100 %
 • 75 000зібрано (з 75 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Майстерня щастя – проект розвитку освітнього, культурного, ремісницького івент-дозвілля для дітей в м. Кам’янець-Подільський.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 13

Історія

Головне

Майстерня щастя – проект розвитку освітнього, культурного, ремісницького івент-дозвілля для дітей в м. Кам’янець-Подільський. Проект втілюється командою учасників громадської організації «Майстерня щастя».

Це п’ять місяців безкоштовних майстер-класів, створення казки-підручника про майстрів та їх майстерки та створення творчої резиденції для подальшої роботи.

Історія

В сучасних умовах діджиталізації, коли частина культурного життя зосереджена на неактивному споживанню послуг в культурному просторі, вкрай важливим для повноцінного формування дитини є забезпечення її культурного розвитку через можливість проведення дозвілля створюючи щось власноруч, пізнаючи та навчаючись.

Ми залучимо в проект дітей! Під час проекту майстрами Кам’янця-Подільського для дітей будуть проводитись різноманітні майстерки: декупаж, валяння, малювання, ліпка з глини, створення м’яких іграшок і багато-багато інших.


Разом будемо вивчати історію та культуру нашої країни через відтворення традицій.  Ми зробимо ляльку-мотанку, коника або пташку з мотузки, розпишемо писанку, зліпимо з глини різні іграшки. Під час проекту майстри покажуть технології Петриківського та Самчиківського розписів, розкажуть про історію їх створення і звичайно навчать дітей працювати в цих техніках.


Діти отримають навички по роботі з різноманітними матеріалами. І створять своїми руками чудові речі, які зможуть подарувати рідним або друзям, або використовувати самі.


Вони отримають безцінний досвід змістовного і корисного дозвілля, зможуть розвивати мистецькі та креативні навички при створенні речей власноруч. А отримані знання діти будуть використовувати у повсякденному житті та у майбутньому, при виборі професії.


В результаті реалізації проекту буде створена творча резиденція, яка стане осередком креативного розвитку дітей.

Формат майстер-класів, який передбачає невелику кількість учасників, дозволяє враховувати сучасні вимоги до проведення заходів.

Ми залучим в проект майстрів з різними вмілостями і навичками. Всі майстер-класи будуть дуже цікавими! А наші маленькі учасники при бажанні зможуть поповнити товариство кам’янецьких майстрів.


Весь досвід роботи, який отримають майстри під час реалізації проекту, буде занотовано та систематизовано.

Ми створимо книжку!

Для дітей - це буде казка про Кам’янець-місто майстрів.

Для керівників гуртків, вчителів, батьків – аматорський підручник, в якому буде систематизовано інформацію про майстер-класи, описана методологія їх проведення.

Для туристичних фірм, екскурсоводів, творців івентів – путівник по майстернях Кам’янця-Подільського, матеріал для розробки тематичних екскурсій. 

Команда проекту

Сергій Боднар – художник, письменник, вчитель. Педагогічний досвід становить 18 років, його вихованці неодноразові переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних та місцевих конкурсів. Режисер та натхненник анімаційних фільмів знятих дітьми, що також є переможцями таких фестивалів як «Бруківка», «Чілдрен кінофест» та «Веселка». Автор десяти виданих казок та тридцяти розмальовок. І його просто обожнюють діти, з ним весело і надійно.


Ольга Чиварюк – майстриня, організатор івентів, учасниця мистецьких фестивалів, що проводились в Кам’янці-Подільському, розробник методології проведення майстер-класів. Вона уважна та дбайлива, вміє враховувати навички кожної дитини при проведенні майстер-класів, та знаходити для кожного потрібні слова. Активний учасник всіх ігор, якими дуже часто завершується майстерки.


Аня Тюріна – майстриня, учасниця мистецьких фестивалів, що проводились в Кам’янці-Подільському, розробник технологічних процесів текстильних майстер-класів, дизайнер домашнього текстилю. Вміє дуже м’яко і непомітно навчати дітей всяким майстерівським секретам.Марічка Федорчак – художник-реставратор, фотограф, член Пластприяту менеджер в галузі культури. Вміє перетворювати сірий простір в казковий світ.


Марійка Ратушна – наймолодша майстриня проекту. Марійка наш основний фахівець з креативу, ініціатор екомайстер-класів, вміє просту пластикову пляшку перетворити в казкову фею. Також вона організатор дитячих івентів, може за годину придумати та зробити невеличку виставу.Бюджет проекту

Кошти проекту будуть використані на закупівлю матеріалів для проведення безкоштовних майстер-класів для дітей та друк книжки.

Долучайтесь до нашого проекту! Разом ми зможемо інвестувати свій час та кошти в створення позитивного середовища, в якому наші діти зможуть бути щасливими

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Ваучер на майстер-клас "вихідного дня" в майстерні "Хата на узвозі" (м. Кам'янець-Подільський) до початку проекту та після його закінчення

  8 доброчинців

  342 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Висловлення подяки доброчинцю у казці-підручнику

  4 доброчинці

  66 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ваучер на кавову вечірку з учасниками проекту

  1 доброчинець

  44 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ваучер на тематичну "ремісницьку" екскурсію по Кам'янцю-Подільському

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Текстильна іграшка в стилі Тільда

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 3500 грн

  Набір: текстильна торба, маска для обличчя та маска для сну

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Іграшковий текстильний набір: щит і меч

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • NooScene. Креативний простір просто неба

  NooScene – це відкритий для всіх креативний простір просто неба: лекторій у будні і концертна сцена щовихідних

  Олена
  Рябоконь
  • 59
  • 45
   днів
  • 0
   грн
 • Клас Елементарного Музикування

  Клас елементарного музикування! Команда школи музики I Love Music розпочинає створення окремого класу, для навчань учнів віком від 1 до 4-х років. Клас який матиме назву Елементарне музикування.

  Alex
  Fizar
  • 3
  • 100
   днів
  • 0
   грн