2 %
 • 2 200зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Мета проекту створити новий, якісний, конкурентоспроможний україномовний кінопродукт, нового для України, але популярного на заході жанру - пригодницьке кіно.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ЩО ЦЕ?
Якщо ви втомилися від однакових побутових драм, або комедій про відверто недолугих людей. Якщо ви як і ми, любите якісне кіно, і дивуєтесь тому, як мало представників хорошого сюжету і сценарію є в Україні - підтримайте нас на "Cпільнокошті". Ми сповнені ентузіазмом створити щось дійсно нове! І випустити це у всеукраїнський прокат.

Проект має за мету розвиток жанру пригодницького кіно, практично повністю відсутнього в українському кіно. Кіно, насиченого багатогранними персонажами, цікавими діалогами, небанальними сюжетними лініями, красивими локаціями.

В той же час фільм має на меті також демонстрацію людських характерів, чинників, які на них впливають і зміни цих характерів. Вчить глядача краще розуміти, чому деякі люди стають тими, ким стають.

Окрім того, фільм має на меті виховання нового покоління кінематографістів, так як учасники знімального процесу в основному будуть молодими ентузіастами, які можуть подати приклад тим, хто воліє займатись кіно, але боїться почати, вважаючи, що кіно є виключно прерогативою великих студій із багатомільйонними бюджетами.

Ці молоді ентузіасти не зіпсовані методичками, суворими правилами ТБ, які писались ще в середині минулого століття. Вони вчаться найновішим тенденціям популярного та якісного кіно.

Раніше було представлено окрему сцену з фільму, зняту зовсім без бюджету, і створену лише з ескізів сюжету і сценарію, яка вийшла у youtube, як короткометражка “Між Крадіїв”.


Я ВЖЕ ЧУВ ТАКІ ОБІЦЯНКИ

Студію Bad Rabbits Foundation заснували (ще під іншою назвою) у 2007 році двоє ентузіастів, які попри всю невіру оточуючих вже 12 років потихеньку втілюють мрію, не зважаючи на те, що добились би більших успіхів обравши простий шлях. Нас кожен переконував знімати весілля, знизити планку, перейти на "і так згодиться", щоб заробити більше. Тому, щоб зняти перший фільм і потрапити на перший великий столичний знімальний майданчик, не зраджуючи принципам, нам знадобилось більше 10 років!

У нас досить незвичайна історія, і тут викладати її повністю - немає сенсу. Проте, якщо ви хочете глибше вивчити, хто ми, як розвиваємось, і які у нас перспективи - тут doc-файл з розширеною біографією і посиланнями:

ЯКА Ж НАША МЕТА?

Ми не збираємось давати відповідь Голівуду. Він нас ні про що не питає. Ми не збираємось підлаштовуватись під когось, і не збираємось "наживатись". Ми збираємось зняти кіно, від якого кайфуватимемо самі, і від якого прокайфуєте ви! А далі хай наша робота за себе говорить!

ЩО НАМ ПОТРІБНО?

За умовами "Спільнокошт" ми, не будучи юридичними особами не можемо збирати більше 100тис. гривень. Отож ці кошти лише частково покривають витрати на фільм. Але ця частка також життєво необхідна!

Витрати, що покриваються за рахунок краудфандингу:

12000 грн. - Маркетингова кампанія

10600 грн. - Придбання реквізиту

34500 грн. - Гонорар найманих професіоналів

24545 грн. - Жорсткі диски для збереження відеоматеріалу

8355 грн. - Логістика

10000 грн. - Адміністративні витрати 10%

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  В1: Ми Вишлемо вам електронне фото з підписами основних членів команди та головних акторів та особисту подяку, а також вишлемо перші скріншоти готового матеріалу раніше офіційного часу їх промоції!

  1 доброчинець

  499 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  В2: Ми Вишлемо вам фізичне фото з підписами основних членів команди та головних акторів та особисту подяку, а також вишлемо трейлер раніше офіційної дати презентації!

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  В3: Вказання Вашого імені та прізвища в фінальних титрах у полі спеціальних подяк.

  1 доброчинець

  199 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  В4: Запрошення на допрем'єрний показ у м. Хмельницькому за кілька місяців до всеукраїнської прем'єри. + В3

  1 доброчинець

  69 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  В5: Роль у масовці зі вказанням у фінальних титрах.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  В6: Роль у масовці зі вказанням у фінальних титрах. + В4

  0 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  В7: Вказання вашого імені у початкових титрах як "за сприяння/особлива подяка" + В4

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Аудіоказки Українською

  Ми - команда проєкту «Аудіоказки Українською», яка створює унікальний україномовний контент для дітей віком від 3 до 9 років.

  Egor
  Shyshenok
  • 147
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • НІТ - Навчання і Технології

  НІТ — Навчання і Технології. Платформа для учнів, вчителів та батьків, що створюється львівською IT компанією для безкоштовного користування у всіх закладах початкової та середньої освіти в Україні.

  Yuriy
  Kaminovskyy
  • 32
  • 100
   днів
  • 0
   грн