100 %
 • 110 008зібрано (з 110 000 грн)

Головне

В основі концепції РадіоРайону – створення сучасного культурного продукту, який базуватиметься на небанальних історіях, сторітелінгу й підтримки контенту, який буде йти з низин – від людей!

Історія

Радіо Район – перша українська радіохвиля районів

Ми — команда однодумців, яка не уявляє своє життя без музики, розмов та роботи. Хтось з нас займається громадською діяльністю і активізмом, інші працюють журналістами, а дехто активно волонтерить. Українські хвилі є і щороку їх стає все більше, проте україномовної районної хвилі ще немає. Ми хочемо виправити це, і зробити так, щоб для створення унікального контенту було більше можливостей. Ми хочемо, аби молодь та усі небайдужі мали платформу для реалізації та просування сучасного культурного продукту, який базуватиметься на небанальних історіях.

За нашими плечима досвід розвитку гіперлокальних медіа та авторських медіа продуктів, які ми вирішили виводити на новий рівень за допомогою Радіо Району. Ми зібрали спільноту молодих та творчих людей, які готуватимуть цікавий контент та будуть творити новий незалежний медіа ресурс. І ми сподіваємось це відбудеться саме з Вашою підтримкою!


Що ви знайдете у нас на сайті:
- нестандартні подкасти
- залипальні відео
- провокативні фотопроєкти
- прогресивні статті.


Куди підуть кошти?
У нас уже є приміщення, план дій і команда хлопців та дівчат, які горять темою якісного контенту. Кошти, які ми збираємо, підуть на покращення матеріально-технічної бази нашої команди, а це допоможе в створенні крутих матеріалів. Якісний, вартий уваги та актуальний контент потребує фінансування та постійної підтримки. Для нас важливий кожен донат, адже якщо нам вдасться зібрати потрібну суму, Міжнародний Фонд “Відродження” їх подвоїть. Тобто, у нас буде вдвічі більше можливостей для створення цікавих матеріалів. Ми вдячні кожному, хто зазирнув за посиланням, саме тому ми підготували подарунки для вас. Фондування Радіо Району через платформу Спільнокошт є виграшною і для нас, і для вас. Адже це допоможе нам часто та добротно продукувати контент, а ви станете частиною нашої великої сім’ї.

P.S.
Хочемо наголосити, що фінансові процеси керуватимуться запитом спільноти та будуть відкритими.

Закупівля обладнання:

- дрон

- дві камери (екшн та для зйомок виїздних подкастів) + допоміжне обладнання (світло, звук)

- новий пульт аудіо-запису

- компютер для зведення та монтажу

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Згадка на нашому сайті всіх хто нас підтримав

  4 доброчинці

  296 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Авторська відкритка "Радіо Район" - "Урбан Львів"

  4 доброчинці

  26 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Портрет в стиль поп-арт від Юлічки Хараби

  16 доброчинців

  64 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Футболка з прінтом "Радіо Район" - "Урбан Львів"

  8 доброчинців

  22 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Екскурсія Сихівським районом “Urban Sykhiv”

  5 доброчинців

  25 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Зйомка в документальному відео "Урбан Львів"

  4 доброчинці

  6 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Фотосесія у Львові

  3 доброчинці

  37 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

57 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 274
  • 1081
   днів
  • 0
   грн
 • Благодійний Фонд "Повернись Живим"

  Фонд «Повернись живим» майже 7 років пліч-о-пліч з українськими військовими. Ми залучили на допомогу армії понад 170 мільйонів гривень. Сьогодні ми просимо вас підтримати команду фонду!

  Наталія
  Калмикова
  • 517
  • 360
   днів
  • 0
   грн