4 %
 • 1 450зібрано (з 30 000 грн)

Головне

Ми є громадською організацією "Фундація розвитку - Брама Карпат", організовуємо і проводимо майстер - класи із навчання діток початкової школи виготовляти свічки з вощини.

Історія

Добрий день, шановні Пані та Панове!

Дозвольте відрекомедуватись.

Мене звати Юлія Журавська - членкиня громадської організації "Фундація розвитку - Брама Карпат" (керівник ГО Роман Журавський).

Назва ГО походить від її  географічного положення - село Дуліби Стрийського району Львівської області, яке є воротами в гори Карпати.

Історія виникнення ідеї: Даринка - наша  донечка,якій 3,5 роки. Вона навчилась виготовляти свічки з вощини. У своєму місті Стрий та за його межами є маленькою знаменитістю (на сторінці у фейсбук та інстаграм є відео, де вона робить вироби з вощини). Вона маленький талісман.

До громадської організації звернулась директорка Підгородецького закладу загальної освіти Сколівської міської ради Львівської області, з пропозицією провести майстер-клас. Для нашої громадської організації - це новий досвід. Підготували: інструкції, витратні матеріали та Юлія Журавська провела майстер-клас.

Витрати поклали на особисті кошти (не всі батьки мають змогу оплатити матеріали), змонтували відеозвіт - виклали в інтернет та з'явились інші бажаючі заклади освіти взяти участь в заході.

Навчальні заклади відвідуємо самостійно.

Мета проєкту: охопити максимальну кількість дітей 1-4 класів навчальних закладів для участі в майстер -класах; допомогти  набути їм нових навичок та довести, що є благодійники, які втілюють мрії. Розраховуємо проєкт на  навчальні заклади бувшого Турківського, Сколівського та частину Стрийського районів, які віддалені від райцентрів та знаходяться в гірській місцевості. Томушукаємо небайдужих у Спільнокошті. Витрати включатимуть на: витратні матеріали, перевезення,10% платформі.  


Довідка: вощина  - 100% натуральний матеріал, який володіє антисептичним, імуностимулюючим ефектом. Свічки з вощини під час спалювання зовсім не виділяють диму, навпаки – від них віє тонким ароматом меду та прополісу. Їх добре ставити біля телевізорів та комп’ютерів, а також на дні народження в торт.


Витратні матеріали:

вощина кольорова - 800 листків * 26 грн = 20 800 грн

гніт 2 мм - 216 м * 2,5 = 540 грн

стрічки, мереживо - 1 660 грн

перевезення (оплата пального, чеки нададуться) = 4 000 грн

Спільнокошт - 3 000 грн.

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Особиста подяка в Інстаграм

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Іменна подяка від ГО

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Набір тематичних магнітів у вигляді пазлів ( 4 штуки) із зображеннями виробів учнів

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Набори з трьох різних свічок з вощини виготовлені на майстер -класі учнями

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Набір із 5 чашок з подякою від громадської організації "Фундація розвитку - Брама Карпат"

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Екскурсія на гору Високий Верх (Росохацький) - висотою 1177 метрів, в масиві Сколівських Бескидів.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

48 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Гаряча лінія - Лінія Життя України

  Lifeline Ukraine – це національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.

  Юлія
  Сергійко
  • 4
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Пригодницька книга для дітей "СВІТ ВТІЛЕННЯ МРІЙ"

  Місія: щоб ця книга з'явилася в кожній бібліотеці України, і кожна дитина мала можливість її прочитати, тому що в ній зібрано багато корисної інформації для формування самодостатньої особистості.

  Костянтин
  Браво
  • 37
  • 99
   днів
  • 0
   грн