12 %
 • 9 897зібрано (з 85 000 грн)

Головне

Проєкт "Резиденція Співу" це дослідницько-навчальна платформа для дітей, які навчаються співу. Вперше в Україні ми будемо досліджувати спів, як одну з важливих складових соціокультурного розвитку.

Історія

Проєкт "Резиденція Співу" на Співочому полі міста Києва це дослідницько-навчальна платформа для дітей, які навчаються співу. Вперше в Україні ми будемо досліджувати спів, його види, типи та манери, вплив на здоров'я (вокалотерапія) та актуальність в українському суспільстві. Проєкт націлений зібрати близько 300 учасників (3-15 років) вокальних студій та їх керівників з 25 регіонів України.


Цінність проєкту в тому, що відбудеться популяризація та збереження української народної побутової пісні (а це відповідно збереження нематеріальної культурної  спадщини), обмін досвідом, спілкування з артистами, продюсерами та менеджерами шоу бізнесу, власниками студій звукозапису, лікарями фоніатрами. 


Наша організація - Київський міський центр народної творчості та культурологічних дослідень має на балансі культурно-мистецький комплекс "Співоче поле" - це чудове місце у відкритому просторі(в парку) в центрі столиці, яке має приміщення, сцену, амфітеатр на 1200 місць, де ми організовуємо масові заходи, проєкти, концерти та різні співочі імпрези.З історії знаємо, що Україна - найспівочіша нація, співали усі - діти, дорослі та літні(особливо українські народні пісні). Тому, історичний пісенний багаж, завдяки реалізації проєкту буде досліджено та  доведена його важлива складова вплив на здоров'я.

Мета проєкту:

- масштабувати українську народно-побутову пісню ( цим самим не дати зменшитись зацікавленості та практикування співу в Україні дітьми);

- зкомунікувати  співаків, продюсерів,  лікарів, артистів, власників студій, керівників вокальних студій, експертів та науковців задля спілкуванням за круглим столом;

- організувати майстер-класи, воркшопи, концертні виступи, конкурси та навчальні марафони;

- зорганізувати на час реалізації "Резиденції Співу" дитячий співочий табір.

Будьте з нами на Резиденції Співу! Долучайтесь до Спільнокошту!

Бюджет витрат 

Витрати на харчування та напої 

Послуги з просування проєкту

Поліграфічні послуги 

Матеріальні витрати (диски, флешки, тощо)

Проєкт є переможцем програми "Діти культури" Українського культурного фонду, який на конкурсних умовах буде дофінансовувати проєкт. Наша організація - Київський міський центр народної творчосі та културологічних досліджень, має на балансі культурно-мистецький комплекс "Співоче поле", на базі якого буде реалізовуватись проєкт "Резиденція співу". Маємо ціль зробити проєкт постійнодіючим на "Співочому полі", а також подорожуючим по таким самим площадкам у Тернополі, Львові, Полтаві, тощо.

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 60 грн

  Фото з Автографами артистів "Резиденції Співу".

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Он-лайн майстер клас з вокалу з співаками проєкту "Резиденція Співу"

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Кожен доброчинець отримає сертифікат "Резиденції Співу"

  0 доброчинців

  40 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Екскурсія до найкращої студії звукозапису "Голівуд"

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Кожен доброчинець та учасник отримає кубок "Резиденції Співу"

  0 доброчинців

  40 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Чаювання з зірками шоу-бізнесу, учасниками проєкту "Резиденція Співу"

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 8
comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • ШЕВЧЕНКО АРТ-ПРОЕКТ

  Засобами сучасного театру творимо виставу «Страшні казки від Кобзаря». Відкриваємо глядачам Т.Г. Шевченка як автора хоррор-історій. Бачимо м. Дніпро театральним майданчиком, де класика буде сучасною.

  Тарас
  Шевченко
  • 50
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 256
  • 901
   днів
  • 0
   грн