113 %
 • 41 587зібрано (з 36 760 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

3-денний молодіжний Форум у Львові надасть можливість підліткам та молоді із України та США сформувати середовище для створення та реалізації нових міжнародних проектів та обміну досвідом

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 13

Історія

Open Youth Forum створений з метою формування проектів, які змінюватимуть суспільство за участі молоді. Щоб збудувати міцну, процвітаючу державу потрібно активно долучати молодь до цього процесу та формувати середовище, де б юні люди могли реалізовувати свої ідеї, які можуть змінити світ на краще. Також важливу роль відіграє міжнародний обмін досвідом, який реалізується на Молодіжному Форумі.

Як все розпочиналось?

Протягом серпня 2015 року відбулась «Програма громадянського лідерства для молоді», участь у якій взяли підлітки із Міннесоти, Вісконсину (США)  та Львова і Києва (Україна). Ця програма розвиває лідерські навички і вибудовує  потенціал молодих громадських лідерів в Україні та в США.

Україну відвідали 5 дівчат із Міннесоти та Вісконсину, які мали на меті здійснити волонтерську роботу по всій Україні. У завершальному етапі Програми дівчата відвідали Львів та взяли участь у тренінгу-фасилітації спільно із молодіжним розвитковим проектом «Квиток до успіху».

Open Youth Forum

На даний момент підлітки із обох країн працюють у командах над підготовкою Форуму. Сформовані дві команди: львівська та американська, які працюють дистанційно. У командах розприділені обов'язки між підлітками-організаторами  та налагоджена комунікація.

Open Youth Forum

Мета 

Створення середовища для молоді з метою обміну досвідом між Америкою та Україною та обміну ідеями стратегічного діалогу. Надання можливості юним лідерам створювати та успішно реалізовувати проекти для користі суспільства та вирішення важливих питань для обох країн.

Чому важливо провести Форум?

- це чудова можливість знайти нових друзів, з якими можна змінити світ на краще, з якими можна розділити свої ідеї та мрії та втілити їх у життя;

-це корисна подія, що допоможе вдосконалитись та пізнати те, як людина може використовувати свій потенціал для співпраці з іншими цікавими особами. Кожен з учасників зможе відкрити для себе нові можливості у натхненній праці команд, кожна з яких має свою мету;

- це нагода для лідерів об'єднати міжнародні групи для роботи;

це хороша можливість вибудувати навички командної роботи та отримати практичні інструменти для тренувань як бути лідером"

 - це знайомство з новими культурами.

  

Для кого Open Youth Forum?

Open Youth Forum 2016 для лідерів, яким важливе майбутнє суспільства та досягнення нових цілей. Open Youth Forum 2016 для активної молоді, яка готова створювати та працювати для покращення життя тисяч і удосконалення себе самих. Open Youth Forum 2016 для кожного, хто прагне створити власний проект та успішно його реалізувати. Якщо тобі від 14 до 20 років і ти справді мрієш змінити світ на краще та маєш бажання ДІЯТИ, то Open Youth Forum 2016 для ТЕБЕ!

учасники Форуму  

Що у програмі?

Учасники триденного молодіжного Форуму, що відбуватиметься на українській та англійській мовах, відвідають лекції міжнародних тренерів та фасилітаторів. Спільно з молодими лідерами інших країн створять практичні методи для реалізації ідей та детальніше ознайомляться із образом справжнього лідера та його дій. Кожен член Форуму зможе долучитись до створення проекту на вибір у 5 галузях: соціальна допомога, освіта, екологія, медіа та культура.

Також учасники матимуть змогу долучитись до фасилітації та командоутворюючих ігор. Продуктивніше проведення часу для кожного забезпечать майстер-класи із культурного обміну, робота в групах та планування лідерських проектів із підтримкою фахівців у даній сфері.

Молодіжний Форум

Для чого потрібні кошти?

Підлітки-організатори Open Youth Forum залучають ресурси від різних підприємців та прихильників ідеї розвитку нового покоління лідерів України. Партнером Open Youth Forum виступає готель-резорт «Озерний край», що на безкоштовній основі погодився надати приміщення для проведення заходу.

За підтримки доброчинців «Спільнокошту» планується забезпечити учасників транспортом для доїзду (Львів-Пустомити), канцелярськими матеріалами та харчуванням протягом усіх 3 днів Форуму. Залучені кошти будуть використані на техніку та поліграфію і також на діяльність тренерів, які відвідають Open Youth Forum. Це все необхідні інструменти для реалізації Молодіжного Форуму.

Ми відкриті до партнерства  та шукаємо цікавих спікерів для того, щоб Open Youth Forum став початком творення нових ідей та проектів!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 155 грн

  Оригінальний блокнот із логотипом Open Youth Forum допоможе бути Вам завжди організованою людиною, що є чіткою ознакою справжнього лідера.

  9 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 195 грн

  Рамочка для фотографій ручної роботи, яка зроблена з теплими думками, турботою та щирим серцем.

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 735 грн

  Екскурсія-квест по найромантичнішому місті України - Львову. Ви неодмінно відкриєте для себе та своїх близьких нові таємниці, що віками зберігають Леви нашого міста.

  1 доброчинець

  11 залишилось

 • Внесок від 965 грн

  Можливість допомогти реалізуватись підлітку! Ви зможете обрати тінейджера, який прагне розвиватись попри складну життєву ситуацію, яка склалась у його житті, та подарувати йому «квиток до успіху».

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 1465 грн

  Унікальний подарунок–сюрприз, який команда підлітків створить саме для Вас!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1985 грн

  Особиста зустріч за чашечкою кави із лідерською командою підлітків-організаторів Open Youth Forum

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 4256 грн

  Картину, яку учасники намалюють для вас під час Open Youth Forum

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 45 грн

  Магнітик із логотипом Open Youth Forum, щоб кожного дня Ви пам'ятали Ваш щирий внесок у розвиток молоді.

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 125 грн

  Баночка із смачними цукерками від молодих лідерів України. Для солодкої благодійності!)

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Екоторба із логотипом Open Youth Forum

  3 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки