42 %
 • 87 472зібрано (з 204 000 грн)

Головне

Запис та поширення якісної української музики для діток 4-10 років: створення альбому пластових пісень "Пісеньки Лисички-Сестрички"

Історія

Привіт мої маленькі і дорослі слухачі!

Я думаю багато хто з Вас знає мене. Так, я саме та Лисичка-Сестричка, про яку Ви співаєте відому пісеньку. Я дуууже люблю співати українські дитячі пісеньки. А ще мені так подобається, коли наші гарні пісні звучать під акомпанемент українських музичних інструментів, а особливо бандури! 


Наша мета записати 10 аудіо-треків, пісень до збірки Лисички-Сестрички та розмістити їх у безкоштовному доступі на YouTube для усіх наших маленьких і дорослих слухачів. Щоб у садочках, школах і вдома перед сном звучала гарна якісна українська музика.

Проєкт реалізовується від Київського осередку Пласту. 

Наразі, ми шукаємо друзів, яким цікаво буде, в першу чергу, співати разом з нами, а також долучитися та підтримати наш проект.

Записуватимемо українські дитячі пісні, які співають маленькі пластуни. Пісеньки усі дуже добрі, веселі і позитивні. А запишемо ми їх разом з відомим гуртом бандуристів "Шпилясті кобзарі". Кобзарі будуть виконувати професійний акомпанемент на музичних інструментах, а також кілька пісень ми заспіваємо разом. Більше того, серед записаних пісень будуть також і пісні-ігри. Як наприклад, пісня "Заспіваймо по-українськи", яку співатимемо різними мовами.


Співатиме пісеньки Наталія Кияк.

Музичний продюсер проекту – Ярослав Джусь.


Закликаємо насолоджуватись і співати разом з нами!


З любов’ю, Лисичка-Сестричка


Звідки прийшла ця ідея?


"Уже багато років я працюю в організації "Пласт" як волонтер. Я випустила два гурточки дітей віком 6-11 років у Івано-Франківську та Києві. Я провела більше 20 дитячих таборів, кільки десятків вишколів і різноманітних заходів. Важливою частиною пластової програми є дитячі українські пісні. Чому? Бо саме через пісні, їх прості слова та мелодії ми передаємо любов до України."

- ділиться досвідом керівниця проєкту, Наталія Кияк

 Виховники питають: "А як співається ця пісня?" І до сьогодні дорослі волонтери, знаючи, що Наталія любить співати і знає багато дитячих пісень, питають, а як заспівати цю пісню, а яку пісню краще заспівати до цієї чи іншої теми занять?


"100 НОВАЦЬКИХ ПІСЕНЬ"

Так виникла ідея зібрати дитячі пісні в одне місце! Півтора роки тому ми з пластуном Андрієм Типусяком, створили канал новацьких пісень на SoundCloud "100 новацьких пісень" і почали записувати дитячі пісні у домашніх умовах. І коли, через місяць існування цього каналу, "Пісня новаків і новачок" дійшла позначки 1000 переглядів, ми зрозуміли, що справа дуже потрібна і актуальна. І ми продовжили. Зараз на каналі виставлено близько 20 пісень. 


ЧОМУ НАМ ПОТРІБНО 222 000 ГРН?

Ми вже почали запис та навіть випустили першу композицію. Але будемо відвертими: є щоденні витрати, без яких не обійтися, а також треба інвестувати в майбутнє. Просимо вас допомогти нам – щоб ми могли продовжувати допомагати освіті і вихованню діток в українському дусі.

Збираємо для:

 • Накопичення вокалу - 3200 (5 шт) = 16000
 • Накопичення інструментів - 4800 (5 шт) = 24000
 • Створення аранжувань - 6000 (5 шт) = 30000
 • Зведення, мастеринг - 6000 (5 шт) = 30000
 • Робота музичного продюсера - 5000 (5 шт) = 25000
 • Робота музикантів - 5000 (5 шт) = 25000
 • Художник-дизайнер (розробка дизайну, стилю, постів і картинок для Інстаграм, Ютубу)  - 10,000 грн.
 • Комунікаційник/SMM-ник - 6000 грн. * 3 міс. = 18,000 грн.
 • Картинки і анімація кліпів на YouTube - 1000 (10 шт) = 10,000
 • Подарунки меценатам - (значки, майстер-клас)  - 11,800 грн. 
 • Спільнокошт (10%)  - 22,200 грн.

КОМАНДА:

Наталія Кияк - керівниця проєкту. Ідейна натхненниця співочих ініціатив для маленьких та дорослих.

Ярослав Джусь - музичний продюсер. Мелодія та душа проєкту, що наповнює його живою українською музикою.

Святослава Крупська - графічний дизайнер. Щодня створює стильний, зрозумілий і крутий дизайн, який класно презентує сутність бізнесів України і підкреслює їх унікальність.

Олександра Ткач -  комунікаційниця. Створює якісний зв'язок між вами та нами, аби всі ми були у ефективному, цікавому інфополі. 


Допомогти легко – ви можете зробити внесок на Спільнокошті, поширити допис про нас у своїх соціальних мережах чи розповісти про цю кампанію комусь із знайомих.

Для всіх доброчинців і доброчиниць ми з вдячністю підготували подарунки. Діймо разом!


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 8
 • Внесок від 100 грн

  Пластовий відзначка - значок "Друг /Подруга Лисички". Це маленький значок, діаметром до 5 см, який можна причепити на одяг, сумку чи залишити собі на пам'ять :)

  17 доброчинців

  183 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Музичний шейкер від Лисички. Що потрібно для гарної ватри чи веселої вечірки? Звичайно ж музичний інструмент! Шейкер - це простий інструмент, який займає мало місця, але завжди стане в пригоді.

  9 доброчинців

  41 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Маска Лисички. Актуальний подарунок. Масочка, виготовлена з цупкої тканини, виконує функцію захисної маски. Але найголовніше - вона додасть Вам і Вашим оточуючим чудового настрою на цілий день! :)

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Співаник з нотами і текстами 100+ пластових дитячих пісень, також qr-кодами записаних пісень.

  29 доброчинців

  71 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Пісня на замовлення. Ви замовляєте свою улюблену пісню або пісню для когось, і Лисичка-Сестричка (Наталія Кияк сама, або з Ярославом Джусем) виконає її для Вас у одному зі своїх включень.

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Майстер-клас для дітей 4-6 і 7-9 років зі співу. Онлайн або офлайн. Вивчимо кілька дитячих веселих українських пісеньок, пограємося і зробимо Лисичку своїми руками. Вартість квитка для 1 особи.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Футболка з малюночком від Лисички-Сестрички на вибір власника. Може бути сама Лисичка, а може бути з Лисом; можна обрати цілу родину Лисичок, або будь-який з малюночків нашої кампанії.

  4 доброчинці

  16 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ви або Ваша родина стаєте казковим героєм і частиною казки про Лисичку. Вас / Вашу родину малює наш дизайнер і ця картинка стає заставкою до однієї з 10 записаних пісень на YouTube назавжди :)

  1 доброчинець

  9 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • ТЕАТР 360 ГРАДУСІВ: ЗЙОМКИ ВИСТАВИ

  Наш проєкт створює відеоверсії найцікавіших українських театральних вистав і показує їх українцям безкоштовно. Наразі ми готуємо зйомки третьої вистави VERBA в Національному театрі ім. Франка.

  Ірина
  Максименко
  • 211
  • 170
   днів
  • 0
   грн
 • FluRArium - прихисток для біженців

  Еко Арт-центр FluRArium – готує територію для розміщення біжінців.

  H.k.
  Flurik
  • 25
  • 99
   днів
  • 0
   грн