113 %
 • 13 190зібрано (з 11 700 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Діти з малозабезпечених сімей мають право на творчий розвиток. Їх долі у наших руках! Давайте придбаємо музичні інструменти для учасників проекту "Врятуй маленького Моцарта".

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 7

Історія

Історія

Цей проект почався із мрії – із мрії дівчинки з дитячого будинку навчитися співати й узяти участь у кастингу програми «X-Фактор». Так виникла ідея створити при сиротинці музичний гурток, у якому діти мали б змогу співати, грати на гітарі й фортепіано. Проект отримав назву «Врятуй маленького Моцарта», адже ми прагнули підкреслити те, що важливо займатися музикою змалку.

Згодом участь у проекті стала доступна дітям із сімей, які не можуть дозволити собі платні гуртки. «Врятуй маленького Моцарта» став важливою частиною Центру творчості та науки для дітей із малозабезпечених родин.

Беручи участь у нашому проекті, діти не просто навчаються музики. Вони знаходять друзів, підтримку, розкривають свою особистість.


Як це працює?

Через державні соціальні центри, громадські та благодійні організації ми знаходимо малозабезпечені або прийомні сім’ї й запрошуємо їх до участі у проекті.

Потім діти проходять пробний урок (усе дуже серйозно!), і викладачі дивляться на здібності дитини, оцінюючи також її вміння працювати. Після цього починаються заняття – залежно від можливостей фонду й талантів дитини – 1 або 2 рази на тиждень.

У Центрі немає оцінок та іспитів, кожен учитель (не лише на творчих, але й на «наукових» предметах) сам розробляє методику оцінювання. Однак для музикантів є дещо важливіше за іспит – концерт наприкінці семестру.


Як фінансується проект?

Викладачі Центру отримують заробітну плату, адже працюють 6–10 годин на тиждень. У деяких дітей є особисті «янголи» – доброчинці, які оплачують їхні заняття. До речі, Ви так само можете стати «янголом» для когось і оплатити частину або всі заняття якоїсь дитини.

Решту занять ми оплачуємо завдяки коштам, зібраним на благодійних ярмарках під час наших концертів. Саме для цього нам і потрібні гітара з підключенням та активна акустична система – щоб організовувати вуличні концерти, збільшуючи кількість доброчинців і, як наслідок, кількість учасників нашого проекту.


Концерт

Тож концерт – це водночас іспит для дитини, засіб існування для Центру й... величезне свято для всіх причетних.

До концерту ми готуємося заздалегідь, роздаючи флаєри й поширюючи пости у Facebook та Instagram. Прийти може будь-хто – вхід вільний, а пожертви ми збираємо через благодійний ярмарок.

До речі, про ярмарок. Друзі фонду й волонтери приносять сюди непотрібні, але якісні речі – книжки, прикраси, hand-made, одяг тощо. Люди купують те, що їм сподобалося, за пожертву, розмір якої визначають самі. Один доброчинець може взяти якусь символічну річ на пам’ять і дати велику суму, інший купить необхідне йому за невеликий внесок – у такий спосіб благодійність працює в обох напрямках.

Діти завжди нервуються перед концертом (звісно, як і педагоги). Проте концертний день розпланований від самого ранку: запрошені фондом волонтери – візажисти й перукарі – створюють неперевершений імідж молодих артистів, у перервах між макіяжем і нервуванням учасники намагаються відвідати репетицію...

І, нарешті, сам концерт – атмосфера свята й радості. Діти пробують себе в публічних виступах, експериментують, здобувають шалені оплески. Після концерту всі учасники отримують подарунки від доброчинців – квіти, солодощі тощо. Задоволені, маленькі артисти повертаються додому, забравши із собою на пам’ять не тільки матеріальний подарунок, але й емоції (і світлини для Instagram).

Крім того, наші учні беруть участь у концертах, на які їх запрошують інші організації. 


Отже...

Отаке навчання в «маленьких Моцартів». Хто знає, на якій сцені почуємо ми їх через кілька років?

Зібрані кошти підуть на придбання гітари з підключенням для гуртка гітари й активної акустичної системи для занять вокалом. Придбання музичних інструментів для Центру – це ще один крок до нашої спільної мрії. Тож просимо Вас підтримати наших учнів на їхньому творчому шляху.

Для занять у Центрі нам потрібні:

- гітара (приблизно 6 000 грн);

- акустична система з мікрофоном (приблизно 5 700 грн).

Придбавши це обладнання, ми також зможемо робити вуличні концерти, про які давно мріють наші вихованці.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 11
 • Внесок від 50 грн

  Білет на музичний вечір біля каміна в офісі благодійного фонду "Трохи вогню". Затишок і музика - що ще потрібно для щастя?

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Авторські листівки від Олександри Міхеєвої з побажаннямии від учнів Центру Вам - Янголам проекту.

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Skype-урок з історії від викладачки Центру Нестеренко Вікторії. Виявляється, історія може бути цікавою!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Skype-урок з математики від викладачки Центру Кусінської Ірини. Боїтесь математики? Тоді швидше обирайте цю нагороду!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Skype-урок з біології від викладачки Центру творчості та науки Цигічко Карини. Потренуйте свою пам'ять цікавими техніками!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Мила підвіска на рюкзак від Олександри Міхеєвої підніме настрій в будь-який час.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Файні ведмедики ручної роботи від Олександри Міхеєвої будуть нагадувати Вам про добру справу (розмір можна обрати).

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Skype-урок з англійської мови від викладачки Центру Курбатової Олени. Ще ніколи Present Perfect не був таким зрозумілим.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Skype-урок з танців від викладачки Центру Середи Валерії. Ви не впевнені, що здатні танцювати, але дуже хочеться? Тоді ця нагорода для Вас!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Skype-консультація з вокалу з викладачем Центру Марією Корнієнко. Вона додала впевненості у своїх талантах нашим сиротам. І Вам теж допоможе розкритись!

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Skype-консультація з психологом Софією Черноскутовою. Шукаєте себе? Знайдіть спочатку хорошого психолога! Почитати докладніше про її методики можна в Instagram: sofiia_chernoskutova.

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Короткометражний фільм "WUNDERKIND"

  (Депутат + ведмідь Грізлі + телеведуча + вундеркінд) х N тисяч - 2 невідомих =? При цьому залишитися у виграші і бажано вцілілим. Як розв'язати цю задачу? Прорахувати всі варіанти !!!

  Andriy
  Snitsarchuk
  • 22
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Паростки майбутнього

  "Паростки майбутнього" – це унікальний для України проект, який навчає дітей з синдромом Дауна опановувати свою мікросправу.

  Marina
  Krasnova
  • 18
  • 100
   днів
  • 0
   грн