33 %
 • 961зібрано (з 2 850 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

«qRECORD» - це квест з сімох табличок, розташованих у парку Партизанської слави в Києві з qr-кодами на веб-сторінки з інформацією про різні види дискримінації.

Історія

Щодня в медіа ми можемо почути або побачити, що світ дуже гнучкий та змінюється. Особливо в змінах зацікавлена молодь, яка надихає оточення говорити про проблеми, висвітлювати те, що турбує. Проте досі мільйони людей зазнають дискримінації в різних сферах життя.

Декілька дівчат у серпні 2019 року вирішили, що варто боротися з дискримінацією більш активно, бо самі стикалися з утисками через вік, гендер, колір шкіри. Нам було боляче й неприємно. Часом ми не знали, до кого звернутися по допомогу. Саме тому заснували ініціативу в соцмережах - щоб допомогти людям зі схожими проблемами й створити відкриту спільноту однодумців, де можна поділитися тим, що хвилює й отримати пораду. За два роки роботи ми усвідомили, що проблеми, які боліли нам, так само актуальні для багатьох в Україні й за кордоном. Наша волонтерська команда виросла до 16 активних підлітків за цей час.

Ми створюємо проєкт "qRECORD" для того, аби привернути увагу до проблем, із якими варто боротися. Більше того, показати прості кроки, спрямовані на усунення дискримінації, які до снаги всім нам.

"qRECORD" - це сім табличок, розташованих у київському парку Партизанської слави. Вони містять qr-коди, що надають доступ до створених у межах проєкту сайтів.
На кожній вебсторінці висвітлена одна тема, а саме:

Але наша ініціатива не тільки про ознайомлення зі вмістом сайтів. Волонтерська команда соціальної онлайн-платформи RECORD також проведе оффлайн-квест, аби довести, що боротися з дискримінацією може кожен і кожна з нас.

Мета проєкту - ознайомити киян і гостей міста із різними видами дискримінації, показати, як із нею боротися та що можна зробити вже зараз.

Поради, справжні унікальні історії, актуальна статистика й корисні джерела, пов'язані із кожною темою, уже розміщені на сайтах, посилання на які будуть на таблицях. Нам залишився єдиний етап - зібрати кошти для того, щоб втілити нашу ідею в життя й допомогти більшій кількості людей відчути підтримку. Навіть найменший внесок є сходинкою назустріч великій цілі толерантного суспільства, де кожен і кожна є рівними.

Ми прагнемо зробити інформацію доступною для всіх і переконані, що цей проєкт стане одним із тих багатьох кроків до справедливості, толерантності й поваги. 


Аби реалізувати проєкт, ми потребуємо фінансової підтримки, а саме:

 • коштів на виготовлення і встановлення таблиць,
 • роздаткові матеріали для квесту.

Будемо щиро вдячні за підтримку і віримо, що дискримінації стане менше, якщо про неї говорити гучно й сміливо.

Наші соцмережі:

Для успішної реалізації нашого проєкту нам потрібно:

 • 7 таблиць с QR-кодами на сторінки про дискримінацію, які встановимо в парку (70*7=490 грн + шурупи 24 грн).
 • 40 наборів стікерів, які подаруємо учасникам квесту й благодійникам (564 грн).
 • 3 книжки на подарунок переможцям квесту (3*150=450 грн).
 • реклама в Інстаграмі коштуватиме 500 гривень за 7 днів, щоб якомога більше залучити цільову аудиторію.
 • 2 горнятка з друком, розробленим дизайнерками RECORD, для благодійників, які внесли від 500 грн на збір у Спільнокошт (280 грн).
 • 1 футболка з дизайном на вибір для благодійників, які внесли від 1000 грн на збір у Спільнокошт (250грн).

Разом : 3700 грн

Проєкт qRecord є довгостроковим. Переконані, що таблиці будуть допомагати людям дізнатися більше про те, як протидіяти дискримінації, навіть без супроводу нашої команди. Вони стануть корисним незалежним урбаністичним об'єктом через який кожен і кожна зможуть зробити маленькі, але результативні кроки до толерантного й відкритого суспільства.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 30 грн

  Відмітка з подякою в наших соцмережах про вас і/або ваш проект.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Сертифікат на участь у нашому квесті з таблицями! Саме так ви зможете побачити, як працює наш проект у реальності. Запрошуємо!

  4 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Вечеря з командою: поділимося, де беремо натхнення й мотиваціяю для волонтерства, як поєднувати особисте життя, навчання, роботу й проектну діяльність і просто поговоримо. Будемо раді знайомству!

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Наші унікальні наліпки, щоб боротися з дискримінацією і нагадувати собі про важливе.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Горнятко з нашим дизайном і цитатою на ваш вибір :)

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Футболка з нашим дизайном. Розмір і колір підберемо індивідуально. Цитату можна вибрати з того, що ми вже написали на наших сторінках :)

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки