3 %
 • 3 100зібрано (з 113 390 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Додаток для безкоштовної допомоги волонтерами людям з особливими потребами, а саме людям з інвалідністю, пенсіонерам та жінкам з малими дітьми

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


Історія

 Одного разу я звернув увагу, що в Україні проживає велика кількість людей з обмеженими можливостями, але де вони?

В цьому році я познайомився з сімейною парою Анатолій та Дарія Сасси. Анатолій людина з інвалідністю 1 группи по зору - має залишковий зір, а його дружина Дарія зовсім нічого не бачитьВони погодились прийняти участь в моєму проекті.

Від них я дізнався, що таких як вони в моєму місті Суми 400 осіб і це лише офіційно. Таким людям край необхідна служба супроводу.

Статистика 

Всього людей з інвалідністю 2 6000 000  з них:

Людей з інвалідністю 1 групи - 240 000

Дітей з інвалідністю - 156 000

Пенсіонерів - 11 000 000

Матерів з дітьми до 3 років близько - 600 000 

В Україні велика кількість людей з особливими потребами - їм потрібна допомога!!!

Тобто поряд з нами проживає близько     14 000 000 - пенсіонерів, людей з інвалідністю та матерів з малими дітьми, які мають обмежене пересування по різним причинам. Люди з інвалідністю, люди похилого віку, мами з малям не завжди можуть сходити в аптеку чи в магазин, їм треба когось просити, вони будуть вдячні , якщо їм  хтось допоможе це зробити.

Крім того всі ці категорії громадян не відмовляться від медичних процедур (вимір тиску, прийом ліків, консультацій).

Так все те , що робить Держава: парапети, спеціальні сходи туалети та спеціальний транспорт для таких категорій громадян дуже потрібні, але, що робити,якщо в будинку не праціє ліфт.

В Україні безліч установ та благодійних організацій, які мають надавати соціальні послуги, але часто здається , що їх метою є отримання благодійних коштів від спонсорів, які вони витрачають виключно на свої власні потреби.

Мета проекту

Метою проекту - є створення соціальної платформи у вигляді сайту та мобільного додатку, як інтерактивної платформи для розміщення пропозицій та виконання завдань для надання наступних послуг:

1.Служба супроводу

2.Служба доставки

3.Служба прибирання в помешканнях

4.Служба медичних послуг.

Про проект

Цей проект розрахований на те що, люди з особливими потребами (або їх родичи, знайомі) будуть розміщувати завдання відповідної потреби ( сходить до магазину, або в аптеку, провести людину, прибрати в помешкані) на сайті , а люди (волонтери) будуть безкоштовно надавати їм цю послугу користуючись додатком до мобільного телефона. 

Інтерактивність буде полягати в тому, що люди з особливими потребами, зможуть бачити на карті он лайн всіх волонтерів, які зареестровані в системі. Волонтери при реестрації мають вказати, які саме послуги вони можуть надати і в який саме час, тому система сама підбере волонтера, якій відповідає необхідним параметрам, та направить повідомлення на його мобільний пристрій. А людина, яка потребує допомоги зможе он лайн відстежити, як волонтер виконує завдання, та де саме він знаходиться.

Завдання проекту

Кожен місяць надавати допомогу 100000 громадян. Максимально долучати спонсорів до проекту з метою покращення функціоналу платформи. За рахунок розміщення реклами на сайті вийти на самоокупність, а також за рахунок прибутків від реклами ввести оплату за надані послуги волонтерам, що покращить якість надання послуг, але щоб для вказаних категорій громадян ця послуга завжди залишаласть безкоштовною.

Безпека

Ми розуміємо , що категорії громадян, яким буде надаватись допомога досить вразливі, тому всі волонтери будуть проходити ретельний відбір, з відповідним анкетуванням та наданням копій відповідних документів, з послідуючим підписанням  угоди в паперовому варіанті про співробітництво.

Крім того і громадяни, які потребують допомоги, також мають надати документи на підставі яким їм буде наданий доступ до сервісу.

В разі використання сервісу користувачами не за призначенням доступ до сервісу  для відповідних користувачів буде заблоковано, або обмежено.

Чому саме ми зробимо це?

Після збору необхідних коштів, за 2-3 місяці, ми розробимо прототип і почнемо його використовувати для тестування. В разі успішного тестування ми запустемо проект на протязі 6 місяців по всій території України.

Я маю необхідний досвід створення інтернет проектів, а Анатолій Сасса має досвід втілення соціальних проектів в нашому місті.Таким чином він втілив в життя мережу світлофорів з мовним сигналом, для незрячих пішоходів в м.Суми.

Крім того я маю домовленості з громадськими організацією "Ініциативи Слобожанщини", яка об"єднує людей з обмеженими можливостями та має безліч контактів з іншими громадськими організаціями , які теж підпримають проект.

Крім того ГО "Ініциативи Слобожанщини" взяла на себе забов"язання популяризувати проект через Державну службу соціального захисту в Сумській області.

Крім того я провів зустріч з директором "Гугл Україна" під час його перебування в Сумах, та отримав позитивну відповідь,   що рекламна компанія мого проекту в інтернеті по пошуковим запитам буде безкоштовною, завдяки чому про мій проект люди дізнаються в дуже короткий час.


Тому у нас все вийде и ми обов"язково досягнемо нашої мети.

Бюджет проекту:

Дизайн - 27 500 грн - наша аудиторія особлива, важливо мати гарний і зрозумілий інтерфейс, тому цю роботу мають виконувати професіонали, на жаль їх послуги не з дешевих.

Розробка сайту та мобільного додатку - 85 900 грн - ця робота у найкращих програмістів займе не меньше 3 місяцівПодарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 20 грн

  Подяка на сторінці в соціальній мережі

  1 доброчинець

  5999 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Подарунок з власної колеції,можливо ви вже не памята"єте, але саме такі гроші були в Україні до гривні.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ви знаєте , що можно носити воду в решеті? Зробіть внесок і дізнаєтесь як!!

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Це іменна подяка вам ,за участь в нашому проекті,не вистачає лише вашого прізвище, зробіть внесок і ваше прізвище назавжди буде вписане в історію нашого проекта

  1 доброчинець

  1099 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Опис більше 100 ігр для дітей та дорослих для кращого розвитку і спілкування.Зробіть внесок і отримайте збірник.

  1 доброчинець

  599 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Насіння полуниці з власного саду.Ягоди дуже великі солодкі и душисті. Ви ніколи не бачили і не куштували нічого подібного.Зробіть внесок і отримаєте цілий пакет насіння.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Великий збірник ігр для дітей та дорослих на воді. Зробіть внесок і отримайте збірник.

  1 доброчинець

  602 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви можете отримати твір відомої сумської художниці Ю.Бойко, для цього треба зробити внесок.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Вірш від автора проекту, зробіть внесок і я напишу вірш для саме для Вас.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Зустріч з автором проекту в колі друзів.Зробіть внесок і я буду чекати Вас у себе в гостях.

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки