2 %
 • 2 670зібрано (з 120 000 грн)

Головне

Print studio «My Space» – працевлаштовує жінок, постраждалих від домашнього насильства . Ціль - реінтегрувати жінок у суспільство й допомогти розвивати професійний потенціал та фінансову спроможність

Історія

Привіт, знайомтеся! Це Print studio «My Space», що працевлаштовує жінок, постраждалих від домашнього насильства. Нова професія та економічна незалежність від “улюбленого” тирана - можлива. Новоутворена принтувальна студія, де жінки мають змогу реалізуватися та показати свою витривалість, робить добрі справи.

Нашою командою, за підтримки партнерських організацій, створено print studio «My Space». Основна ціль – виготовлення продукції із нанесенням принту (футболки, світшоти, екосумки та ін.), до роботи якого залучені жінки, постраждалі від домашнього та гендерно-обумовленого насильства. Наразі нам вдалося працевлаштувати 2 жінок.

Це Анна та Катерина, вольові жінки, які спромоглися полишити “улюблених” тиранів і відкрито заявити свою позицію. Довгий час вони страждали від фізичних та моральних знущань. Крім того, постійно зазнавали економічного насильства з боку чоловіків. Таких щемливих історій вкрай багато та вони мають повне право на щасливе продовження! Відтак, за минулий 2020-й, в умовах самоізоляції, чимало родин відчули на собі “присмак” домашнього насильства! Важливо розуміти, що ніщо не може бути виправданням!

Постраждалі від домашнього насильства принтують та наносять об'єкти на текстильну продукцію. Освітня програма, що була створена спеціально для майстринь Print studio «My Space» допомогла дівчатам впевнено освоїти весь процес роботи.

Ми щиро дякуємо за допомогу у створенні принтувальної студії уряду Великої Британії в рамках програми Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine із протидії та запобігання домашньому та/і гендерно зумовленому насильству за сприяння імплементаційного партнера МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" "Право на здоров'я" в Україні.


Наша мета: посилити рівень персональної конкурентоспроможності жінок, постраждалих від домашнього та гендерно-обумовленого насильства, сформувати їх економічну незалежність, шляхом забезпечення робочим місцем та формуванням конкурентної заробітної плати. З досвіду діяльності, наша команда чітко усвідомлює, що задля становлення, розвитку, сталої діяльності студії, потрібно докладати значно більше зусиль, створення такого напрямку соціального підприємства – початок напруженої, повсякденної, кропіткої роботи в усіх напрямках.

Ми сподіваємося на вашу підтримку!


На що підуть зібрані кошти:

100 тис. грн - витратні матеріали для роботи жінкам у принтувальній студії (матерія, плівка для плотера, фарба в принтер);

20 тис. грн - створення та просування веб-сайту, інтернет-магазину та сторінок у соціальних мережах.

Важливо! Якщо проект закінчиться успішно - Міжнародний фонд "Відродження" надасть таку ж суму грантових коштів задля посилення та масштабування нового напрямку діяльності, популяризації соціального підприємництва, як нового сектору економіки та формування прихильності до товарів й послуг соціальних підприємств.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 20 грн

  Дякувати - це корисна звичка! Саме тому від нашої команди “подяка доброчинцю” на сторінці проекту у соціальній мережі Фейсбук.

  1 доброчинець

  1999 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Мегавдячні за допомогу! Оригінальна захисна маска із натуральної сировини, задля вашої безпеки та комфорту.

  1 доброчинець

  199 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Мегавдячні за допомогу! Супер сучасна торба-шопер відшита за зразком всесвітньо відомого бренду “Zara” із додаванням оригінальних принтів від print studio “My Space”.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Мегавдячні за допомогу! Футболка з унікальним принтом із першої колекції жінок, які постраждали від домашнього насильства й нині працюють у print studio “My Space”.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Індивідуальна футболка з вашим готовим принтом. Суперстійке нанесення від print studio “My Space”.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 650 грн

  Мегавдячні за допомогу! Світшот за індивідуальним кроєм та унікальним принтом із першої колекції жінок, які постраждали від домашнього насильства й нині працюють у print studio “My Space”.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Професійний міні-фотосет від відомого фотографа Полтави - Ілони Солошенко. 30 хвилинна зйомка щирих почуттів, вдалих кадрів та справжніх моментів.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Мегавдячні за допомогу! Годинна екскурсія (з дотриманням всіх карантинних умов) на соціальне підприємство, де працевлаштовані жінки, які постраждали від домашнього насильства.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  День у принтувальній студії. Створите власні принти на світшоті, торбі-шопері та футболці (що обов'язково оновлять вашу стильну шафу), завдяки дизайнерським рекомендаціям принтстудії.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  Табличка-постер із ім'ям благодійника чи лого компанії/підприємства/спільноти, що прикрашатиме принтувальну студію, де працевлаштовані жінки, які постраждали від домашнього насильства.

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 8
comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки