25 %
 • 31 960зібрано (з 123 340 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ми хочемо виховати нове покоління українських науковців. Для цього ми маємо сучасну хімічну лабораторію, з можливістю повноцінного прикладного онлайн навчання. Зробіть свій вклад у покращення освіти!

Історія

Хто ми?


З 2017 року Makerspace Lviv провадить навчальну діяльність у Львові, а також закуповує обладнання для лабораторій, в тому числі 3d принтери, розхідні матеріали та багато іншого. Від початку існування проект має велике соціальне навантаження - це проведення безкоштовних лекторіїв, навчання вчителів, проведення Години Коду в школах, окрім того, найкращі студенти наших курсів отримують стипендії на навчання. На даний момент ми підписали угоду з Lviv Open Lab та маємо у власному розпорядженні приміщення для хімічної лабораторії та лекторію, розпочали їх оснащення, анонсуємо тематичні курси та готуємо багато приємних сюрпризів!


Наші здобутки

Попередній збір коштів дав можливість запустити першу у Львові міжшкільну хімічну лабораторію. На отримані кошти ми закупили реактиви та предметне скло для проведення дослідів. Не зважаючи на локдаун, нам вдалося провести 19 занять та літній інтенсив. Заняття сумарно відвідало близько 600 учнів. 


Частина наших занять є збережена на нашому каналі YouTube

Чому саме наш проект?


Уроки хімії не повинні зводитись лише до вивчення теорії в класі, а підкріплюватись проведенням дослідів, лабораторних та експериментів. Для школярів це стане унікальною можливістю власноруч випробувати те, про що пишуть у книжках та в Інтернеті, намагатися реалізувати свої креативні задуми, пов'язані з наукою та технологіями, а вчителям шкіл дасть змогу проводити практичні майстер-класи для учнів, закріплювати теорію практикою. В зв’язку з пандемією школи вимушені переходити на онлайн навчання, проте не у всіх шкіл є можливість вести таке навчання повноцінно, особливо, коли мова йде про практичні заняття з хімії. Натомість ми можемо перейняти на себе цю частину навчального процесу, проводячи онлайн трансляції лабораторних, які матимуть змогу переглядати школярі з усіх куточків України.Ми маємо:

- Сучасну хімічну лабораторію та супровід кваліфікованого лаборанта

- Практичні лабораторні для учнів шкіл згідно розкладу

- Трансляції лабораторних в спеціальній програмі в онлайн режимі та у записі

- Тематичні відкриті лекторії. І ще багато цікавого.


Чому нас варто підтримати?

Минулоріч за вашої підтримки ми запустили першу у Львові міжшкільну хімічну лабораторію. Ми закупили все необхідне: реактиви, технічне оснащення, розхідні матеріали. Близько 600 учнів заглибилися у науку, завдяки вам!
І цього року нам не обійтися без вас!
Ми створюємо хімічний осередок для юних дослідників. Для них це безкоштовно: лекції, трансляції чи записи. Робимо це для того, щоб забезпечити рівний доступ до знань для усіх школярів міста. Але через карантин ми були змушені відміняти проведення практичних занять, а фінансування зарплат викладачів і лаборантів від Фонду Відродження та Спільнокошту закінчується вже цього січня. Тому подальше функціонування лабораторії під загрозою. Ми віримо, що спільними зусиллями ми зберемо необхідні 111 тис грн на витрати для роботи і дамо лабораторії можливість працювати й надал

Як ще можна нам допомогти? 

Якщо Ви є відданим прихильником науки, та хочете, щоб вона розвивалася стабільно у Львові. Для регулярних пожертв у нас є Patreon.

Для лабораторії нам потрібно зібрати 111 000 грн. на:


Оплату праці лаборантки за період 9 місяців - 54 000 тис. грн.

Комунікаційні витрати - 10 тис. грн.

Витратні матеріали (реактиви і скло) - 20 тис. грн.

Витрати на управління проектом - 24 тис. грн.

Подарунки доброчинцям - 3 тис. грн.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 100 грн

  Подяка на сторінці MakerSpace Lviv у Facebook

  3 доброчинці

  997 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Стікер і браслет від MakerSpace Lviv

  1 доброчинець

  199 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Екскурсія в нашу лабораторію та майстерклас від лаборанта

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Футболка MakerSpace

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Іменна табличка в лабораторії Maker Space Lviv

  2 доброчинці

  68 залишилось

 • Внесок від 3500 грн

  Індивідуальна лабораторна практика.

  0 доброчинців

  30 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Донька військових збирає кошти на 10 пікапів для ЗСУ

  Привіт! Я Настя. Від імені “Благодійного Фонду “Громадяни” я прошу вашої підтримки по збору коштів на 10 пікапів для своїх батьків та для інших захисників України.

  Anastasiia
  Karpenko
  • 258
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • UA SOUTH: Медіа про Крим та Південь України

  UA South - незалежне медіа про Крим та Південь України. Команда кримськотатарських і українських медійників пояснює процеси в чорноморському регіоні інформаційним, розважальним і освітнім контентом.

  Осман
  Пашаєв
  • 7
  • 184
   днів
  • 0
   грн