Реабілітація. Адаптація. Соціалізація дітей

 Реабілітація. Адаптація. Соціалізація дітей

1%

3 доброчинці

1 060зібрано (з 280 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Створити безкоштовний відеопосібник для родин постраждалих під час війни. Методичний курс лекцій батькам та опікунам. Серед найбільш актуальних тем: Навчити дітей зберігати спокій та правильно діяти під час повітряної тривоги або обстрілів; Як провести адаптацію дитини після вимушеного переселення; Практичні поради як заспокоїти малечу та виводити дітей зі стану постійного стресу; План соціалізації школярів у новому місці; Залучення наляканих підлітків до інтерактивної розвиваючої гри; Корисні навички взаємодії з психологічно травмованою дитиною у побуті; Створення комфортного та приємного оточення навколо дитини для реабілітації після військових дій.

Курс “РЕАБІЛІТАЦІЯ.АДАПТАЦІЯ.СОЦІАЛІЗАЦІЯ ДІТЕЙ”

Наша головна мета - це психологічне оздоровлення малечі та неповнолітніх підлітків, підтримка неповнолітніх переселенців, родин учасників війни, формування правильного відношення з боку дорослих до дітей з особливими потребами.
 


Від початку повномасштабних бойових дій в України рідні домівки покинули мільйони діточок. Наразі, дехто з них зміг знайти притулок у новому місці на Батьківщині, а деякі родини опинилися за кордоном у гуманітарних таборах. Дорослі складно переносять важкі події сучасності, що ж тоді сказати про дітей? Сьогодні вкрай потрібна наша підтримка як ніколи.

Разом із фахівцями наша громадська організація "РІЙ МРІЙ"  планує створити повноцінний цикл відеолекцій по психологічній підтримці дітей та їх батьків, що стали жертвами війни. Хтось з певних причин не хоче афішувати проблеми з дитиною, комусь після переїзду бракує часу на відвідування всіх спеціалістів по черзі. Є й ті люди, котрі розгубилися та не знають як правильно діяти під час сирени, бойових дій та яким чином повернути своїх дітлахів до нормального стану.

Дитина - не дорослий, тож сприймає більш болюче і по своєму.На жаль, пройшовши через це випробування чимала кількість малечі закривається в собі, лякається навколишнього середовища, намагається уникати оточуючих, а в деяких випадках спостерігається розлад психіки.

Окрема тема - це дитина з особливими потребами чи аутизмом, вони потребують більш дбайливого ставлення та окремих щоденних вправ для виходу зі стану стресу.

Що ми плануємо зробити ? 

Завдяки нашому соціальному проекту, люди отримають доступ до наших онлайн ресурсів, де знайдуть більшість відповідей як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації. У форматі відеозаписів, експерти надаватимуть поради, підкажуть які заходи слід вжити терміново, а що потрібно втілювати поступово. У якій ситуації поводитись так чи інакше зі своєю дитиною.

Коментарі будуть корисні для родин, матерів та батьків одинаків і всім, хто наразі долучився до опіки над малюками чи неповнолітніми підлітками. Зокрема, будуть задіяні: педіатри, вихователі, викладачі, психологи, психіатри, фельдшери, персонал дитячих будинків та інші. Саме вони зможуть не тільки розповісти як правильно зберігати дитяче здоров'я від психічних травм, а продемонструвати правила першої допомоги, розкажуть життєві лайфхаки, діляться досвідом вирішення дитячих проблем.

Отриманні нові знання завдяки проекту можуть допомогти батькам чи опікунам побудувати щасливе майбутнє їхньої дитини, правильно вивести дитину зі стресу та створити міцний фундамент для подальшого щасливого життя. Наш відеокурс рекомендацій буде корисним для суспільства і місцевих громад, волонтери та благодійники зможуть використовувати цей відеопосібник для покращення власної діяльності у напрямку роботи з малечею.Враховуючи, що реалізація цієї ідеї потребує створення робочої групи, залучення знімальної команди із професійною технікою, планові витрати на відрядження, сплату за оренду локацій, організації зустрічей із фахівцями-спікерами, подальшу обробку всіх матеріалів та оформлення в єдиний відеокурс - просимо суспільство посприяти у поширенні проекту та допомогти у зборі коштів.

Також, ми відкриті для фінансування даної ініціативи представниками вітчизняного бізнесу чи європейськими фондами, адже чужих дітей не буває!

Бюджет нашого проекту складається з ключових позицій:
 1. Створення компетентної творчої групи проекту.

2. Розробка концепції візуального рішення. 

3. Пошук та залучення компетентних фахівців для реалізації курсу проекту (10 випусків). 

4. Узгодження експертів у якості респондентів / спікерів 

5. Організація відряджень наших активістів та знімальної групи

6. Компенсація витрат на оренду потрібного обладнання

7. Оренда локацій для зйомок, запису респондентів / лекторів (психологи, медичні працівники, волонтери, співробітники дитячих закладів, волонтери та ін.)

 8. Витрати на відрядження респондентів

9. Гонорари залучених технічних та творчих спеціалістів

10. Оформлення матеріалу у єдиний курс / методичну практику

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту