6 %
 • 10 220зібрано (з 150 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Це Перший український повнометражний фільм, де головну чоловічу роль виконує переселенець з Донбасу, людина з ДЦП Григорій ГРИШКАН

Історія

Прем'єра фільму очікується 03.12.2020 року!

Художній фільм «ДО ЩАСТЯ» має непересічне, надзвичайне значення для культурної та соціальної інтеграції України у простір сучасної європейської спільноти! Сюжет стрічки сконцентровано навколо історії Григорія: людини, що страждає на ДЦП, втратила усе, навіть власну домівку, але не втрачає волі до життя, не здається і впродовж фільму падає і встає знову і знову на шляху «До Щастя». Так само, як і Україна у своїй подорожі до світлого майбутнього, Григорій зустрічає безліч перешкод, але фінал цієї історії – неодмінно щасливий.


Картина «До Щастя» художніми засобами кінематографічного мистецтва спонукає глядача до роздумів стосовно долі людей з інвалідністю, але жодного разу фільм не опускається до маніпуляцій із відчуттям жалю та моралізаторства. Головну роль у фільмі виконує Григорій Гришкан, що насправді страждає на ДЦП (дитячий церебральний параліч) І це перший випадок у світі! Стрічка «До Щастя» являється унікальним і поодиноким виключенням, що лише підкреслює загальну світову не політкоректність та нехтуваннями інтересами людей з інвалідністю.


Вихід фільму у широкий національний прокат являється необхідним і неодмінним для початку соціального діалогу на цю вкрай важливу тематику! Стрічка демонструє, що попри складності і жахливі умови, людина з інвалідністю здатна добитися успіху і вести повноцінне яскраве життя! Григорій Гришкан, на персональній історії якого засновано сценарій стрічки – яскравий приклад соціальної і творчої активності людини зі страшним діагнозом ДЦП.


Його історія, його приклад, його незламна воля до перемоги стане початком резонансу, що має на меті заохотити людей з інвалідністю до широкої та повноцінної інтеграції в життя суспільства. Два мільйони українців, що страждають на інвалідність мають право побачити фільм, що обговорює їхні проблеми і, що спонукає до їх вирішення!


Кожна 25-та людина в країні має інвалідність і сьогодні о 2020 році вперше створено фільм, про Них, фільм  в якому один із Них виконує головну роль!


Цей фільм мають бачити усі!

Цей бюджет піде саме на рекламу фільму. Без цих грошей ми просто не зможемо повноцінно зробити національний кінопрокат. Ми прагнемо, щоб наш фільм подивилися якомога більше людей, оскільки наш фільм мотивує та надихає. Нажаль, наше суспільство на відміну від суспільства Європи та США не готове сприймати цю категорії на рівних. Але нашим фільмом ми спробуємо «розбудити» людей і заставити їх мислити по іншому. Крім цього, ми впевнені, що ті, хто втратив віру у себе, після перегляду кінострічки «ДО ЩАСТЯ», переглянуть своє ставлення до життя і поставлять перед собою нові цілі, які приведуть їх до щастя…

Запис DCP дисків

DKDM - (захист фільму від піратського копіювання)

мастерінг HD/DCP

Поліграфія

Реклама на радіо

Банер на гл.стр. (1000*150): 1 банер с Пн по Вскр на сайті Kino Teatr UA

Послуги Нової Пошти

Послуги Укрпошти

Логістика по Києву

Банер на гл.стр.: 1 банер со Ср по Ср V Kino UA

Статті у ЗМІ

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Особлива подяка на прем'єрі фільму на кіносцені після показу картини!!

  4 доброчинці

  6 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Набір фірмових ручок різних кольорів з логотипом "ДО ЩАСТЯ"

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Фірмова футболка з надписом попереду "ДО ЩАСТЯ"

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Вечеря в компанії акторів фільму у ресторані Кухмейстер.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Вечеря з виконувачем головної ролі Григорієм Гришканом

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Можливість зіграти маленьку роль у майбутньому художньому фільмі "ЩАСТЯ НА ПРОДАЖ", де головну роль виконуватиме Григорій ГРИШКАН

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival

  П'ятий мультикомпонентний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival

  Tetiana
  Pavliuk
  • 3
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Скетч шоу "Він, Вона та 200 гривень"

  Втомилися сидіти вдома під час пандемії COVID-19? Ми знайшли рішення. Давайте з нами у подорожі українськими містами. У кожному випуску будемо відкривати відомі українські міста очима наших ведучих.

  Mykhailo
  Budurovych
  • 5
  • 30
   днів
  • 0
   грн