

Навантаження на бюджети міста - не єдина причина. Закупівля меблів та техніки за рахунок комунальної установи передбачає дотримання норм закупівель, що прописані в законах України. Останні ж встановлюють поріг суми на одиницю закупівлі конкретного виду обладнання. Запропоновані міністерством фінансів вимоги не дозволяють забезпечити гідний рівень якості та функціональності для меблів та техніки молодіжного центру. Про дизайнерський декор та освітлення ми вже мовчимо. Для облаштування такого простору, недостатньо закупити фабричні меблі, їх необхідно зробити за власними схемами та шляхом залучення активної молоді міста. Наш проєкт передбачає закупівлю міцної фанери, металічних профілів, кріплень та інструментів. У кооперації з Інженерним Коворкінгом на вул.Синагоги ми виготовимо декор для простору, ГО “Центр молоді Чернівців” співпрацюватиме із залученими майстрами та волонтерами аби виготовити комплектні меблі та конструкції з металу.


Для кого це все?

Цільова авдиторія центру - молодь віком 14-29 років, в Чернівцях її налічують близько 90 000 мешканців. Традиційно інфраструктура з розвитку молоді існує у вигляді спортивних майданчиків, ДЮСШ та гуртків для дітей та підлітків. Старшокласники, студенти, та працююча молодь вимушена проводити свій час для відпочинку та розвитку у різних кафе/ресторанах/барах, часто в небезпечному середовищі. Установа знаходиться в центрі міста, а тому є доступною для більшості бенефіціарів проєкту. В Чернівцях налічується близько трьох громадських просторів, що наближаються по параметрам та функціоналу до молодіжного центру. Вони перебувають у приватній власності, не є вільними для користування та не здатні надати якісні послуги. Комунальна установа “Резиденція молоді” - унікальний для Чернівців приклад муніципальної молодіжної інфраструктури.

Які умови перебування?

Доступ до простору буде наданий згідно розкладу роботи комунальної установи молодіжного центру Чернівців «Резиденції молоді». Орієнтовно це з 8:00 по 22:00. Простір є вільним для відвідування, прийти та користуватись лаунж зоною, молодіжною кухнею та частиною коворкінгу можна постійно. За режим користування лекторієм та кімнатою для засідань у коворкінгу можна буде попередньо домовитись із адміністрацією установи. Користування аудіо- та відеотехнікою здійснюється лише на території молодіжного центру, аби уникнути випадків пошкодження або викрадення майна. У разі пошкодження або викрадення майна центру, винуватий нестиме відповідальність згідно законодавства України.


Що буде далі?

Комунальна установа молодіжний центр в Чернівцях “Резиденція молоді” за адресою вул.Головна, 41 знаходиться на балансі Відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради. Відділ у справах сім’ї та молоді, а також адміністрація молодіжного центру нестиме відповідальність за зберігання та умови експлуатації меблів та техніки. У разі пошкодження або їхньої втрати штатними робітниками, центр буде зобов’язаний відремонтувати або закупити втрачене за рахунок бюджету молодіжного центру. 

На що підуть гроші?

1. Меблі: стільці, столи, крісла, дошки, фліпчарти - 35 тис.грн

2. Техніка: маршрутизатори, проєктори,  PlayStation 4 - 25 тис.грн

3. Настільні ігри - 4 тис.грн

4. Саморобні меблі та елементи декору - 46 тис.грн

5. Логістика, подарунки, розвиток платформи Спільнокошт - 33 тис.грн.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Стікерпак з брендованими наліпками Резиденції молоді та кампанії спільнокошту

  10 доброчинців

  90 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Антисептик і маска, для безпечного перебування у молцентрі

  1 доброчинець

  29 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Екосумка для походів по молцентрам

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Стилі хорошого і поганого менеджменту Книга, Адізес

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст Книга, Людмила Саричєва, Максим Ільяхов

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Справа Василя Стуса Книга, автор Кіпіані Вахтанг Теймуразович

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Світшот з брендуванням Резиденції молоді та кампанії

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Надпис імені (або лого юридичної особи) на стіні благодійників у Резиденції молоді

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сторітелінг для очей, вух і серця Книга, Марк Лівін

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту