153 %
 • 49 700зібрано (з 32 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 11 грудня 2019 р. 07:47

Головне

120 викликів підлітку в форматі арт-записника. Допоможе вирішити вікові завдання та проблеми в реальному житті – від протидії булінгу до вміння говорити «ні» коли це необхідно

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ЩО ЦЕ?

Щоденник Challenger – це порадник, друг та персональний арт-терапевт для підлітків та дітей від 9 років у форматі креативного записника.

Всеукраїнський проєкт започаткований громадськими активістами спільно з професійним сімейним психологом, як відповідь на більшість проблем та вікових завдань, з якими мають справу українські підлітки. У ЧОМУ ПРОБЛЕМА?

Бути тінейджером – це мати перед собою безліч доріг та можливостей і… не вміти всім цим користуватися. Не розуміти навіщо, а інколи не розуміти і себе.

Бути батьками тінейджера – це переживати. Боятися, що потрапить під негативний вплив. Не зможе сказати «ні» пропозиції спробувати наркотики, алкоголь. Перейматися, що він нічого не прагне, не хоче. А в результаті – нічого не досягне і не знайде свого місця в житті.

Щоденник Challenger – це видання, що визнає важливість підліткового віку.


У всьому світі з року в рік випускається в друк безліч видань для саморозвитку та мотивації. Але спробуйте знайти щось для підлітків. А тепер – українською мовою і для українських реалій… Вибір украй обмежений.

 Велика та амбітна МІСІЯ ПРОЄКТУ 

створити впевнене у власних силах та проактивне покоління українців. Надихнути на більше і супроводити на шляху до кращих себе.


ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО?

Ми підготували більше 120 завдань-викликів для підліткового віку та оформили їх у 150 унікальних арт-сторінок. Щоденник промовляє до підлітка його ж мовою, спонукає прийняти челендж та стати на шлях до кращого себе. Кожна сторінка – інтеративна та пропрацьовує ту чи іншу тему в психологічному плані, а це: спілкування з однолітками, з близькими, розуміння себе, вміння мріяти та досягати цілей, планувати, захищати особисту думку і кордони та багато чого ще. Загалом – чималий перелік корисних та потрібних ефектів.


Кожне із завдань оформлене художницею-ілюстраторкою відповідно до тінейджерських вподобань. Дизайн не є завершеним, а закликає доповнювати, домальовувати, переосмислювати щоденник так, щоб він став книгою, яку підліток напише про себе сам.


 УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА – ЯК ТРЕНД!

Важливим завданням проєкту є популяризація української сучасної культури. Challеnger міститить сторінки, з яких до підлітка промовляють українці, які досягли успіху – співаки, митці, артисти, художники, представники потужних національних компаній.

Вони надихнуть особистим досвідом та прикладом і навіть дозволять тінейджерам переосмилити свою творчість.

Своєю участю проєкт підтримали Джамала, Інна Поперешнюк, Злата Огнєвіч, Тарас Тополя, Максим Оробець, Олександр Грехов та інші відомі особистості.

СОЦІАЛЬНА СКЛАДОВА

Кожен 10-тий примірник видання «Щоденник Challenger» буде переданий підліткам, які є внутрішньо-переміщеними особами, та тим, що перебувають у кризових ситуаціях. Зокрема, пов’язаних з тривалим лікуванням та перебуванням в лікарнях.

Ця соціальна місія – та рука підтримки, яку кожен дорослий може подати майбутньому поколінню…


КОМАНДА Challenger

Ініціативна група проєкту – громадська організація КРЕАТОРИ та професійний практикуючий сімейний психолог Ельвіра Леоненко, яка є сертифікованим арт-терапевтом, тренером міжнародних фестивалів та конференцій, членом Східноукраїнської асоціації арт-терапії.


НА ЩО ПОТРІБНІ ГРОШІ?

Друк першого тиражу – 65 000 гривень.

Дизайнерсько-ілюстративне оформлення видання – 16 000 гривень.

Створення презентаційного ролика – 15 000 гривень.

Велику частину вартості проєкту команда вже покрила коштами партнерів.

 Підтримайте проєкт, щоб у наших дітей було більше можливостей, ніж свого часу у нас!

Інвестуйте в майбутнє!


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Пленер для твоїх цілей на весь рік у форматі постера. Електронна версія. Авторська ілюстрація із щоденника Challenger. Сподобається як дітям, так і дорослим!

  8 доброчинців

  92 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Твій персональний сад хороших думок завжди поруч! Електронна версія в форматі постера. Плюс пленер для цілей на весь рік. Це просто WOW підтримка та мотивація на щодень!

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Фірмова чашка проєкту з надписом, що змусить посміхнутися :)

  1 доброчинець

  24 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Видання "Щоденник Challenger" з автографами авторів + бонус, яким стане муд-трекер у форматі надрукованого постера. Завдяки муд-трекеру ви зможете відслідковувати настрій - свій, або свого підлітка

  40 доброчинців

  160 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  WOW-бокс для тінейджера, що містить щоденник з автографами авторів та як мінімум 3 класючих сюрпризи! Підлітку сподобається - гарантуємо!

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Персоналізований щоденник саме для вашої дитини! З фотографією та зверненням на ім'я! Скористайтеся нагодою - така опція доступна лише зараз... Здивуйте свого тінейджера

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

26 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Лідери руху Cultfood

  Лідери руху CultFood – ініціативні батьки, директори шкіл, освітяни, що приєдналися до проєкту “Нове шкільне харчування”, аби прискорити впровадження програми в школах по всій Україні.

  Євген
  Клопотенко
  • 226
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • Літературно-освітній хаб "KUST-WEST"

  Освітній центр, спрямований на популяризацію інтеркультурності і багатомовної літератури, освоєння основ літературної майстерності та розвитку перекладацької літератури на Рівненщині

  Ірина
  Рачковська
  • 4
  • 90
   днів
  • 0
   грн