0 %
 • 850зібрано (з 229 222 грн)

Головне

Підготовка до зимового періоду людей похилого віку, ВПО та багатодітних сімей в 2022-2023 роках в Харківській області.

Історія

Ми ініціатива волонтерів з Харкова та дуже плідно працюємо с громадами нашої області. Ми приймаємо участь у заходах деокупації та гуманітарних конвоях по території Харківської області.


Ми бачимо як багато селищних рад залишаються без електро постачання та газифікації. В цих містах багато жінок похилого віку, чоловіків з інвалідністю та малозабезпечених сімей.

Тому ми плануємо допомоги їм  утеплити власне житло, передати теплі речі, створити пункти обігріву, по мірі необхідності забезпечувати  їх готовими стравами,  приладами для обігріву будинків та домогосподарств.Зараз наша основна потреба допомогти зібрати кошти для закуплені газових балонів польського, чеського виробництва у кількості 56 (п'ятдесят шість) штук, з них 50 балонів по 5 літрів та 6 штук по 27 літрів з необхідним додатковим обладнанням для подальшого обігріву та приготування їжу мешканцям регіону в умовах відсутності світла та газопостачання в зимовий період.


Нами планується заправка та адресного розвезення по пунктам обігріву громад і великим сім'ям, підготовлених для експлуатації газових балонів і передачі їх с реверсним обміном в міста які ми знаємо і вже надаємо допомогу.

Також можемо вчасно вилучати та реагувати на виклики місцевих мешканців потребуючих негайної допомоги, бо маємо стосунки с волонтерами декілька десятків благодійних фондів Харківщини.

Кошти на заправку та сервіс балонів бере на себе ініціативна група наших донорів - харків'ян, що дасть змогу оновлення газових заправок у весь період опалення.На цьому першому прикладі благодійного збору ми будемо освітлювати в наших волонтерських каналах Facebook та Instagram, ми маємо надію зробити тиражування цього прикладу , та привернути увагу до донатування нашої волонтерської діяльності, що дасть змогу в рази розв'язувати питання обігріву людей які будуть потерпати 24 години від холоду , території Харківщини заміновані та населення не взмозі зробити запас  дровами. 

1.Закупка обладнання

2. Заправка балонів

3. Заправка транспорту доставки
Це три основні пункти передбачених бюджетом, пункт  2 та 3 це постійні витрати, до фінансування яких ми залучили наших постійних донорів які вже погодились фінансувати постійні витрати цього проєкту.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 3
 • Внесок від 100 грн

  Іменна подяка формат А4 - від голови фонду за активну участь у програмі " Обігріва Людей на територіях постраждалих від воєнної агрессії в зиму 2022-2023 року "

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Подяка фонду /відео звернення від колективу фонду , та можливість приєднатись до волонтерського конвої на деакуповані території або в місцях постійної допомоги ( безпечні території )

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Розміщення ЛОГО компанії на газових балонах пунктів обігріву / подяка на офіційних каналах фонду // подяка фонда / відеозвернення з подякою колективу фонда / экскурсія по Харківському регіону /інші

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Всеукраїнська акція "Бойовий Миколай - всім дітям"

  Для кожного українця справжнє диво зараз – щоб настав мир і захисники повернулись додому, до своїх сімей. А для дітей справжнє диво, то подарунки від Миколая!

  Крила
  України
  • 195
  • 120
   днів
  • 0
   грн
 • Go Friends IT Academy

  IT ACADEMY – навчальна академія, де діти-сироти, випускники інтернатів вивчають сучасні професії у сфері IT. Найстаранніші з них отримують стажування у великих компаніях.

  Ольга
  Олексюк
  • 5
  • 182
   днів
  • 0
   грн