59 %
 • 47 484зібрано (з 80 000 грн)

Головне

Збираємо кошти на бензин для здійснення рейдів по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрськими засідками

Історія

Хто ми?


Наша організація - Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ) веде активні дії щодо захисту природи - лісів, диких тварин, рідкісних рослин, заповідних об'єктів. КЕКЦ - найефективніша екологічна громадська організація в Україні.

Оперативна група Київського еколого-культурного центру в рейді по боротьбі з браконьєрством

Що ми робимо?

У минулому році нами було знищено 5 браконьєрських засідок на кабанів, десятки браконьєрських сіток, капканів і пастки.


На фото - активісти КЕКЦ знищують браконьєрські засідки в заповідній зоні Голосіївського національного парку

Ми боремося з незаконними рубками лісу (в минулому році нами зупинено 9 незаконних рубок).

На фото - Знайдена незаконна рубка в НПП Голосіївський

Ми шукаємо місця зростання (розмноження) рідкісних видів рослин і тварин для їх охорони шляхом створення заповідних об'єктів. У 2020 р нами знайдено 130 місць зростання червонокнижних рослин, на одну третину з яких вже підготовлені матеріали для їх заповідання.


На фото - Вивчення популяції підсніжників

Саме наша організація (спільно з Мінприроди та Відкритими клітинами) виграла всі суди проти кривавих мисливців на захист лося в Червоній книзі. За нашими матеріалами в 22 областях було створено понад 420 заповідних об'єктів. А наш Закон з охорони ялицево-букових лісів в Карпатах наприкінці листопада був підписаний Президентом України і став діяти. У листопаді 2019 року ми домоглися зняття зі своєї посади директора Ужанського нацпарку Бирковича, сумно відомого своїми незаконними рубками в парку.


На фото - Пікет КЕКЦ Держлісагентства на захист лісів

Нам доводиться часто їздити, для чого потрібно багато бензину. Нашу природоохоронну роботу не фінансує ні держава, ні зарубіжні фонди. Тому нам потрібна ваша допомога - саме ви можете підтимати нашу роботу своїми внесками.

Боротьбою з браконьєрством Київський еколого-культурний центр займається з 2002 р. Співробітники Центру, будучи громадськими екологічними інспекторами, проводять регулярні рейди по боротьбі з браконьєрством в м.Києві та області.

На фото - дуб в Гостомілі став заповідним завдяки КЕКЦ та місцевому депутату

На що саме ми збираємо кошти?

На зібрані кошти ми плануємо закупити бензин для здійснення рейдів по Київській та Чернигівській областям для перевірки лісгоспів та заказників.

При виявленні незаконних рубок буде залучатись держекоінспекція, яка оштрафує незаконних рубщиків лісгоспу. Також під час рейдів будуть виявлятися та знищуватися браконьєрські засідки.


На фото - Депутат Київміськради Олеся Пинзеник разом з КЕКЦ обстежила місце знищення червонокнижної сон-трави в Голосіївському нацпарку.

Пали - це невеликі верхові пожежі в степових ділянках і луках, які виникають з вини сільських жителів найчастіше навесні і восени. В результаті у вогні гинуть птахи, їх гнізда, звірі, комахи. Нерідко пали перетворюються в великі лісові пожежі, а також перекидаються на житлові будинки. В ході даного проекту ми будемо проводити інспектування потенційно небезпечних природних ділянок, і тушкувати пали за допомогою піску і лопат.

До нас часто звертаються жителі України про надання допомоги в галузі охорони природи. Однак ми не завжди можемо її здійснити через відсутність необхідних фінансів. Наш Київський еколого-культурний центр не фінансується державою і існує тільки на ті кошти, які нам вдається заробляти самим. Всі наші природоохоронні акції ми проводимо за свій рахунок або за рахунок приватних меценатів, не отримуючи жодної копійки від державних структур або зарубіжних фондів.

Пiдтримайте наш проект на захист природи!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 150 грн

  Подяка в соцмережі Facebook

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Лекція про рідкісні види тварин

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Екскурсія по місцям знахідок рідкісних рослин

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Екскурсія в Голосіївський національний парк

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Екскурсiя на рiчку Десна "Охорона ландшафту"

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Майстер-клас з виготовлення штучних будиночків для птахів (шпаківні, синичники, дуплянки)

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Мобільна(пересувна) школа екстренної допомоги!

  Мобільний (пересувний) навчальний кабінет з надання першої долікарської допомоги в екстрених ситуаціях для школярів, студентів, робітників підприємств та різних установ, волонтерів.

  Сергей
  Супрун
  • 11
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Підтримка сервісу «Бібліотека для тебе» (Library For You)

  Cервіс «Бібліотека для тебе», який орієнтує щодо місцезнаходження найближчої бібліотеки, потребує оновлення бази внаслідок процесу децентралізації, аби надавати актуальну інформацію про бібліотеки

  Оксана
  Бояринова
  • 50
  • 52
   днів
  • 0
   грн