39 %
 • 11 600зібрано (з 30 000 грн)

Головне

Підсилення соціального підприємства керамічна майстерня «Kvitko Ceramics» (шляхом покупки печі та столу для розкочування глини), яке фінансово підтримує БФ Шелтер Плюс

Історія

Хто ми?

Команда БФ Шелтер Плюс має більше 15 років досвіду в сфері культури, спорту, громадянської освіти, інклюзії. Команда має великий досвід фандрайзингу, роботи з грантовими програмами, краудфандінгом. Вже майже рік, на базі БФ Шелтер Плюс як було створено соціальне підприємство керамічна майстерня «Kvitko Ceramics». До початку створення соціального підприємства Олексій та Юлія Квітко, мали великий бізнес досвід (7 років) в різноманітних сферах (участь в тендерах будівельної галузі, інженерні розрахунки світлопрозорих конструкцій, кошторисна справа, монтаж охоронного та торгівельного обладнання, робота з клієнтами). Також Юлія є учасником команди інклюзивного проекту «Краще Разом» та членом команди волонтерської платформи «Компас», активно займається соціальною роботою з дітьми-сиротами. Діючий наставник для дитини з інтернату. Добре розуміє соціальну проблематику.

В чому цінність Kvitko.ceramics?

Kvitko.ceramics – керамічна майстерня в Кривому Розі. Створили ми її у 2019 році, ризикнувши та купивши стареньке обладнання, на якому ми успішно виконуємо невеликі замовлення для ресторацій, допомагаючи фінансовій сталості БФ Шелтер Плюс. Крім того, в майстерні регулярно проходять майстер-класи для дітей та дорослих. Ми хочемо, щоб ремесла та творчість були присутніми в повсякденному житті людей.

Для чого нам гроші?

Карантин вніс чималі корективи в діяльність студії, але попри все ми плануємо оновлення обладнання та подальший розвиток цієї справи. Основні потреби на сьогодні – це зробити нову велику піч, об’ємом 400 л та розкаточний стіл для глини. Ми знаємо як виготовити це обладнання власноруч, тому гроші нам потрібні лише на матеріали. Такі піч та стіл підвищать нашу продуктивність в 2 рази, тим самим збільшивши наш прибуток.


Бюджет проекту

Матеріали для муфільної печі - 45000 грн.

Матеріали для столу для розкатки глини - 15000 грн.

30000 грн. - збираємо спільнокоштом

30000 грн. - фонд "Відродження" подвоює суму, зібрану спільнокоштом

30000 грн. - можливе дофінансування від Kotex в рамках програми "Ми Можемо!" за умови залучення спільнокоштом 100% від потрібної суми.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Подяка в сторіз на Facebook

  1 доброчинець

 • Внесок від 200 грн

  Магніт з подякою(лімітований випуск, присвячений спільнокошту)

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Майстер-клас з ліплення двоетапний "Тарілка з відтиском" (ліплення та декорування)

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Чашка та ємність для кави (лімітований випуск, присвячений спільнокошту)

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  День в майстерні. Вільна творчість (консультування, матеріали, наявне обладнаяння та інструменти в повному доступі)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Індивідуальний двоетапний майстер-клас з ліплення, результатом якого стане авторський комплект посуду (3 предмети: тарілка, глибока тарілка та чашка) 4 години

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

52 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • “Смерть і життя великих американських міст” українською

  Видання книги “Смерть і життя великих американських міст” Джейн Джейкобс українською

  Олена
  Возняк
  • 78
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Музейний хакатон

  "Музейний хакатон - це мозковий штурм. 4 команди разом з менторами за 2,5 год. презентують концепцію заходу для однолітків. Переможці реалізують її у Музеї. Щоб було цікаво: "Діти - дітям!"

  Діана
  Карпенко
  • 2
  • 80
   днів
  • 0
   грн