102 %
 • 102 169зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 01 жовтня 2021 р. 17:06

Головне

Україна буде ТВЕРЕЗОЮ! Реабілітаційний Центр "Назарет" - допомога тим, що втратили любов, самоповагу та сенс свого життя через узалежнення. Допоможіть нам створити належні умови харчування у РЦ!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ХТО МИ? Реабілітаційний Центр “Назарет” був створений весною 2004 року. Він знаходиться у селі Добрівляни Дрогобицького регіону.Центр надає кваліфіковану допомогу у лікуванні осіб з хімічною та поведінковою залежностями, зокрема, для соціально незахищених жінок, у яких малі діти і ветеранів АТО. Зараз у Центрі проживає 86 осіб, серед них майже третина це узалежнені матері зі своїми неповнолітніми дітьми.Назарет працює вже близько 18 років. За цей період всього реабілітацію розпочинали близько 2 500 осіб із різних куточків України.

ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО? Ми починали з нуля. Районна рада передала нам приміщення покинутої зруйнованої колишньої військової частини. За ці роки ми підвели світло, провели водопостачання, відбудували три будинки. Зараз на реабілітації перебуває, у середньому, 80 осіб. За останні роки ми добудували приміщення для проживання реабілітантів.

Зараз уже зроблено фундамент під майбутню кухню-їдальню.


НАША КОМАНДА Координатор проекту о. Ігор Козанкевич – один із засновників РЦ «Назарет». Майже 20 років працює в ділянці узалежнення;


Проектний менеджер Андріана Максим'як, досвід роботи – 3 роки, з них 2 роки керівник Центру волонтаріату та робота із діяльністю «Надання допомоги жертвам торгівлі людьми та їх ідентифікація», проектна діяльність - 3 роки, за цей час 7 успішно реалізованих проектів у співпраці з українськими та іноземними донорами;


PR-менеджер Олександр Горобець, досвід роботи – більше 1 року, досвід роботи у напрямку Event-management – більше 10 років, здобуває науковий ступінь «Магістр практичної психології»;


PR-менеджер Богдан Петеш, досвід роботи - 1 рік, досвід роботи з дітьми у СЖО – 7 років, з літніми одинокими людьми – 5 років, з ув'язненими людьми – 4 роки, духівник;


фандрейзер Олеся Монастирська, досвід роботи фандрейзингу та проектного менеджменту – майже 1 рік, досвід соціальної роботи – 1 рік, здобуває науковий ступінь «Кандидат філологічних наук»;


інженер-будівельник Богдан Стецьків, досвід роботи у цьому напрямку – більше 16 років, за його участі – величезна кількість реалізованих будівельних проектів Благодійного Фонду;


бухгалтер Наталія Цюх, досвід роботи у цьому напрямку – 10 років, за час роботи здійснила фінансовий облік більше 40 проектів, успішне проходження 5 аудитів із залученням незалежних аудиторів, досвід роботи у 1С, Sapi.


Загалом, наша команда має досвід багатьох успішних підтриманих проектів.


Ось, якою бачить наша команда майбутню кухню-їдальню після успішної реалізації цього проекту. Пропонуємо і Вам, любі доброчинці, переглянути оце коротеньке відео - 3D візуалізацію нашого проекту! 


ЩО НАМ ПОТРІБНО? У РЦ «Назарет» бракує місця на кухні і в їдальні, тому що зараз уже є велика кількість реабілітантів, яких неможливо усіх разом розмістити в їдальні. Крім того, працівники Центру (28 осіб) теж харчуються там, оскільки працюють позмінно (Центр працює 24/7).


Нам потрібно розширити уже існуюче приміщення шляхом добудови (мурування цегляних колон, влаштування стропильного даху, встановлення металопластикових вікон та дверей).

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО? Зараз в Україні щораз, то частіше зустрічаємося із проблемами залежностей, що виникають в українських родинах воїнів АТО. Якщо наші хлопці повертаються живими, фізично здоровими, то часто із глибокими непомітними психологічними травмами. Біль від травм намагаються загоїти, зловживаючи алкоголем, приймаючи наркотики. Ми повинні допомогти їм! Тому ми уже зараз готові приймати більшу кількість людей і розміщувати їх для проживання у Центрі на час проходження реабілітації від залежностей (ми облаштували додаткові кімнати), але ми не готові забезпечити належні умови харчування для них.

Теперішні умови кухні-їдальні, просто, не відповідають такій кількості людей, яка уже зараз є у Центрі. Тому потребою №1 для Центру є створення умов харчування для більш як 100 осіб: для реабілітантів (узалежнені чоловіки, узалежнені жінки зі своїми неповнолітніми дітьми) та працівників Центру.

Всі, хто проходить реабілітацію, допомагає на кухні і тим самим здобуває навики самостійного приготування смачних домашніх страв.


ЯКІ ОСНОВНІ СТАТТІ ВИТРАТ? Кошторис витрат проекту складає 440 000 грн. Ми плануємо зібрати завдяки СПІЛЬНОКОШТ-платформі 200 000 грн, решту коштів, 240 000 грн - це наш власний внесок. Ці кошти потрібні нам для того, щоби розпочати будівельні роботи:

✔ мурування цегляних колон,

✔ влаштування стропильного даху,

✔ встановлення металопластикових вікон та дверей.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ? Після успішної краудфандингової кампанії та реалізації нашого проекту ми зможемо прийняти на 20 людей більше, і це означатиме, що одночасно більше 100 осіб зможуть харчуватися у приміщенні їдальні.

Загалом, цей проект має важливе соціальне значення, Через узалежнення руйнуються сім'ї, суспільство, а отже й майбутнє нашої держави. Ми працюємо не тільки із узалежненими, а також із їхніми родинами, щоб вони могли належно підтримати своїх близьких після реабілітації та попередити рецидиви.

Крім того ми проводимо навчання по обміну досвідом для спеціалістів, психологів з інших робочих Центрів. Також, наш Центр є практичною базою для Національного Університету «Львівська політехніка» та Українського Католицького Університету.


Цей проект допомагає нації тверезіти і це врятує життя більшій кількості залежних осіб, зокрема соціально незахищених. Вони почнуть НОВЕ ЖИТТЯ.


Також це принесе щастя у сім'ї і збереже подружжя та дасть належну підтримку і любов дітям. Загалом, суспільство стане більш ТВЕРЕЗИМ, ЗРІЛИМ та ЩАСЛИВИМ.

До основних статей витрат нашого проекту належать:

 • мурування цегляних колон,
 • влаштування стропильного даху,
 • встановлення металопластикових вікон та дверей.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 15
 • Внесок від 100 грн

  НАЛІПКА на ноутбук із логотипом БФ «Назарет»

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  СВІЧКА парафінова особлива від команди проекту

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  КНИГА «Запобігання фетальному алкогольному спектру порушень (FASD)»

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  ІМЕННА ПОДЯКА у соцмережах від команди проекту

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  КНИГА «Анонімні алкоголіки»

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  КНИГА «Дванадцять кроків і дванадцять традицій»

  0 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  КНИГА «Рання профілактика»

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  КНИГА «Шлях переможців», Марек Дзєвєцький

  1 доброчинець

  22 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  РУЧКА ДОБРОЧИНЦЯ

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  1-ДЕННЕ ГОСТЮВАННЯ у РЦ «Назарет»

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  КОНСУЛЬТАЦІЯ із Національним координатором з протидії узалежнення у Карітас Україна, Тарасом Потураєм

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Особлива ПОДЯКА від команди проекту

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  3-ДЕННЕ ГОСТЮВАННЯ у РЦ «Назарет»

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  КОНСУЛЬТАЦІЯ із досвідченим психологом, доктором психологічних наук, Олександрою Козанкевич

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  ЧАЙ з директором БФ "Назарет", о. Ігорем Козанкевичем, одним із засновників РЦ «Назарет», (20-річний досвід роботи у ділянці протидії узалежнення, координатор проекту)

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

34 проекти зараз чекають твоєї підтримки