пряжа кольору хакі

 пряжа кольору хакі

100%

431 доброчинець

122 296зібрано (з 82 222 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Виготовлення балаклав та шапок літніми жінками із сіл Сумщини для військовослужбовців/иць. 400 шапок та балаклав для Захисників та Захисниць від літніх жінок, що чекають рідних із фронту.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Про що наш проєкт?


Наш проєкт «Моїм.Рідним» було засновано 3,5 роки тому як соціальне підприємництво з метою підтримати літніх жінок із сіл Сумщини. Багато літніх людей, особливо із сільської місцевості, залишаються після виходу на пенсію у соціальній ізоляції. Проте, не втрачають бажання спілкуватися та бути корисними у суспільстві, займатися своїм ремеслом та творчістю. Ми знайшли спосіб сформувати поруч із ними спільноту і створили умови, щоб вони могли робити улюблену справу. Для розв’язання цієї соціальної проблеми ми знайшли інструмент: на початку нашого шляху ми виготовляли аромасаше, лляні вироби, вишиті торбинки, свічки та затишні шкарпетки, аби літні жінки із віддалених сіл могли спілкуватися між собою та соціалізуватися, проявляти свою творчість та бути потрібними у суспільстві, а також мати фінансову підтримку та забезпечувати свої базові потреби.


Як нас змінило повномасштабне вторгнення?


Із приходом повномасштабного вторгнення, більшість синів або рідних наших майстринь у проєкті пішли на фронт захищати нашу незалежність. Самі ж майстрині, поки їх близькі на фронті, не змогли залишатися осторонь, дуже хотіли допомогти своїм рідним на фронті та проявили лідерство та відповідальність, тому ми з командою теж захотіли підтримати їх бажання створювати шапки та балаклави для військовослужбовців. Тож, тепер невід’ємним напрямком діяльності нашого проєкту є підтримка тих, хто захищає нас.

Поміж естетичних вишивок, людних маркетів та яскравих шкарпеток, полиці наших майстринь заполонила пряжа кольору хакі. Уже другу осінь, крім звичної діяльності, ми займаємося виготовленням необхідних теплих речей для захисників та захисниць. До повномасштабного вторгнення було залучено 5 майстринь. А через потребу в’язати більше, за ці майже два роки зараз майстринь уже 15. Завдяки підтримці нашої спільноти минулого року ми змогли виготовити 130 виробів у рамках кампанії.


Які наші плани цього року?

А цього року плануємо виготовити і передати втричі більше виробів, щоб 400 військових могли думати про виконання своїх прямих обов’язків, а не про те, де знайти необхідні теплі вироби. Завдяки підтримці від Платформа соціальних змін ми вже закупили та маємо необхідні матеріали – фліс на пошиття 300 шапок. Також, логістичний партнер допоможе доставити необхідні матеріали до майстринь у села. Нам із вами спільно залишилося зібрати кошти лише на пряжу для 100 в’язаних балаклав та для винагороди за роботу майстринь. Крім того, постачальник пряжі погодився реалізувати матеріали за зниженою вартістю, зважаючи на мету використання. Ми вдячні всім партнерам, що вже зробили внесок для реалізації цієї мети.Поговоримо про ризики

Оскільки Сумська область – прикордонна, нашим реальним ризиком можуть бути довготривалі блекаути. Ми знаємо, які ризики можуть очікувати нас та готові з ними справлятися. Але для цього нам потрібно трішки вашої підтримки. Ми вже маємо минулорічний досвід блекаутів, і забезпечили майстринь у деяких будинках- “коворкінгах”, де вони будуть збиратися негератором або акумуляторами, які допоможуть, у разі потреби, об’єднатися навколо світла та тепла. Генератори знадобляться для пошиття шапок, а в’язані балаклави - ручна робота, тож процес виготовлення не зупиниться навіть під час темряви. Майстрині зможуть збиратися та розділяти спільні болі, працювати та відчувати свою спроможність робити свій посильний внесок у підтримку військових.

Ми маємо кілька просвітницьких місій у рамках нашого проєкту про зв’язок поколінь, про надання літнім жінкам із сіл можливості реалізовувати себе та бути спроможними, про лідерство, адже ми побачили, як ці люди проявляли його у найбільш кризові моменти під час повномасштабного вторгнення. Зараз ми про створення умов проявити свою вдячність та прагнення до перемоги кожному: майстриням долучитися та відчути свою спроможність і вплив, а благодійникам - долучитися та відчути, що навіть маленький внесок має значення та створить разом із іншими “теплу” справу. У майбутньому ми як соціальне підприємництво мріємо повноцінно повернутися до розробки якісних дизайнів, естетичних виробів та стратегічного розвитку проєкту, масштабування. Але поки в нашій країні триває війна, а люди чекають на своїх рідних із фронту, маємо підтримати одних та інших, протягнути між літніми жінками, що чекають та військовими ниточку емоційного зв’язку і підтримки, висловити вдячність. Зробити внесок у перемогу, яка так потрібна сьогодні кожному з нас, ми запрошуємо вас зробимо це разом. 


Тож, якщо ви бажаєте долучитися до нашої спільної «теплої» справи і зробити внесок у перемогу – запрошуємо вас долучатися.

Завдяки підтримці від Платформа соціальних змін ми вже маємо необхідні матеріали на пошиття 300 флісових шапок. Також, логістичний партнер допоможе доставити необхідні матеріали.


Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 2500 грн

  З освітньою колодою гри "На емоціях" ви навчитеся легко говорити про свої почуття, розрізняти їх і краще відчувати інших людей.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  В'язаний шарф із турботою, вкладеною літньою майстринею у кожну петельку. Теракотовий чи гірчичний, смарагдовий чи коричневий - обирайте колір, а ми створимо для вас затишок цієї зими.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Маленький букетик лаванди для ароматного простору у вас вдома.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Свічечка з вощини для вашого затишку від літньої майстрині. Бджолиний віск подарує неймовірно природній аромат у вашій оселі.

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  В'язаний мереживний ангелик - буде чудовим оберегом та прикрасою на Різдво

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Найзапашніший м'ятний чай у лляній торбинці. Ваша холодна пора пройде з турботою про себе із гарячих напоїв із м'яти з Сумщини, турботливо вирощеної літніми господинями.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Шопер із серії "Моє місто" - обирай свій симол Києва - каштан, Батьківщина-матір чи метро та забирай стильний шопер, що вирізнить тебе із натовпу.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Пара найм'якших вовняних шкарпеток для вас аби зігріти та подарувати затишок цієї зими. Бестселер бренду "Моїм.Рідним"

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Набір із в'язаних мереживних іграшок - прикрас на Різдво. Ніколи не поб'ються та не втратять свій символізм.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Набір "медовий затишок" - це 5 свічечок із бджолиного воску разом із особливими підсвічниками, створеними майстром спеціально для наших свічечок. Керамічний підсвічник слугуватиме вам ще довго.

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  В'язана мереживна сумка зі 100% бавовни від нашої майстрині. Чудово доповнить ваш образ і буде родзинкою читацько-листопадових прогулянок.

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту