Prometheus: революція в освіті

 Prometheus: революція в освіті

100%

1 729 доброчинців

515 281зібрано (з 400 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Prometheus – українська неприбуткова платформа масових безкоштовних онлайн-курсів від найкращих викладачів України та світу. Наша мета – здійснити освітню революцію в Україні!

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Prometheus просить вашої підтримки для створення нових масових безкоштовних онлайн-курсів та початку справжньої освітньої революції вже восени: запуск пілотного проекту змішаного навчання відразу в декількох українських вишах в різних містах України! Кожен український студент отримає можливість вчитися на Гарвардському курсі основ програмування чи слухати лекції Ярослава Грицака у своєму університеті!

   

  Філософія та успіхи

  Prometheus – українська неприбуткова платформа масових безкоштовних онлайн-курсів. Наша історія почалася як відчайдушна мрія трьох співзасновників зробити найкращу освіту доступною кожному в Україні: незалежно від місця проживання, віку, стану здоров’я чи статків. Сьогодні, через півтора роки після старту, Prometheus пропонує своїм 230 000 слухачів 35 безкоштовних масових онлайн-курсів від найкращих викладачів провідних українських та світових університетів, топ-компаній та організацій. Від курсу європейської історії відомого Ярослава Грицака до повністю дубльованого українською мовою найкращого в світі курсу основ програмування Гарвардського університету CS50, від одного з перших в світі державних масових онлайн-курсів з публічних закупівель від Міністерства економіки та команди ProZorro до унікальних курсів з підприємництва Олексія Геращенка. Власні масові онлайн-курси створюють і розміщують на нашій платформі топові українські ВНЗ: Київський національний університет, Києво-Могилянська академія та Український католицький університет, а також провідні організації: від Microsoft Україна до Центру протидії Корупції.

  Мета

  Наша мета – здійснити освітню революцію в Україні! Для цього до 2020 року ми доведемо кількість доступних на платформі масових безкоштовних онлайн-курсів до 150. Курси будуть об’єднані у взаємопов’язані цикли, проходження яких дозволить з нуля отримати достатньо знань, щоб, наприклад, відкрити свій бізнес (цикл курсів «Підприємництво» вже запущено на сайті), стати розробником програмного забезпечення чи аналітиком даних. Ми розраховуємо, що вже в найближчі роки наші онлайн-курси стануть у пригоді більш ніж 1 000 000 українців!

  Але для того, щоб здійснити повноцінну революцію в українській освіті цього замало: потрібно провести докорінну трансформацію всієї університетської та шкільної освіти. Для цього ми плануємо ініціювати повномасштабну реформу української освіти на базі змішаного навчання: інтеграції масових онлайн-курсів найкращих викладачів у традиційний навчальний процес офлайн. У цьому форматі студенти дивляться лекції найкращих викладачів країни та світу і виконують завдання онлайн, а у ВНЗ працюють на практичних заняттях і складають фінальний іспит.

  Перші експерименти зі змішаного навчання, що були проведені Массачусетським технологічним інститутом, продемонстрували приріст навчальних результатів на цілих 35%! Змішане навчання є надзвичайно важливим освітнім проривом, запровадженням якого в свій навчальний процес зараз активно займаються провідні західні виші. Для української системи освіти, де існує прірва між жменькою справжніх університетів і незліченною кількістю закладів зі штампування дипломів, змішане навчання може стати порятунком. Крім того, змішане навчання дозволяє перемогти три найбільші проблеми української освіти: недостатню кількість класних викладачів, нестачу коштів і дефіцит часу на фундаментальні реформи. За допомогою ефекту масштабування якості, який створюють масові онлайн-курси, студент кожного вишу матиме доступ до навчальних курсів найкращих викладачів країни. Виробництво і впровадження масових онлайн-курсів в форматі змішаного навчання коштує зовсім недорого в розрахунку на одного студента. А процес впровадження новітніх навчальних програм з найбільш передових предметів у форматі змішаного навчання стає майже миттєвим. Таким чином, вже до кінця 2020 року Україна має можливість першою в світі провести революційну технологічну реформу освіти на базі змішаного навчання і масових онлайн-курсів!

  На що збираємо кошти

  В рамках цієї кампанії Prometheus збирає кошти для реалізації трьох ключових напрямків нашої роботи на найближчі 9 місяців:

  1)      Створення та переклад нових масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних викладачів України та світу: від циклів програмування та аналізу даних до курсів з цифрового маркетингу та критичного мислення.

  2)      З минулої весни кількість користувачів Prometheus зросла більш ніж в 4 рази. Вибухоподібне зростання популярності платформи потребує серйозних вкладень в технічну інфраструктуру проекту, щоб зробити наш сайт швидким, постійно доступним та додати на нього нові зручні та корисні навчальні функції.

  3)     Вже восени Prometheus запустить пілотний проект змішаного навчання відразу в декількох провідних українських університетах різних міст України. Ми потребуємо кошти на оплату праці координатора і методистів, що будуть допомагати ВНЗ реалізовувати змішане навчання та інтегрувати масові онлайн-курси в їх навчальний процес. Успіх цього пілотного проекту стане ключовим шагом для масштабування змішаного навчання в українських університетах та повноцінної технологічної реформи освіти!

  Підтримайте Prometheus - підтримайте найкращу освіту для кожного!

  Статті бюджету

  Відеооператор 7500 гривень * 9 місяців = 67500

  Оператор монтажу 7500 гривень * 9 місяців = 67500

  Режисер 8194 гривень * 9 місяців = 73750

  Розробник курсів 7500 гривень * 9 місяців = 67500

  Методист змішаного навчання 6250 гривень * 9 місяців = 56250

  Системний адміністратор сайту 7500 гривень * 9 місяців = 67500

  Всього: 400 000 гривень. 

  Винагороди

  Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 200 грн

   Лекція Анастасії Нуржинської "10 інструментів для побудови репутації" в Києві

   25 доброчинців

   25 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Лекція Олексія Геращенка в Києві

   39 доброчинців

   11 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Лекція Юлії Плієвої в Києві

   12 доброчинців

   88 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Лекція співзасновника Prometheus Івана Примаченка "Як створити успішний проект" в Києві

   57 доброчинців

   43 залишилось

  • Внесок від 2500 грн

   Унікальна можливість побачити процес виробництва масових онлайн-курсів зсередини. Зустріч з командою Prometheus в Києві

   9 доброчинців

   11 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Наліпка на ноутбук з лого і слоганом Prometheus

   200 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Лекція Ярослава Грицака "Куди рухається світ, куди рухається Україна" чи доступ до онлайн-трансляції лекції, якщо ви фізично не зможете бути присутні

   100 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   Книга Івана Патриляка "«Перемога або смерть»: український визвольний рух у 1939—1960 рр." з автографом автора

   2 доброчинці

   0 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   Підписка на український науково-популярний журнал "Куншт"

   5 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   Книга Олексія Геращенка "Экономика ХХІ" з автографом автора

   5 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 1000 грн

   Можливість безкоштовно отримувати верифікований сертифікат на кожному курсі Prometheus, на якому доступна послуга видачі верифікованих сертифікатів

   100 доброчинців

   0 залишилось

  Контакти проєкту

  Соціальні мережі та інші посилання проєкту

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у проєкт

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  13 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту