130 %
 • 17 964зібрано (з 13 777 грн)
 • Чернетка
Проект перебуває на модерації і стане доступним для поширення та фондування після того як буде узгоджений з адміністрацією
Проект перейшов на гнучке фінансування 15 грудня 2017 р. 13:12

Головне

Підлітки з Temper School збирають кошти на побудову оглядової вежі та закупівлю болотоступів для Міжрічинського регіонального заповідника.

Історія

ХТО?

Ми підлітки з Temper School - це альтернативний освітній простір, де підлітки стають ініціаторами змін у суспільстві, зміцнюють сильні сторони характеру та напрацьовують навички 21 століття (вміння співпрацювати, підприємливість, здатність критично мислити і.т.д)


ЧОМУ?

У липні ми відвідали Міжрічинський регіональний заповідник , що знаходиться у Чернігівський області, с.Отрохи. Тут неймовірна флора та фауна, яка не відпускає назад до цивілізації. Ми на тиждень поринули у красу заповідника.

Місцина дивує різноманіттям природи. Є хвойні та мішані ліси, річки, стави і навіть пустеля. Але фішкою цього парку безсумнівно є болото.

- Болото? Ви серйозно? 

Самі цього не очікували - але це суцільний драйв - кожен крок дарує тобі несподіванку та випробування. До прикладу іноді болото розгодується настільки, що на пений час втрачаєш зв'язок з реальністю. До того ж, переправа по болоті зміцнює командний дух. Прогулянка може бути цікава як родинам, так і командам, що вирішили провести час неординарно та загартуватися.

На болоті, в залежності від сезону, можливо зустріти рідкісні види птахів та тварин - наприклад, сірого журавля або навіть рись (занесені до Червоної Книги України). 

Примітка: у минулому столітті, європейські країни штучно висушили більшість своїх боліт, що, як наслідок, призвело до порушення екосистеми та засух в цілих регіонах. В Україні, на щастя, до боліт ще ніхто не дістався.

Вищевказаний факт відкриває для нас можливість організації турів для іноземців, які не мають змоги оцінити цієї дивовижної стихії.


Більше інформації про парк (програма Влада Чумаченко за участі Андрія Сагайдака - директора парку):


ЯК МОЖЕШ ДОПОМОГТИ?

Цією краудфандинговою кампанією ми хочемо розповісти більшій кількості українців про те, які природні скарби знаходяться усього в 110 км від Києва. 

На даному етапі ми хотіли би допомогти парку підготуватися з технічної точки зору. Як ви певно встигли зрозуміти - держава коштів на облаштування та комунікацію про парк коштів не виділяє - Андрій тягне усе за власний кошт.

Існує 2 поточні проблеми, які ми хотіли б разом з тобою вирішити:

1) Парку не вистачає оглядової платформи, яка  допоможе кожному розгледіти рідкісних тварин та рослини - їх на території парку дуже багато. Платформа дозволить відвідувачам парку отримати якомога більше унікальних вражень.


Ми збираємося знову поїхати до заповідника восени та допомогти побудувати платформу.

2) Андрій (директор заповідника, гід та чудовий лісник) робить усе можливе щоб облаштувати екотропи і зробити огляд боліт якомога доступнішим для мандрівників. Щоб дійсно відчувати себе у безпеці на хиткому болоті заповіднику треба закупити болотоступи - це дозволить удвічі більшій кількості відвідувачів пройтися по усіх ділянках болота (зараз це вкрай важко зробити).


Ми впевнені, що завдяки побудові платформи та придбанню болотоступів кожен відвідувач парку зможе повністю відчути неперевершенність цього місця і згодом тисячі українців зможуть відкрити для себе новий вид відпочинку - болотяний туризм. Так, серйозно, це дуже весело! :)

МЕТА

Це перший краудфандинговий еко-проект яким ми займаємося. Сподіваємося, що таким чином, починаючи з жовтня 2017 року, ми зможемо щомісяця їздити у схожі місцини по усій Україні та допомагати розвивати еко-туризм та вирішувати проблеми, які існують на місцях. Також, ми впевнені, поступово, підлітки почнуть розвивати активну громадянську позицію і з часом з'являтимуться все нові і нові проекти по збереженню і популяризації свідомого туризму.

ВПЛИВ

Популяризація болотяного туризму зможе привернути більшу увагу як "професійних" туристів, так і жителів міст, яким просто іноді хочеться побути у тиші (так, в Міжріччі дуже тихо). Це у свою чергу дасть більший поштовх для розвитку оточуючих сіл, адже там де туризм, починає розвиватися інфраструктура та сфера послуг.

КОМАНДА

Ідея провести нашу підліткову експедицію саме у Міжрічинському парку надежить Владу Чумаченко - екоголог, альпініст, інструктор контрольно-рятувальної групи України. З нами ж у експедицію вирушив його друг та співзасновник проекту Outdoor Guides Богдан Чернявський. До збору коштів та реалізації проекту будуть безпосередньо залучені поділтки та тьютори з Temper School

Участь підлітків:

- вибір проблематики, з якою хочеться попрацювати (яку хочеться виправити)

- продакшн краудфандингового відео (написання сценарію, розкадрорвка, зйомка, монтаж) - у цьому випадку,  в усіх процесах приймали участь тінейджери 11-16 років

підготовка інших аспектів краудфандингової кампанії (фото, подарунки для доброчинців тощо).

Ми сподіваємося на вашу підтримку - це надихає! 

У кошторис ми враховували лише вартість матеріалів.

Працю Андрій бере на себе і колег.

- дерево для вежі  - 6000 грн

- кріплення - 2 000 грн

- болотоступи (12 шт) - 17 000 грн 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Підбірка найкращих фото зроблених підлітками у Міжріченському парку (цифрова)

  5 доброчинців

  995 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Браслет з логотипом та сімома рисами характеру Temper School

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Листівка з подякою зроблена підлітками з Temper School власноруч.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Участь у майстеркласі з виживання організований підлітками Temper School

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  День проведений у Temper School (включаючи заняття).

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо! Отримай футболку Temper School. На спині перелічені сили характеру, над якими працюємо щодня: Наполегливість, Самоконтроль, Відвага, Оптимізм, Соціальний Інтелект, Вдячність, Цікавість

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Екскурсія Бондарівським болотом з Андрієм (група до 15 людей)

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

10 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Project «W» – Veterans, Volunteers and William

  Cоціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО

  Олександра
  Ашрапова
  • 33
  • 50
   днів
  • 0
   грн
 • Відкриті партії – шлях нових лідерів!

  Платформа «Відкриті Партії» – прозора система звітності для моніторингу політичних партій, в якій жодне рішення не зможе пройти непоміченим членами спільноти чи бути ухваленим із порушенням процедур

  Андрій
  Юсов
  • 3
  • 100
   днів
  • 0
   грн