104 %
 • 32 804зібрано (з 31 554 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Презентація фото-виставки історій ветеранів війни з усього світу в Одесі, Харкові, Львові, Івано-Франківську, Сумах та Полтаві. Можливість для людей з різних регіонів України побачити актуальний мистецький проект всесвітньо відомого фотографа та залучити до обговорення досвіду людей, що пережили війну

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 10

Історія

Виставка

«Ветерани» – дослідницький культурний проект американського фотографа українського походження Саші Маслова. 

Наша мета ­– показати соціально значущу виставку Саші Маслова в різних містах країни, інвестуючи таким чином у регіональний культурний розвиток, стимулювати відкритість українського суспільства до різних суджень учасників військових конфліктів.

Ми пропонуємо звернути увагу на судження та емоції, які відображені в кожній історії та фотопортреті. Учасники бойових дій по різні сторони барикад дають свідчення про невпевненість, розчарування, говорять про свої власні цінності. Інтерв'ю, які Саша брав у учасників проекту, утворюють архіви унікальних історій cучасників Другої світової війни. Фотограф прагне проаналізувати і порівняти портрети тих, хто вижив після війни і сьогодні живе серед нас. 

 

Ідея виникнення проекту

Перший документальний портрет ветерана Другої світової війни Саша Маслов зробив в 2011 році. Впродовж наступних 5 років, фотографуючи і записуючи історії учасників війни, Маслов відвідав 22 країни на 3 континентах і створив більше 100 портретів. Саша Маслов фотографував чоловіків і жінок з різних сторін конфлікту, збираючи загальну мозаїку портретів.

Проект «Ветерани» – це серія фотопортретів учасників Другої світової війни, які супроводжуються особистими історіями та інтерв'ю. Герої фото пов'язані з подією, яку неможливо порівняти з іншими моментами новітньої історії, враховуючи грандіозні масштаби трагедії і впливу на наступні покоління.

 

Чому?

Проект «Ветерани» вже відомий у всьому світі – про нього писали Esquire, New Yorker, Washington Post, The Guardian і багато інших. Фото проекту були представлені на багатьох виставкових просторах, проте саме в Україні вирішено вперше показати авторську експозицію. А головне, осмислення військового конфлікту наразі є одним із головних викликів для українського суспільства.

Як буде реалізовуватися проект?

Перша виставка була відрита у Києві: презентація робіт Cаші Маслова супроводжувалась майстер-класом для студентів вузів та починаючих фотографів. Під час воркшопу фотограф поділився досвідом організації комплексного фотопроекту. Після виставки у Києві, яка відбулась у лютому 2016 року, роботи Саші Маслова будуть продемонстровані в інших містах Ураїни. Наразі вже є домовленості з Одесою, Харковом, Львовом, Івано-Франківськом, Сумами, Полтавою.

Нам не вистачає

Оскільки проект буде презентовано в різних містах України (наразі маємо домовленості з головними виставковими просторами Львова, Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Сум, Полтави), необхідні кошти на покриття логістики, а також на друк афіш в деяких містах. Також, ми вважаємо дуже важливим показати цю виставку в Східній Україні. Попередньо ми не маємо домовленостей з виставковими майданчиками там, але якщо ми отримаємо екстра підтримку, то направимо ці кошти на показ виставок у Маріуполі, Краматорську та Слов'янську.

Бюджет проекту наразі складає 31554 грн. Це включає логістику робіт по шести містах України, друк афіш, подорож координатора. 

Команда Art Management не отримає гонорар з коштів зібраних на Спільнокошті. Ми будемо раді спонсорській підтримці, щоб показати цей проект також на Сході України, зробити більше в рамках майстер-класів для молоді у регіонах та залучити більше глядачів. 

artmanagement.com.ua/blog/exhibitions/maslov/

 

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Особиста подяка на facebook-сторінці

  4 доброчинці

  496 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Особисте запрошення на найближчі 5 подій в Port creative hub

  5 доброчинців

  35 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Листівки з портретами героїв з проекту «Ветерани»

  7 доброчинців

  93 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Постер з зображенням персонажу проекту «Ветерани»

  2 доброчинці

  148 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Фотографія в рамці з портретом персонажу проекту «Ветерани»

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Сертифікат на знижки в книгарні PortBookStore до кінця 2016 року

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Включення у список друзів Port creative hub

  2 доброчинці

  8 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

24 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • ФЕСТИВАЛЬ "ГАРМОНІЯ СЕРДЕЦЬ"

  Фестиваль «Гармонія сердець» - це фестиваль творчих дуетів дітей з інтернатних закладів та професійних артистів, які спільно підготують яскраві творчі номери та разом виступлять на великій сцені!

  Yuriy
  Vdovtsov
  • 2
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • ІНКЛЮЗИВНА КНИЖКА “САШКО ІДЕ ДО ШКОЛИ”

  Книжка допоможе дітям з особливими освітніми потребами адаптуватися до школи та супроводжуватиме в перші місяці навчання.

  Світлана
  Падун
  • 46
  • 60
   днів
  • 0
   грн