102 %
 • 12 430зібрано (з 12 230 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ми хочемо створити серію відеороликів аби нагадати собі та Донецьку, що він був, є і буде українським містом. Ми покажемо тільки факти.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

 2012 рік – я пам’ятаю Донецьк, це неймовірна кількість вболівальників нашої національної збірної, навколо сині-жовті прапори, всюди крики «Україна вперед!» і неймовірна перемога українців на Олімпійськом … 

... жовтень 2014 року, 10 тисяч жителів Донецька вийшли на мітинг «За Єдину Україну» проти російської окупації, але окупація на жаль відбулась.

Що робити, щоб повернути ці території? Є військові, є дипломати. Ми - медійники. Наша зброя - слово та картинка. Чому б не скористатись тим, що ми вміємо робити професійно?


  ІДЕЯ

  Пройшло п’ять років…

  П’ять років як Донецьк окупований російськими військами. Зруйнований аеропорт, занедбана Донбас Арена, вже не грає на ній Шахтар, багато зруйновано громадських об’єктів…  люди починають звикати та забувати про те, що це місто українське. Звикають і по всій Україні. Та ми хочемо нагадати всім нам і Донецьку, що він був, є і буде українським містом. Ми чекаємо на повернення його в нашу родину! 

  П’ятий рік поспіль схід України стає ареною боротьби на кількох фронтах: нерідко військовий конфлікт називають наслідком програшу України на інформаційному фронті. Згідно з даними соціологічних опитувань, Донеччина та Луганщина ще й досі залишається слабко інтегрованою в загальноукраїнський простір -  для них й на далі рідною є російська мова, тут продовжують шанувати радянських та російських героїв і авторитетів, частину і далі тягне в «російські обійми».

  Саме ці факти свідчать про необхідність подальшої інформаційної боротьби з агресором, популяризації української держави та її здобутків на цій території.

  Ми хочемо  показати людям по обидва боки фронту те, що Донецьк - це не якась столиця так званої ДНР, і не «ордло» і не «дира», а це українське місто, яке розбудовувала українська держава, воно тимчасово окуповане і ми хочемо його повернути.

  Ми хочемо нагадати українцям по той бік барикад - на окупованих територіях - що вони мали при українській владі і що вони мають тепер при російській адміністрації та її маріонетках. 

  Ми хочемо підбадьорити переселенців, що вони зробили правильний вибір, коли обрали Україну, а не виїхали до Росії. І разом вірити, що ми повернемо ці території та розбудуємо їх.  Надихнемо продовжити вірити у те, що ми повернемо ці території, не полишати Україну, не розчаровуватись в ній. Адже, тоді будували і розбудуємо знову після деокупації Донецька.

  РЕАЛІЗАЦІЯ

  Ми хочемо створити цикл із 10 відеороликів під назвою «Про наш Донецьк». У відео ми покажемо, що для міста зробила українська держава і що з ним зробили окупанти. В роликах будуть тільки факти, жодних емоцій чи маніпуляцій - що було побудовано нами  та зруйновано ними. Наш девіз - факти, кращі пропагандистських фейків.

  Чому нам важливе  патріотичне виховання і це проект? Ми - Назарій Томчук з Житомира, де розташована славетна 95 бригада, співорганізатор Євромайдану в місті, журналіст; Дмитро Раков художник з Сєвєродонецька, який був окупований у 2014 році, а тепер звільнений українськими воїнами і розбудовується українською владою. Був учасником та співорганізатором проукраїнських акцій в місті. Олександра Папіна, живе в Краматорську, у 2014 році покинула окуповану Горлівку. Займається громадською діяльністю, організатор фестивалю Кальміус.

  Ми вже відзняли та запустили багато подібних відеопроектів. Наша продакшн-студія  "ТОМЧУКРАКОВ ПРО" - не комерційна структура. У нас немає спонсорів. Ми реалізовуємо свої відеопроекти за власний кошт, кошти благодійників, грантові кошти, за підтримки місцевих громад.

  До того ж, ми вже відзняли пілотну версію "Про наш Донецька". Ми розмістили її у фейсбуці на нашій сторінці. За місяць  охоплення відео склало сто тисяч людей, 33 тисячі переглядів - третина була саме з Донецької області.

  Наступні ролики ми теж плануємо запускати з першого тижня грудня в соцмережах: фб та вк, також ютьюбі. Адже поки - це єдиний спосіб аби їх побачили в окупації. І, як бачите, спосіб дієвий.

  ЩО ДАЛІ?

  В майбутньому, як тільки проект набере необхідне фінансування та розголос, ми плануємо зробити подібний проект про Луганськ, і загалом  збільшити географію проекту.


  Гонорар за монтаж: 5 500 гривень (за 10 роликів) 

  Графіка, титри, заставка: 5 500 гривень (за 10 роликів) 

  Загальна сума: 11 000 гривень

  Подарунки

  Підтримайте проект та оберіть подарунок

  Подарунків 6
  • Внесок від 100 грн

   Авторська листівка від співавтора проекту Дмитра Ракова

   1 доброчинець

   19 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Закладка з видами Донецька

   1 доброчинець

   9 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Лист подяки та вподобайки від кожного 10и фото з Вами в соцмережах

   0 доброчинців

   20 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Авторська набір листівок "Рожевий Житомир" від співавтора проекту Дмитра Ракова

   0 доброчинців

   10 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Впишемо ваше ім'я в титри роликів та додамо до посту

   3 доброчинці

   7 залишилось

  • Внесок від 600 грн

   Чашка з авторським принтом від співавтора проекту Дмитра Ракова

   0 доброчинців

   5 залишилось

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у втілення проекту

  Loading...

  Команда

  comments powered by Disqus

  ЦІКАВО ТАКОЖ

  12 проектів зараз чекають твоєї підтримки

  • Бейбі театр. Вистава “Сонце”для дітей віком від 0 до 3-х

   Перший в Україні театр для немовлят до 3-х років мріє про власний пересувний майданчик. Ми створимо тактильну виставу “Сонце” та ще чимало цікавих проектів в незвичайному просторі - куполі-наметі

   Olga
   Filonchuk
   • 90
   • 60
    днів
   • 0
    грн
  • Дитяча програма Другої бієнале молодого мистецтва

   Дитяча програма Бієнале молодого мистецтва створює умови для нових художніх висловлювань та інтегрує твори дітей, юних митців і мисткинь у велику подію сучасного мистецтва України

   Ольга
   Філоненко
   • 67
   • 50
    днів
   • 0
    грн