10 %
 • 33 301зібрано (з 327 770 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Соціальний проект, спрямований на допомогу незрячим людям та людям з вадами зору. Ми розробляємо комплекс (маячки, сайт, мобільний додаток), який вирішує проблему навігації в інфраструктурі міста.

Історія

OpenWorld

Головне

OpenWorld - це соціальний проект, створений для того, щоб допомогти незрячим людям та людям з вадами зору за допомогою оптимізації і поліпшення інфраструктури міста, в якому вони живуть.

Ми розробляємо спеціальні маячки, які будуть встановлені на міському транспорті, світлофорах та інших важливих місцях, а кожен з нас зможе встановити такий маячок на дверях власного дому, кав’ярні та будь-якому місці, де він може стати корисним.

Людина, з вадами зору, може отримати перелік маячків навколо місця її знаходження за допомогою спеціального мобільного додатку та отримати додаткову інформацію, прокласти маршрут та дізнатись точне положення об’єкту у просторі (звукове повідомлення з боку маячка).

команда OpenWorld

Чому ми це робимо?

Ми вважаємо, що в 21 столітті це наша взаємна громадянська відповідальність допомога людям з вадами інтегруватись у суспільство, в якому ми живемо.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість незрячих у світі зростає на 1 мільйон осіб щороку, 1 доросла людина втрачає зір кожні 5 секунд, кожну хвилину - 1 дитина.

В Україні офіційно зареєстровано понад 50 тисяч людей із вадами зору, серед них понад 10 тисяч – це діти. За неофіційними даними їх кількість сягає 70 тисяч людей.

За словами незрячих одною із головних проблем для них є орієнтація в інфраструктурі міста, наприклад, сходити в аптеку або лікарню, відвідати супермаркет, тощо.

 

Що ми робимо?

Враховуючи потреби незрячих людей, за підтримки неурядових громадських організацій, ми будуємо виробництво Bluetooth Low Energy маячків в Україні.

Наша система складається з трьох основних складових:

 

 1. Bluetooth-маячки, обладнані динаміком, кріпляться на міський транспорт і об'єкти міської інфраструктури.

 

 1. Спеціально розроблений мобільний додаток, за допомогою якого незряча людина має можливість знайти маячки навколо та керувати ними. Додаток постійно сканує наявність маячків поблизу. Щойно людина потрапляє в зону дії маячка, той відображається в додатку у вигляді пункту списку.

Для більш детальної інформації незряча людина зможе підключитися до маячка і отримати усі необхідні відомості.

Наприклад, якщо незряча людина обирає зі списку доступних їй маячків аптеку, то мобільний додаток OpenWorld дозволяє їй отримати інформацію про години роботи, адресу та іншу інформацію. У випадку оснащення транспорту маячками OpenWorld, незряча людина може дізнатися номер маршруту та його напрямок.

 

 

Точне розташування об’єкта в інфраструктурі міста незряча людина може отримати, натиснувши на клавішу “Викликати”, одразу після цього пролунає звуковий сигнал із маячка. Для людей із вадами зору саме звук є орієнтиром у просторі та за допомогою нього вони визначають напрямок руху. Додатковою функцією мобільного додатку OpenWorld є клавіша “Зателефонувати”, яка використовується для зв’язку з адміністратором закладу за телефоном, вказаним при реєстрації маячка. Важливою функцією є можливість пошуку маячків, зареєстрованих в базі даних OpenWorld, та прокладання маршруту у Google Maps.

 

 

3) Сайт OpenWorld, над яким працює команда розробників програмного забезпечення, дає можливість створення персональної сторінки для кожного користувача. Завдяки цьому можна додавати нові маячки, зручно керувати ними, проглядати статистику та поточну інформацію про стан маячка.

На даному етапі функціонал сайту OpenWorld дозволяє додавати маячки, а уся інформація синхронізується з мобільним додатком.

 

Головна сторінка, де користувач може переглянути список зареєстрованих маячків та додати новіКористувач має можливість переглянути карту із зареєстрованими мачкамиСторінка, де можна переглянути статистику підключень до маячка та кількість активацій (натискання кнопки “Викликати”)На що ми збираємо кошти?

Проект знаходиться на етапі створення промислового зразка маячків, допрацювання додатку та сайту. Саме з вашою допомогою команда OpenWorld хоче оснащити першу вулицю у Києві та Львові та дати можливість незрячим людям безпечно та зручно рухатись містом.

Ми успішно провели тестування мачків разом із неурядовими організаціями незрячих у Києві та Львові. Після етапу тестування ми отримали лист підтримки та згоди на часткове фінансування оснащення світлофорів та міського транспорту міста Львова.

Прототип маячків

Тестування мачка на заході “Girls in ICT”

лист підтримки

Лист підтримки

 

Зібрані кошти будуть витрачені на виготовлення промислового зразку маячків, їх тестування та сертифікацію, доопрацювання мобільного додатку та сайту OpenWorld, а також оснащення двох вулиць Києва та Львова. За чотири місяці сайт OpenWorld можна буде використовувати для замовлення маячків, їх реєстрацію, для перегляду поточної інформації та статистики. Після виготовлення промислової партії, команда OpenWorld зможе почати оснащувати  вулиці Києва та Львова, які буде обрано згідно рекомендацій незрячих людей.

Кожен з Вас може долучитися до перетворення міст України у зручні для користування незрячими людьми!

Матеріали для створення промислового прототипу  -  18 000 грн

Матеріали для виготовлення одного маячку -  100*400 = 40 000 грн

Лиття форм та тестування (2 форми + кожна копія 75 грн) - 4000+4000+(100*75*2) = 8000+15000 = 15 500 грн

Виготовлення плат - 10 000 грн

Сертифікація - 25 000 грн

Розробка сайту (Back-end) - 5000 * 4 = 20 000 грн

Розробка сайту (Front-end) - 5000 * 4 = 20 000 грн

Розробка мобільного додатку - 6000 * 6 = 36 000 грн

Розробка прототипу маячка (2 інженери) = 6000*6*2 = 72 000 грн

Організація та менеджмент - 6000*6 = 36 000 грн

 

Партнер проекту

 • Kyiv Smart City

  Ініціатива з впровадження інновацій у міську інфраструктуру

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 10 грн

  Особиста подяка на сторінці у Facebook.

  8 доброчинців

 • Внесок від 50 грн

  Електронний лист з словами вдячності від команди OpenWorld.

  1 доброчинець

 • Внесок від 200 грн

  Логотип OpenWorld , роздрукований на 3Д принтері

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Майстер-клас з робототехніки в Дитячі наукові студії МАН

  1 доброчинець

  17 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Майстер-клас з живопису в Дитячі наукові студії МАН

  1 доброчинець

  17 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Власний маячок для встановлення та власний кабінет на сайті для моніторингу статистики.

  2 доброчинці

  8 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки