121 %
 • 47 350зібрано (з 38 890 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 27 лютого 2021 р. 19:40

Головне

Притулок Сіріус та пес Гермес збирають кошти на друк книги для зміни культури ставлення до тварин в Україні. Продаж книг допоможе побудувати з Сіріусу простір, де кожний вусань знайде свою сім’ю.

Історія

Друзі, давайте знайомитися!

Мене звуть Гермес. Я довгий час жив на вулиці, але в один прекрасний день вирішив стати розсудливим і завести людину, так як відчув природний інстинкт і що настав час.

Тепер моє сімейне становище: "Є людина" і я став блогером.


Вважаю, що у кожної серйозної собаки та кота повинна бути людина. Тварини мають жити у сім’ях, а не в притулках та на вулиці. Я підтримую рівність людей та тварин, а саме, хочу показати, що коти та собаки рівноправні члени суспільства, які потребують відповідального ставлення та поваги. 

Хочу щоб якомога більше котів та собак заводили людей і не боялися брати за них відповідальність.

Зрозумів, що люди потребують нашої турботи і не можуть жити самостійно. Ми маємо їх виховувати, доглядати та займатися їх розвитком, наприклад, допомогти здобути здорові звички та таке інше.


У цьому проєкті, ми хочемо розказати, що означає поведінка тварини у різних ситуаціях для того, щоб люди та тварини знайшли спільну мову. Вважаємо, що ця дружба починається з зустрічі. Тому потрібно влаштувати простір де такі зустрічі будуть можливими. Наразі притулки в Україні є місцем для доживання тварин, які опинилися на вулиці. В них некомфортно знаходитися нікому, ні людям, ані, тим більше, тваринам.

Щоб це змінити, потрібно побудувати перший приклад Простору тимчасового перебування тварин. В якому буде надаватися ветеринарна, психологічна допомога тваринам, буде створено навчальний центр, що допомогатиме сім'ям готуватися до життя із твариною та багато іншого.


Для втілення задуму потрібна масштабна реконструкція притулку Сіріус, проєкт якої вже розробили партнери бюро АІММ.

Для реалізації буде побудовано 51 модуль, ветеринарна клініка, кухня, склади для харчування і матеріалів, парк для прогулянок, карантинне, інфекційне відділення. Також буде проведене озеленення території. В кожному модулі знаходиться 16 вольєрів. Один модуль коштує близько 2,5 млн.грн. 


Наразі вже побудовано і запущено в експлуатацію перший модуль. Притулок Сіріус - найбільший в Україні, в ньому знаходяться більше ніж 3000 тварин.

Більше ніж 750 тварин живуть у притулку все життя - 10-15 років.

Після реалізації реконструкції, цю модель зможуть використати всі притулки України. Що в цілому змінить підхід до адопції тварин та культуру ставлення до них.

Щоб зібрати кошти, ми почали освітню програму, для цього пес Гермес написав художню книгу “Практичне керівництво з людинознавства”, де він дає поради іншим тваринам, які планують завести свою людину або вже живуть у сім’ях.


Кошти з продажів книги будут передані на реконструкцію притулку. Ми розрахували кількість книг продаж яких дозволить зібрати перші 15 млн грн, це побудова 6 модулів у притулку Сіріус.

Книги будуть продаватися у країнах СНД та у англомовних країнах: Канада, США. Також, розраховуємо, що тему підтримує український бізнес та діаспора, допоможуть зібрати залишок коштів для реконструкції.

Зараз збираємо кошти на друк першої партії книги для продажів офлайн -  500 примірників. 

Бюджет: 77 780 грн. потрібно для друку!

Розраховуємо, що кожні 200 грн. вашої допомоги врятують та змінять життя кожної безхатньої тварини, що опинилася у притулку.

Плануємо продавати книгу через партнерів, книжкові мережі онлайн и офлайн, магазини для тварин, pet friendly місця, соціальні мережі. Планується реклама на радіо та метро.

Підтримайте наш проєкт! 

Команда проєкту:

Олександра Мезінова - директорка та засновниця притулку Сіріус.


Ірина Лозова - помічниця директора, маркетолог притулку Сіріус.


Ніна Кульчевич - волонтерка, друг притулку Сіріус.


Юлія Гусєва - волонтерка, друг притулку Сіріус.


Пес Гермес, автор книги “Практичне керівництво з людинознавства”. 

Бюджет: Друк книги 500 екземплярів - 77 780 гривень.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 50 грн

  Гермес є відомим блогером, він залюбки підпишеться на ваш Instagram. Для цього тегніть його профіль hermes13.07 після донейту у пості або в сторіз, щоб вас побачити.

  13 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Електронне свідоцтво від Гермеса, що підтверджує факт, що ви є дуже хорошим(шою) хлопчиком/дівчинкою. У документі буде написано, яка ви гарна людина, як любите тварин, та що від вас приємно пахне.

  12 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  QR-паспорт для вашого улюбленця від Animal ID

  7 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Супер позитивна чашка або торбинка від притулку Сіріус

  6 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  Друкована книга "Практичні поради з людинознавства" від Гермеса з автографом автора.

  1 доброчинець

 • Внесок від 10000 грн

  На вашу честь назвуть новий вольєр у притулку Сіріус! Вам буде наданий сертифікат, а у притулку буде пам'ятна таблиця, всі відвідувачі будуть знати, що ви допомогли і любите тварин.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Гуртожиток в Ірпіні на 80 осіб

  Відбудуємо Україну разом - крок за кроком: це наш четвертий проєкт! Реконструкція гуртожитку на 80 людей в Ірпіні та створення сучасного простору для щасливих українських сімей.

  Yuliia
  Kuznetsova
  • 12
  • 30
   днів
  • 0
   грн
 • Зимова Магія

  Допомогти дітям ВПО адаптуватися до умов перебування в новому середовищі, покращити їх психоемоціний стан та створити відчуття дому і спокою.

  Благодійний
  Фонд
  • 8
  • 19
   днів
  • 0
   грн