128 %
 • 515 281зібрано (з 400 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Prometheus – українська неприбуткова платформа масових безкоштовних онлайн-курсів від найкращих викладачів України та світу. Наша мета – здійснити освітню революцію в Україні!

Історія

Prometheus просить вашої підтримки для створення нових масових безкоштовних онлайн-курсів та початку справжньої освітньої революції вже восени: запуск пілотного проекту змішаного навчання відразу в декількох українських вишах в різних містах України! Кожен український студент отримає можливість вчитися на Гарвардському курсі основ програмування чи слухати лекції Ярослава Грицака у своєму університеті!

 

Філософія та успіхи

Prometheus – українська неприбуткова платформа масових безкоштовних онлайн-курсів. Наша історія почалася як відчайдушна мрія трьох співзасновників зробити найкращу освіту доступною кожному в Україні: незалежно від місця проживання, віку, стану здоров’я чи статків. Сьогодні, через півтора роки після старту, Prometheus пропонує своїм 230 000 слухачів 35 безкоштовних масових онлайн-курсів від найкращих викладачів провідних українських та світових університетів, топ-компаній та організацій. Від курсу європейської історії відомого Ярослава Грицака до повністю дубльованого українською мовою найкращого в світі курсу основ програмування Гарвардського університету CS50, від одного з перших в світі державних масових онлайн-курсів з публічних закупівель від Міністерства економіки та команди ProZorro до унікальних курсів з підприємництва Олексія Геращенка. Власні масові онлайн-курси створюють і розміщують на нашій платформі топові українські ВНЗ: Київський національний університет, Києво-Могилянська академія та Український католицький університет, а також провідні організації: від Microsoft Україна до Центру протидії Корупції.

Мета

Наша мета – здійснити освітню революцію в Україні! Для цього до 2020 року ми доведемо кількість доступних на платформі масових безкоштовних онлайн-курсів до 150. Курси будуть об’єднані у взаємопов’язані цикли, проходження яких дозволить з нуля отримати достатньо знань, щоб, наприклад, відкрити свій бізнес (цикл курсів «Підприємництво» вже запущено на сайті), стати розробником програмного забезпечення чи аналітиком даних. Ми розраховуємо, що вже в найближчі роки наші онлайн-курси стануть у пригоді більш ніж 1 000 000 українців!

Але для того, щоб здійснити повноцінну революцію в українській освіті цього замало: потрібно провести докорінну трансформацію всієї університетської та шкільної освіти. Для цього ми плануємо ініціювати повномасштабну реформу української освіти на базі змішаного навчання: інтеграції масових онлайн-курсів найкращих викладачів у традиційний навчальний процес офлайн. У цьому форматі студенти дивляться лекції найкращих викладачів країни та світу і виконують завдання онлайн, а у ВНЗ працюють на практичних заняттях і складають фінальний іспит.

Перші експерименти зі змішаного навчання, що були проведені Массачусетським технологічним інститутом, продемонстрували приріст навчальних результатів на цілих 35%! Змішане навчання є надзвичайно важливим освітнім проривом, запровадженням якого в свій навчальний процес зараз активно займаються провідні західні виші. Для української системи освіти, де існує прірва між жменькою справжніх університетів і незліченною кількістю закладів зі штампування дипломів, змішане навчання може стати порятунком. Крім того, змішане навчання дозволяє перемогти три найбільші проблеми української освіти: недостатню кількість класних викладачів, нестачу коштів і дефіцит часу на фундаментальні реформи. За допомогою ефекту масштабування якості, який створюють масові онлайн-курси, студент кожного вишу матиме доступ до навчальних курсів найкращих викладачів країни. Виробництво і впровадження масових онлайн-курсів в форматі змішаного навчання коштує зовсім недорого в розрахунку на одного студента. А процес впровадження новітніх навчальних програм з найбільш передових предметів у форматі змішаного навчання стає майже миттєвим. Таким чином, вже до кінця 2020 року Україна має можливість першою в світі провести революційну технологічну реформу освіти на базі змішаного навчання і масових онлайн-курсів!

На що збираємо кошти

В рамках цієї кампанії Prometheus збирає кошти для реалізації трьох ключових напрямків нашої роботи на найближчі 9 місяців:

1)      Створення та переклад нових масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних викладачів України та світу: від циклів програмування та аналізу даних до курсів з цифрового маркетингу та критичного мислення.

2)      З минулої весни кількість користувачів Prometheus зросла більш ніж в 4 рази. Вибухоподібне зростання популярності платформи потребує серйозних вкладень в технічну інфраструктуру проекту, щоб зробити наш сайт швидким, постійно доступним та додати на нього нові зручні та корисні навчальні функції.

3)     Вже восени Prometheus запустить пілотний проект змішаного навчання відразу в декількох провідних українських університетах різних міст України. Ми потребуємо кошти на оплату праці координатора і методистів, що будуть допомагати ВНЗ реалізовувати змішане навчання та інтегрувати масові онлайн-курси в їх навчальний процес. Успіх цього пілотного проекту стане ключовим шагом для масштабування змішаного навчання в українських університетах та повноцінної технологічної реформи освіти!

Підтримайте Prometheus - підтримайте найкращу освіту для кожного!

Статті бюджету

Відеооператор 7500 гривень * 9 місяців = 67500

Оператор монтажу 7500 гривень * 9 місяців = 67500

Режисер 8194 гривень * 9 місяців = 73750

Розробник курсів 7500 гривень * 9 місяців = 67500

Методист змішаного навчання 6250 гривень * 9 місяців = 56250

Системний адміністратор сайту 7500 гривень * 9 місяців = 67500

Всього: 400 000 гривень. 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 11
 • Внесок від 200 грн

  Лекція Анастасії Нуржинської "10 інструментів для побудови репутації" в Києві

  25 доброчинців

  25 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Лекція Олексія Геращенка в Києві

  39 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Лекція Юлії Плієвої в Києві

  12 доброчинців

  88 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Лекція співзасновника Prometheus Івана Примаченка "Як створити успішний проект" в Києві

  57 доброчинців

  43 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Унікальна можливість побачити процес виробництва масових онлайн-курсів зсередини. Зустріч з командою Prometheus в Києві

  9 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Наліпка на ноутбук з лого і слоганом Prometheus

  200 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Лекція Ярослава Грицака "Куди рухається світ, куди рухається Україна" чи доступ до онлайн-трансляції лекції, якщо ви фізично не зможете бути присутні

  100 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книга Івана Патриляка "«Перемога або смерть»: український визвольний рух у 1939—1960 рр." з автографом автора

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Підписка на український науково-популярний журнал "Куншт"

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книга Олексія Геращенка "Экономика ХХІ" з автографом автора

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Можливість безкоштовно отримувати верифікований сертифікат на кожному курсі Prometheus, на якому доступна послуга видачі верифікованих сертифікатів

  100 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Рейди по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрством

  Збираємо кошти на бензин для здійснення рейдів по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрськими засідками по Київській та Чернігівській областям.

  Альона
  Федорченко
  • 4
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Go Friends IT Academy

  IT ACADEMY – навчальна академія, де діти-сироти, випускники інтернатів вивчають сучасні професії у сфері IT. Найстаранніші з них отримують стажування у великих компаніях.

  Ольга
  Олексюк
  • 5
  • 182
   днів
  • 0
   грн