117 %
 • 174 974зібрано (з 150 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 29 липня 2020 р. 14:04

Головне

Донат для підримки запуску People Place Bar

Історія

Привіт! 👋🏻

Хто ми?

Нас звати Люсі (ваш улюблений Wine Dealer) та Чад (Нічний Мер Львова). І ми відкриваємо People Place Bar. Або просто — PP (Піпі).


Зараз дійсно важкі часи, і ми прекрасно розуміємо, що "свій" формат закладу буде найкращим варіантом для нас всіх. Так як масштабних подій від Night Ambassadors нам точно рік не бачити, ми вирішили зробити плейс на 50 людей, і все це на одній локації нашого бару.


People Place — це заклад, створений людьми для людей, з орієнтиром на локальну молодь.

Ми хочемо зробити його по максимуму комфортним і для персоналу, який тут буде працювати, і для вас — наших друзів.


Саме цей простір буде  використовуватись як пре-паті і аперітіво бар. Ми будемо разом слухати вініли з нашої колекції, пити органічне вино і сидри, проводити різноманітні події від виставок картин до нічних маркетів і дивувати вас цікавими Fast Food стравами разом з авторськими коктейлями. А в спікізі підвалі будуть відбуватись найвеселіші тусовки цього року!

Ми вже зробили великі капіталовкладення в проект, але розуміємо, що нам трошки не вистачає. Тому хочемо звернутись до вас допомогти в створенні дійсно справжнього People Place і зробити донейт в проект: 100, 200, 1000 грн — скільки зможете! Будь-яка сума буде для нас важливою.


Ми разом з вами з нетерпінням чекаємо відкриття самого кращого People Place евер!

На що нам портібні гроші?

Ми вже вклались в демонтаж та основну частину ремонту. Дякуючи нашим друзям ми зробили розробку інтрер'єру та планування. У нас є гарна повноцінна кухня з усім обладнанням, дещо тільки треба відремонтувати. Всі меблі по максимуму реконструюємо.


На все це ми використовуємо свої гроші та оформляємо зараз ще додатковий кредит.

Але все одно нам потрібне дофінансування в основні засоби так барна станція, заміна вікон, реконструкція меблів, завершити брудні роботи в підвалі ( бо пізніше це буде на багато важче робити і зачиняти заклад на пару днів), купити гарну акустичну систему, зробити освітлення, купити сантехніку та ще багато ін витрат, які постійно вилазять.

Але ми віримо, що почавши з малого, ми створимо щось велике і будемо кожен день удосконалюватись.

У нас є великий потенціал в підвальному приміщєнні - там згодом відкриється гарний барчик з перспективою росту, бо ми маємо ще одне підвальне приміщення поряд.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Дякую тобі! Ця пидтрімка нам дуже необхідна зараз!

  41 доброчинець

  959 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Дуже дякуємо! Круто, з твоєю допомогою ми швидше створимо РР!

  29 доброчинців

  471 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Друже, так приємно, що ти так щедро засупортив нас! Ми подаруємо тоби запрошення на лайв концерт в ботаничному саду Secret Garden.

  29 доброчинців

  71 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ого, це дуже круто! Друже дякуємо за такий вагомий вклад! Ти увійдеш в історію нашого закладу! Ваше ім‘я буде вигравіруване на доці в нашому закладі.

  32 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ого, це дуже круто! Друже дякуємо за такий вагомий вклад! Ми тобі даруємо місячний абонимет з записом в Гест лист на вечірки Night Ambassadors Та Ваше ім‘я буде вигравіруване на доці в нашому закладі

  10 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  WoW! Ти найкращий людина евер! Ми вже чекаємо можливості особисто з тобою випити бокал вина в РР і подякувати! Ми даруємо тобі запрошення на наш гастрономичний проект Table.

  8 доброчинців

  17 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

58 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • "Практичне керівництво з людинознавства"

  Притулок Сіріус та пес Гермес збирають кошти на друк книги для зміни культури ставлення до тварин в Україні. Продаж книг допоможе побудувати з Сіріусу простір, де кожний вусань знайде свою сім’ю.

  Юлія
  Гусєва
  • 84
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Настільна гра "Чарівний світ"

  Ми плануємо створити унікальну настільну гру з українськими міфічними персонажами, яка буде популяризувати нашу міфологію, як в нашій державі, так і за кордоном.

  Чарівний
  Світ
  • 41
  • 100
   днів
  • 0
   грн